Nikola Grbić -Grba

branex

Početnik
Poruka
16
ljudi ima li neko od Nikole Grbića Grbe album iz 2005 Bogu i Beogradu
tražim ga već pola godine i nemogu da ga nađem,čuo sam neke njegove pesme i sasvim su mi ok pa bih voleo da ih imam na svom hardu . Hvala u napred.
 
Imam ja. Imam i ulaznice sa njegovih utakmica. Imam i negov dres, a i sorc sa potpisom, kao i znojnicu, stitnik za kolena, kosmodisk i loptu. Njegov brat Vanja je najbolji odbojkas na svet. Bas je sladak. 8-)
 
alo ljudi nemislimo o idtom Grbiću
ovaj Nikola je inače tekstopisac a jedna od njegovih pesama koju je za sebe napisao je i ova:
Pojacaj stari radio, neka polude komsije,
obuci plave farmerke, nek bude kao ranije.
Ukradi ruze najlepse, sto vire iznad ograda,
u bastama ispod Zvezdare, umesto mojih pogleda...
I kreni ka kraju grada, tamo u livade cvetne,
reci da meni si posla ako te neko sretne.
Hej, Lesce, Lesce sareno neka vidi jutra tog, ko je mene voleo.
Hej, Lesce, Lesce sareno neka vidi prokletog, ko mi te je oteo...

Vidim joj senku, dolazi, ona u zlatnoj spavacici,
nocas ce me poljubiti, a ti ces me izgubiti.
I ako te nekad probude ptice sto rano polecu,
ti budi, budi najlepsa, nek se za tobom okrecu...
I kreni ka kraju grada, tamo u livade cvetne,
reci da meni si posla ako te neko sretne.

Hej, Lesce, Lesce sareno neka vidi jutra tog, ko je mene voleo.
Hej, Lesce, Lesce sareno nek .........
 
haahhaah,evo bas ovih dana ovde u italy,gde igra nikola a ja inace zivim,iskopiracu ovu temu pocela je za pevaca a zavrsila se na odbojkasa,hahaahaahahahah pokazacu nikoli,pa cu vam javim hhahaahahahaahahah komentar
 
Ja prosto nemogu da verujem da su neki ljudi toliko neinfirmisani i kad cuju za jedno poznato ime i prezime misle da postoji samo jedna takva osoba. Bar da priznaju da ne znaju, vec se samo blamiraju svojim nisko inteligentnim izjavama.
Za neinformisane:
Nikola Grbic je poznati teksto pisac, pisao je mnogim poznatim pevacima tekstove. Trenutno najpoznatiji i najaktuelniji njegov tekst je "Upali svetlo" u izvodjenju Ace Lukasa, pobednicka pesma na Grand Festivalu, takodje pesma "Zauvek mladi", izvodjac Marko Bulat, zatim "Devet zivota" izvodjac Aca Lukas itd. A prva pesma koju je napisao za sebe tj.otpevao je licno zove se "Muskarci to ne rade" za koju postoji i spot.
Ako neko idalje trazi CD "Bogu i Beogradu" neka se javi imam ja.
 

Back
Top