Gde se iseliti?

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
Sa obzirom da sam u leto 2000 bio svestan da ce Srbiji kada skine Mlosevica sa vlasti trebati minimum 20 godina da vrati standard koji je imala u SFRJ i da sam sada razocaran sporoscu u promenama i samim kulturnim i civilizacijskim stanjem naroda a posto posedujem imovinu od skoro milion eura u koju se zapadnu drzavu mogu iseliti a da pri dobijanju prvo boravisne vize a kasnije drzavljanstva glavni i jedini adut bude sto bih novac ulozio u banku koja pripada drzavi u koji zelim da se iselim?
 
PredatorBG11:
Sa obzirom da sam u leto 2000 bio svestan da ce Srbiji kada skine Mlosevica sa vlasti trebati minimum 20 godina da vrati standard koji je imala u SFRJ i da sam sada razocaran sporoscu u promenama i samim kulturnim i civilizacijskim stanjem naroda a posto posedujem imovinu od skoro milion eura u koju se zapadnu drzavu mogu iseliti a da pri dobijanju prvo boravisne vize a kasnije drzavljanstva glavni i jedini adut bude sto bih novac ulozio u banku koja pripada drzavi u koji zelim da se iselim?

Bez problema mozes da dobije papire u kanadi, nisam siguran ali mislim da sa CAD$ 400,000 mozes sve to da odradis , podeli sa 1,45 i dobices cifru u eurima.

Pogledaj za detalje na www.cic.gc.ca , imas tamo opciju za ulaganje novca/biznis varijanta ili tako nekako........ovo je prilicno velika suma koju posedujes, oko CAD$ 1,5 mil.......sa time moze mnogo toga da se uradi ovde. Zivi se odlicno........preporuka! Ekonomija trenutno cveta.......
Za tri godine mozes podneti aplikaciju za drzavljanstvo, cekas jos 6-12 meseci i imas posten pasos u rukama.

Licno bih izbegao Evropu iz vise razloga.......da ne idem sada u detalje.
 
klika:
Bez problema mozes da dobije papire u kanadi, nisam siguran ali mislim da sa CAD$ 400,000 mozes sve to da odradis , podeli sa 1,45 i dobices cifru u eurima.

Pogledaj za detalje na www.cic.gc.ca , imas tamo opciju za ulaganje novca/biznis varijanta ili tako nekako........ovo je prilicno velika suma koju posedujes, oko CAD$ 1,5 mil.......sa time moze mnogo toga da se uradi ovde. Zivi se odlicno........preporuka! Ekonomija trenutno cveta.......
Za tri godine mozes podneti aplikaciju za drzavljanstvo, cekas jos 6-12 meseci i imas posten pasos u rukama.

Licno bih izbegao Evropu iz vise razloga.......da ne idem sada u detalje.
Hvala na linku.
 
Jel a kako da se iselis bez para??? Ja bih se iselio rado sutra ili prekosutra ali cu najverovatnije malo sutra.

Za kanadu treba bar 10 000 eura... za Novi Zeland ne pomaze ni 10 000 eura... za Australiju nemam pojma... Evropa nas nece nikako... tamo ni nema iseljenicke politike...

Gde se po vasem misljenju danas Srbi najlakse iseljavaju... Al ono... tu si radis ok posao nemas para i hoces da se iselis a nemas nikog pteko...

Il nam je mozda sudjeno da crknemo u ovoj smrdljivoj radikalskoj rupcagi?
 
Hahaha postoji jedna obecana zemlja za sve SRBE, tu odma blizu nas,da ne placas put, gde je zemlja plodna, klima topla,voda cista,religija pravoslavna,ljudi fini i kulturni,a pomazes i vitaaalne nacionalne interese tj. pravi si patriJota!
...
...
...
...
...
........
KOSOVO!
 
PredatorBG11:
Sa obzirom da sam u leto 2000 bio svestan da ce Srbiji kada skine Mlosevica sa vlasti trebati minimum 20 godina da vrati standard koji je imala u SFRJ i da sam sada razocaran sporoscu u promenama i samim kulturnim i civilizacijskim stanjem naroda a posto posedujem imovinu od skoro milion eura u koju se zapadnu drzavu mogu iseliti a da pri dobijanju prvo boravisne vize a kasnije drzavljanstva glavni i jedini adut bude sto bih novac ulozio u banku koja pripada drzavi u koji zelim da se iselim?
Ako imas milion eura sto u keshu sto u nekretninama,mozes lepo i u Srbiji da zivis,ali ako si se ti prepao uvodjenja zakona o dokazivanju nacina stecene imovine i hteo si da pitas gde je naj lakse oprati novac,onda ti ja kazem Rusija.
 
Frozen74:
.

Il nam je mozda sudjeno da crknemo u ovoj smrdljivoj radikalskoj rupcagi?

I TREBA da crkneš, kad tako nazivaš sopstvenu zemlju....

Ili si ti možda ujkica....!?

Idi kod tvojih sUnarodnika, biće ti lJepše.....

P.S. NISAM radikal. ali mislim da je problem u TVOJOJ glavi !
 
Portugalija je preeelepa, posebno volim Lagos i Algarve, pa čak i Faro....

Ali ovde, koliko shvatam, je više pitanje KAKO, nego GDE !

A onaj ko MOŽE bilo gde, P O D R Ž A V A M ovu ideju ITEKAKO !
meni je devojka portugalka. kaze da je portugal prelep. ima mnogo rodbine u algaveu.
mada ona ne bi da zivi u portugalu.
 

Back
Top