Samsung D600

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Možda ću da uzmem ovaj telefon, pa me interesuje koliko ide memorije kad ga kupujete? (znam da je unutrašnja memorija 88 MB, a šta je sa karticom)? Jel ide i kartica uz njega ili posebno?

Negde na netu sam pročitao da ima TV Ulaz (što me malo zbunilo), pa me interesuje jel to da se slika recimo prebaci na komp, ili kontra???

Hvala!
 
zavisi od cene i paketa, u malo skupljoj verziji dobijas memorisjku od 128 i dve baterije, u jeftinijoj bez mem. i jedna bat. najbolje nazovi neku radnju pa proveri sta imaju u ponudi

tv izlaz nije za prebacivanje slika nego za direktno pregledanje slika, video zapisa i slusalje muzike sa fona na tv (na tv ti je slika onoga sto trenutno vidis na displeju telefona, a muzika ide na zvucnike od tv-a)
 
Da, da... Nisam mislio slika kao slika (jpg recimo), nego slika koja trenutno ide na phone...
Kako se povezuje na tv taj kabl? Ide preko scarta ili RGB? Ili može i jedno i drugo?
 
sa jedne strane je uticnica kao za punjac (ide u fon) a sa druge cinc (audio i video) i samo ga utaknes u tv, i stisnes na daljincu AV. ako bas hoces/moras na scart, imas te adaptere scart/chinch, kostaju oko 50 din.

resize


pozdrav
 

Back
Top