Da li zene privlaci uspeh

Autobus 88

Primećen član
Banovan
Poruka
634
Da li se zene u danasnjem vremenu kako da kazem pale na uspesne muskarce? ( ne mislim na novac kao posledicu uspeha nego na uspeh sam po sebi ) Da li je moguce da to ide do te mere da izgled prestaje da bude bitan faktor i da u prvi plan izlazi samo uspesnost.

Mislim licno da ako si gubitnik u zivotu mozes izgledati i kao apolon i biti dobar ko lebac ali to ti nece mnogo vredeti.
 
Кад се сетим само оних женетина што су врискале и падале у транс на митинзима чика-Слобе..:lol:
А исте такве су, 6-7. октобра, када су виделе Коштуницу на ТВ рекле:''Каааако је сексииии!!!'' :? :roll:
 
ja misim da je uspeh=sretja...dakle ako si sretjan uspeo si...dal su pare dal su deca ljubav karijera prosvetljenje shta god...takodje mislim i da su sretjni ljudi privlachniji...ok sem ono kao tragichari patetika i te fore...

ajmo ruke gore nije teshko...ti znash da dechko ne ide bez dame ti znash da imam lek za tvoje ruzhne dane...ajmooooooo ko shesetosme shto smo....ti se varash je je je ti se varash
 
Artinve:
hm... pa mushkarce privlachi misris... ono, nanjushe i gotovi su... nema tu neke matematike... a i zhene...
ne zanam kako se to uklapa sa uspehom i izgledom, ali tako je:D
naravouchenije: nemojte se kupati


... :lol: ...mene izuzetno moze da privuce ili odbije miris muskarca... :)

...Ali naravno najvise me privlaci muski mozak...i umece baratanja istim...to je zaista ona prava moc... :)
 
ma kakav mozak... ispari i on sa vremenom...
dakle, savrsheni recepAt za pronalazhenje osobe svog zhivota je... krenuti u lov, na istu, ne okupan... dugo vremena...
uleteti u masu... pa koja ne utekne, a pokazuje zainteresovanost ( u ovom sluchaju nema mogucjnosti da prikrije... )... pridjete, onjushite.... ako je ipak okupana i namirisana... dogovorite se za sledecje vidjenje... pa je onda malko zamorite... da se oznoji... pomirishete, i ako vam se dopada miris... onda budite sigurni da je to, to... chista hemija... mogucje biologija... al' ne igra ulogu koja nauka bi mozhda mogla da objasni... od logike je tu slaba valjda...
 
Artinve:
ma kakav mozak... ispari i on sa vremenom...
dakle, savrsheni recepAt za pronalazhenje osobe svog zhivota je... krenuti u lov, na istu, ne okupan... dugo vremena...
uleteti u masu... pa koja ne utekne, a pokazuje zainteresovanost ( u ovom sluchaju nema mogucjnosti da prikrije... )... pridjete, onjushite.... ako je ipak okupana i namirisana... dogovorite se za sledecje vidjenje... pa je onda malko zamorite... da se oznoji... pomirishete, i ako vam se dopada miris... onda budite sigurni da je to, to... chista hemija... mogucje biologija... al' ne igra ulogu koja nauka bi mozhda mogla da objasni... od logike je tu slaba valjda...


Bas sad nesto razmisljam o toj "hemiji"...i povezanosti iste sa inteligencijom...
Uf bre..pokusavam da "srocim" ovaj post ...ali mnogo piva...i dugacki postovi ne idu...pokusacu ujutru... :)
 
Ne, zene najvise privlaci neuspeh. A tek iskompleksirani muskarci... Uf... Ovde sam provalila da sve muskarce muci to sto smatraju da je zenama jako bitan uspeh, novac, materijalna stabilnost. Ja mislim da vecina zena kraj sebe zeli pozitivnu osobu koja je podrzava i ne zavidi na njenom uspehu. A uspeh, pogotovo u karijeri pocne da prezire kada shvati da je muskarcu to bitnije od nje same. Jer i uspeh i neuspeh su delovi zivota koji se lakse podnose uz podrsku.
 
