СРЕЋНА СРПСКА НОВА 2007.ГОДИНА !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
13.јануара по новом календаrу се слави Мали Божић(седам дана после Божића) у народу познатији као СРПСКА НОВА ГОДИНА а православним календаром обележен као: Обрезање Господње и свети Василије Велики........


СРЕЋНА СРПСКА НОВА 2007.ГОДИНА !

Свим ПРАВОСЛАВЦИМА ЖЕЛИМ ПУНО ЗДРАВЉА, СРЕЋЕ И УСПЕХА
У НОВОЈ 2007. ГОДИНИ


Осим нас ПО СТАРОМ КАЛЕНДАРУ ОВУ НОВУ ГОДИНУ СЛАВЕ И

1. РУСИ

2. ЈЕРУСАЛИМСКА ПАТРИЈАРШИЈА

3. СВЕТА ГОРА











 
Нова година се слави код многих народа, практично свих на кугли земаљској. Не само оних који проистичу из монотеистичке традиције или што би ти рекао од обрезаног.

Срећна Нова година Срби!

По календару Јулија Цезара.

Срећна година и онима који су причали (и подржавали) како само кретен може на данашњи дан славити Нову годину. Е ја знам да ће неки из те приче данас ићи бар на неку другу журку па ће и сами бити
а) кретени
б) ако су тамо "случајно", онда значи у друштву кретена
... по својим речима.

Исто тако знам неке чији "живот не може да чека", па ће дочекати уз Сесу.
 
Duh Sekire:
Нова година се слави код многих народа, практично свих на кугли земаљској. Не само оних који проистичу из монотеистичке традиције или што би ти рекао од обрезаног.

ma ja to iz sale...
mnogi upotrebljavaju 'obrezan' kada hoce da uvrede nekoga ili da ga 'spuste'....
 
Ајд срећна ти Нова година. 8-)

А кад смо код шале

Srpska.jpg
 
Музика се већ чује испред Скупштине Србије - А ПУЦА СЕ ВЕЋ САДА КАО У БУЛАЈИЋЕВИМ ФИЛМОВИМА, јбт....

п.с. који сам морон, могао сам да купим дигитални фот. и мобилни, јевтино, али као нећу апарат са више намена......их, а могао сам да вам дочарам целу атмосферу - КОЈУ СВАКАКО НЕЋЕТЕ ВИДЕТИ НИ ПРЕКО ЈЕДНОГ МЕДИЈА - јер су сви окупирани.......
 
eremita:
Музика се већ чује испред Скупштине Србије - А ПУЦА СЕ ВЕЋ САДА КАО У БУЛАЈИЋЕВИМ ФИЛМОВИМА, јбт....

п.с. који сам морон,
могао сам да купим дигитални фот. и мобилни, јевтино, али као нећу апарат са више намена......их, а могао сам да вам дочарам целу атмосферу - КОЈУ СВАКАКО НЕЋЕТЕ ВИДЕТИ НИ ПРЕКО ЈЕДНОГ МЕДИЈА - јер су сви окупирани.......


Vidim da je mita odlucio da u novoj godini bude samotkritican.........super, to je pravi put do ozdravljenja :D
 
marlon:
kako reče palma, srbija ima sta da slavi... srecna nova svim srbima, rusima i ostalima, odavde pa do alfe kentauri.

Слажем се колега!
Србија има шта да слави, још од 28. и 29. октобра. Видите да ни зима није дошла.
Јесте, вероватноћу опет морати у Аспен на скијање, али ово су добри дани за добро Србије.
Срећна вам и дуговечна Српска, по календару Јулија Цезара. Кажу да је то пагански, ПА ШТА!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top