Zabranjeno voce

Emily_Bg

Aktivan član
Poruka
1.774
Da li ste nekada bile u vezi(ali bas pravoj vezi,znaci ne nekoj kres varajanti i slicno)sa muskarcem sa kojim ne biste smele?Recimo sa ozenjenim tipom,sa bivsim deckom vase dobre drugarice,sa najboljim drugom bivseg decka.....?
Da li vas je grizla savest zbog toga?Da li ste sa ''zabranjenim''bili zi ljubavi ili nekog inata?
Da li vas privlaci zabtranjeno voce?
 
Jesam........bila sam sa jednim ozenjenim,ali sam se bas,bas zaljubila u njega,znaci nije to bilo nista iz hira.Ali ******....mislila sam da me laze da ce se ravesti i ostavila ga posle 6 meseci......i mnogo sam patila za njim.Htela sam cak u nekoliko navrata da mu se vratim,toliko mi je bilo tesko,da sam razmisljala u nekim trenucima u stilu:pa sta ako ima zenu i decu......ali ja ipak nisam mogla da ga delim,mnogo sam posesivna kad volim.I razveo se stvarno posle godinu dana od naseg raskida.......zvao me kao da porazgovaramo,nije me zaboravio......a ja tada vec bila pred udajom,ludo zaljubljena u svog muza.........ipak mi nije bilo svejedno kad sam ga cula i ako sam ga prebolela......ne znam sada gde je i sta radi........
 
Fibi3:
Eh, sad. Pa da neki ovde imaju lose misljenje o meni. :D A jesi li ti?
e ja bih te zaista prezrela:lol:
odem ja s drugaricom u c kod nekog njenog decka,kao leto je da budemo neki dan.i tako izadjemo u "grad" i ja vidim njega i kazem ovom njenom decku "koji je bre ovaj ciganin?" a oci ne mogu da skinem sa njega
i tako ostao mu je nadimak "ciga" upoznali se,ostala ja u c 3 meseca!znaci upoznali se sledece veceri i eto...
posto nisam mogla da ostanem kod b toliko dugo ovaj mi je iznajmio stan!a posto sam dala otkaz tamo gde sam radila pred dolazak izdrzavao me je,eto bila sam njegova konkubina:lol:
koji razvrat:)
bila sam zaljubljena,ali taj covek me je zamalo uvukao u alkoholizam,vidjali smo se svaki dan,svako vece izlazili,ceo grad je znao za nas,sem njegove zene,ja nisam ni osecala njegov brak
jedino kad mi je iznenada puklo slepo crevo i bila hitno operisana,nije mogao da dodje...
poslao mi alan fordove i klompe jbg
jao koja je to spanska serija,necu vise nista da napisem
 
cutite bludnice a?
nista odoh ja da se poyebem sa jednim ozenjenim covekom :D
a voajeri nek cekaju na jos koju pricicu
(obozavam kad se npr neko svadja,onda taj deo foruma zamre,rekao bi covek nema nikoga na forumu sem te dve osobe,a kad ono medjutim na drugim forumima se ubijaju od postovanja,u iscekivanju da l ce jos nesto neko da oda ili sta vec,ista stvar kad su ispovesti u pitanju)
 
pih ja sam dosadna, nemam te akcije, ono ljubila se malkice nerodjenim batom koji je gay, jel moze to, a samo jednom do sada je jedan varo ribu sa mnom, chak mi je bilo zabavno shto je bash tako, jedan deo, e da sad sam se setila, dofatila sam se tipom dobre drugarice, na koga se bash palila, a ja ga samo jednom videla i sretnemo se na zurci i kao super sve , normalna pricha i odjednom paf, a stvarno nisam imala nameru :lol:... uf bre, priznala sam joj odma sutra i nije se naljutila... u ko zna chega cu se josh setiti
 
