ДИРЕКТАН ПРЕНОС ДОЧЕКА НГ. НА ТВ.ПИНКУ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jedite_kod_Joa:
Па имаће и они право гласа.А,што је битно да имају право гласа?

Него,ко је ово организовао?
Sad se ti praviš?
Pa Koštunica i njegovi. Nemam ja ništa protiv. To su pozitivne kampanje i može samo dobro doneti Srbiji.
A to što su sve devojčice oko 16 leta, to Voja ulaže u mladost za naredne izbore :lol: :lol:
 
Ma pusti mitu mentola..........lupa ko i obicno :roll:

Shabanska Srbija je dosla , zaista u ogromnom broju , da se divi svojoj heroini, i carici......silikonskom fukosu, sa teskim oblikom herpesa, koji je nazalost olicenje upravo te, i takve Srbije......

Vidim polugole "PatriJote" iz Rushanja, Ripanja, Ovche i Borche, kako balave, kao i ovaj eremita na prepumpane silikonske sise , Cece Nacionale........vidim i devojcice , kojima je zivotni cilj, ocigledno da se kad porastu udaju za kriminalca, i da budu fukosi ko njihova carica.........Neki kazu , bruka za Srbiju , ja se ne slazem..........to je Srbija , i tu pomoci nema......narod koji u stotinama hiljada dolazi na dzihad arlaukanje konkubine i fukosa, mozda i zasluzuje Velju i Palmu da ih vode u svetlu buducnost...... :roll:

Srbijooo........ :roll: dok kuma peva ispred skupstine, drugu kumu juri interpol zbog krijumcarenja pola tona droge.......mashala......i to je Srbija :D
 
inagadadavida:
Ma pusti mitu mentola..........lupa ko i obicno :roll:

Shabanska Srbija je dosla , zaista u ogromnom broju , da se divi svojoj heroini, i carici......silikonskom fukosu, sa teskim oblikom herpesa, koji je nazalost olicenje upravo te, i takve Srbije......

Vidim polugole "PatriJote" iz Rushanja, Ripanja, Ovche i Borche, kako balave, kao i ovaj eremita na prepumpane silikonske sise , Cece Nacionale........vidim i devojcice , kojima je zivotni cilj, ocigledno da se kad porastu udaju za kriminalca, i da budu fukosi ko njihova carica.........Neki kazu , bruka za Srbiju , ja se ne slazem..........to je Srbija , i tu pomoci nema......narod koji u stotinama hiljada dolazi na dzihad arlaukanje konkubine i fukosa, mozda i zasluzuje Velju i Palmu da ih vode u svetlu buducnost...... :roll:

Srbijooo........ :roll: dok kuma peva ispred skupstine, drugu kumu juri interpol zbog krijumcarenja pola tona droge.......mashala......i to je Srbija :D
Па неће само Цеца певати.
 
jedite_kod_Joa:
Како знаш да је ДСС организовао?
Јел` има неко јавно саопштење?Јел` неко рекао ''ја/ми организујем/о''?
Što bi nam mita poručio da pocrkamo, samo je bio malo neodređen, ali mislim da imam tu čast da sam uključen u tu kletvu. :lol:
Pa DSS-NS-Eukaliptus su to organizovali.
 
cecanacionalerf1.jpg


:roll: :roll: :roll:
 
jedite_kod_Joa:
Ја мислим да би организација дочека српске НГ требала да постане традиционална,тако да не буде везана за странке које тренутно владају.
Pa bilo je toga, recimo Niš je furao dugo godina.
Sad su kampanje. Skidam kapu narodnjacima za ideju.
Ceca, mrš iz Srbije :evil:
 
Kakvo odvratno slihtanje "voljenom premijeru", od kurvetine, ciji je muz kriminalac bio njegov politicki protivnik ( ili ipak nije......).......

"Ja sam najsrecnija zena na svetu,sto sam veceras ovde zaslugom coveka .......... blablabla.........a onog mlohavog debila nije sramota, da ga proziva lokalni fukos.........yebote, vi ste shabani , gori od najcrnjih shiptara....... :roll:

av161007aa9.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top