Ide macan oko tebe - Vesna Zakonović

stoperka

Zainteresovan član
Poruka
102
knjigaze1.jpg


“Lepo je kada shvatiš da si osetila ljubav života… Loše, kada ukapiraš da govoriš u prošlom vremenu… Imala si je, više ne… Desila se i nestala… Pa šta ako si posle toga pametnija, iskusnija, bolja, drugačija…i sama? A to nijedan pesnik nije naveo kao bitnu stavku. Verovatno, jer je ljubav lepa samo dok se čeka.. A te stihove pamtim. I tešim se uvek kad zabrljam…”

Ovo je priča o devojci koja ne zna šta hoće. Ali dobro zna šta neće!

Knjiga Vesne Zakonović “IDE MACAN OKO TEBE ( praktično uputstvo za korišćenje glavice…i repa )" u izdanju Beoknjige

Od 26. decembra u prodaji
 
Znaci- VRH. Pozitivno ZLO!!!
Nasla sam je skroz slucajno, a trazila sam je nedelju dana, procitala za 1h i zakljucila-Vesna, ovo nije knjizica, kako je ti vec zoves,ovo je prirucnik za cure, bez laskanja, ovo je enciklopedija za depresorke :). Nije potpuno moja prica, ali se jako provlacim svuda po malo.
"Ne veruj njegovim prijateljima. Jer su njegovi. Koliko god da si im simpaticna,ipak je on njihov a ti nisi" ***
" Ako mu pitanje pocinje sa JER ili DALI" (uahahaha) *** (ovo je bas,ali bas tipicno za nase macane)
Ma loodilo!!!
I Jedno velliiiiiiiiiiiiiiikkkkoooooooooooooooooooooooo Hvalaaaaa, sada sam i ja IZLECENA ;)
 

Back
Top