QUOTE=hanibal77]e ja bih te zaista prezrela:lol:
odem ja s drugaricom u c kod nekog njenog decka,kao leto je da budemo neki dan.i tako izadjemo u "grad" i ja vidim njega i kazem ovom njenom decku "koji je bre ovaj ciganin?" a oci ne mogu da skinem sa njega
i tako ostao mu je nadimak "ciga" upoznali se,ostala ja u c 3 meseca!znaci upoznali se sledece veceri i eto...
posto nisam mogla da ostanem kod b toliko dugo ovaj mi je iznajmio stan!a posto sam dala otkaz tamo gde sam radila pred dolazak izdrzavao me je,eto bila sam njegova konkubina:lol:
koji razvrat:)
bila sam zaljubljena,ali taj covek me je zamalo uvukao u alkoholizam,vidjali smo se svaki dan,svako vece izlazili,ceo grad je znao za nas,sem njegove zene,ja nisam ni osecala njegov brak
jedino kad mi je iznenada puklo slepo crevo i bila hitno operisana,nije mogao da dodje...
poslao mi alan fordove i klompe jbg
jao koja je to spanska serija,necu vise nista da napisem[/QUOTE]

Ovo kao da sam ja napisala.. :shock:
Desilo mi se nesto slicno, samo ja sam krenula na gostovanje (partizan igrao u sarajevu), pred rat i ja tamo upoznam nekog Vuka sa Grbavice i ostanem u SA dva meseca...Zaljubila se, tip mi iznajmio stan, bili non-stop zajedno.Alkohol, izlasci, ludilo....Nije mi pucalo slepo crevo, ali me je uzasno zaboleo zub...:p Jedvaaaaa sam se vratila za BG, padale su suze samo tako, bila sam ubedjena da cu da se vratim za par dana. Dolazio i on u BG, posle, no kako se zaratilo izgubili smo kontakt...Ipak nisam mogla da ga delim. Cesto mi padne na pamet, sta li je sa njim...
Ne, nisam bila iz hira, vec sam se bas zaljubila.
 
Mladice svojih drugarica ne dozivljavam uopste kao muskarce...Ne znam , to je jace od mene...njen mladic je za mene zakon...o tome ne moram ni da razmisljam...prosto ne moze da se desi hemija...
Nikad ne reci nikad, ali cini mi se da svojoj prijateljici to ne bih mogla da napravim.
Sto se ozenjenih tice....hm...nije se desilo...opet isti razlog...samo sto u tom slucaju to ipak moze da se desi...nekako...hm..moguce je....
...ali definitivno prva opcija...ne.
 
Hm. Isto. Ali kod mene je na sasvim svesnom nivou. Uostalom, tako i za ostale verzije zabranjenog...
Nije mi problem da sebi zabranim neke stvari. Ali jbg, verovatno će nekada biti... Problem.
 
Emily_Bg:
Jesam........bila sam sa jednim ozenjenim,ali sam se bas,bas zaljubila u njega,znaci nije to bilo nista iz hira.Ali ******....mislila sam da me laze da ce se ravesti i ostavila ga posle 6 meseci......i mnogo sam patila za njim.Htela sam cak u nekoliko navrata da mu se vratim,toliko mi je bilo tesko,da sam razmisljala u nekim trenucima u stilu:pa sta ako ima zenu i decu......ali ja ipak nisam mogla da ga delim,mnogo sam posesivna kad volim.I razveo se stvarno posle godinu dana od naseg raskida.......zvao me kao da porazgovaramo,nije me zaboravio......a ja tada vec bila pred udajom,ludo zaljubljena u svog muza.........ipak mi nije bilo svejedno kad sam ga cula i ako sam ga prebolela......ne znam sada gde je i sta radi........


Tako je to kad se mnogo prate stereotipi.....Znaš ti sve unapred.....
 
Emily_Bg:
Da li ste nekada bile u vez sa muskarcem sa kojim ne biste smele?
Da li vas je grizla savest zbog toga?
Da li ste sa ''zabranjenim''bili zi ljubavi ili nekog inata?
Da li vas privlaci zabtranjeno voce?
da, dok nisam saznala da je tip ne bas sasvim razveden, kako sam saznala, tako sam prekinula. ne varim lazove, ozenjene ili ne svejedno...
iz zaljubljenosti koja je mogla da preraste u ljubav.
ne privlaci me zabranjeno voce. privlace me slobodni ljudi.
 

Back
Top