Autobus 88:
Da li se zene u danasnjem vremenu kako da kazem pale na uspesne muskarce? ( ne mislim na novac kao posledicu uspeha nego na uspeh sam po sebi ) Da li je moguce da to ide do te mere da izgled prestaje da bude bitan faktor i da u prvi plan izlazi samo uspesnost.

Mislim licno da ako si gubitnik u zivotu mozes izgledati i kao apolon i biti dobar ko lebac ali to ti nece mnogo vredeti.

Mislim da su se žene uvek palile , sada se pale a paliće se i u narednih *** godina na uspešne muškarce . I ne vidim u tome ništa čudno .
Ako si pametan zašto ne bi bio i uspešan, onako u isto vreme iz zezanja ...
Ako misliš da dobro izgledaš to u svakom slučaju nije prepreka da budeš pametan ali nije ni uslov ...
Zašto bi devojke snižavale kriterijume, one naravno oćekuju sve najbolje i to na jednom mestu.
Pitanje je samo koliko nas ima tako idealnih pametnih , uspešnih , bogatih i lepih i šta tražimo za uzvrat.
 
Artinve:
ma kakav mozak... ispari i on sa vremenom...
dakle, savrsheni recepAt za pronalazhenje osobe svog zhivota je... krenuti u lov, na istu, ne okupan... dugo vremena...
uleteti u masu... pa koja ne utekne, a pokazuje zainteresovanost ( u ovom sluchaju nema mogucjnosti da prikrije... )... pridjete, onjushite.... ako je ipak okupana i namirisana... dogovorite se za sledecje vidjenje... pa je onda malko zamorite... da se oznoji... pomirishete, i ako vam se dopada miris... onda budite sigurni da je to, to... chista hemija... mogucje biologija... al' ne igra ulogu koja nauka bi mozhda mogla da objasni... od logike je tu slaba valjda...

И ја мислим да је то у питању...и да се сви ми некако (наравно нисмо увек свесни тога), привлачимо или одбијамо по мирису....
 
Guess:
Ne, zene najvise privlaci neuspeh. A tek iskompleksirani muskarci... Uf... Ovde sam provalila da sve muskarce muci to sto smatraju da je zenama jako bitan uspeh, novac, materijalna stabilnost. Ja mislim da vecina zena kraj sebe zeli pozitivnu osobu koja je podrzava i ne zavidi na njenom uspehu. A uspeh, pogotovo u karijeri pocne da prezire kada shvati da je muskarcu to bitnije od nje same. Jer i uspeh i neuspeh su delovi zivota koji se lakse podnose uz podrsku.
Prosto, lepo rečeno.

Fora je napraviti tako jasnu liniju između onoga što oni jesu i onoga što misle da bi trebali da budu u ovom svetu šablona...

Sve je u samouverenosti. Jedini razlog zašto uspešan čovek (finansijski, poslovno ili seksualno) zapravo nastavlja svoju 'ebačku karijeru jeste taj što je stekao samouverenost, svojim uspehom... Samo to.
 
Autobus 88:
Da li se zene u danasnjem vremenu kako da kazem pale na uspesne muskarce? Da li je moguce da to ide do te mere da izgled prestaje da bude bitan faktor i da u prvi plan izlazi samo uspesnost.

1. Da! Danas, i u svakom drugom vremenu zene se "pale" na uspesne muskarce. Lep prikaz evolucije u malom, sve vise zivotinje to rade. Brakovi se i danas najcesce raspadaju kad dece nije bilo, gde zena nastavi da trazi u tom slucaju "uspesnijeg" muskarca.
2. .Da! Jos u doba moje bake i najgrdniji doktori i visoki cinovnici u vojsci su imali prelepe zene iz dobrih kuca :-)
 

Back
Top