Biti uhvacen go

Desilo mi se jako davno......ali dobro nije bilo strasno.
Inace to se mom bratu ranije stalno desavalo,jer on je voleo da ide po kuci go,pa zaboravi da zakljuca ulazna vrata,pa je jednom banula jedna komsinica,nesto sam joj hitno ja trebala,a nisam bila kod kuce.
'Golac'',se sav izbezumio pa stao onako go na sred kuce i pita je sta treba,da li on moze nekako da pomogne.....ona pocela da vristi,ne verujem da se uplasila,nego valjda bilo je sramota.
Posle je nedeljama cela zgrada brujala o tome........
 
Emily_Bg:
pa zaboravi da zakljuca ulazna vrata,pa je jednom banula jedna komsinica,nesto sam joj hitno ja trebala,a nisam bila kod kuce.
užasavam se ljudi koji upadaju u tuđe kuće bez kucanja, zvonjenja!
imala sam isti slučaj sa tuširanjem...ja uvek zaključavam, ovog puta je moj muž
izašao, izvukao svoj ključ..i nije zaključao...
bila sam pod tušem, i neko otvara vrata od kupatila, kad moj svekar!
i još se on dere na mene, kako mogu da se kupam u sred dana (npr 10 ujutru)
na žalost nije naučio lekciju i dalje navaljuje na vrata.
znate ono na kvaku kada nagrnu...
ali je pogotovu od tada uvek zaključano.
a i ....ja imam fazon ako mi se ne otavraju vrata-ne otvorim.
 
pajamaca:
bila sam pod tušem, i neko otvara vrata od kupatila, kad moj svekar!
i još se on dere na mene, kako mogu da se kupam u sred dana (npr 10 ujutru)
na žalost nije naučio lekciju i dalje navaljuje na vrata.
znate ono na kvaku kada nagrnu...
ali je pogotovu od tada uvek zaključano.

A mozda si mu se dopala onako gola pa sada namerno onako naivno pokusava da upadne ;)
 
1. пут - Имала сам 7 година, била сам на мору са школом и туширала сам се у купатилу... Један клинац, пар година старији, отворио је врата тражећи некога и видео да се ја туширам...
Стајао је и онако дрско ме гледао, а ја...:? ...правила сам се да га не примећујем! 8-)

2. пут - Имала сам 17 година, и туширала се, такође на неком летовању... И тип са којим сам се нешто као мувала, бануо је у купатило, видео ме...и опет тако исто као онај клинац стајао на вратима, смешио се и гледао ме...А ја сам се трудила да изгледам, као, кул, да не покажем како сам се испрепадала и постидела...и само сам као ладно рекла: Ајд сад изађи! :lol:

3. пут - то је био онај случај са нестанком струје, који сам већ описала на једној теми...када сма гола отворила врата комшији (средњошколцу), мислећи да је то мој муж! :roll:
 
Terale me vaspitacice kad smo bili sa obdanistem na moru da skinem kupace gace. :-(
Nije iznenada, ali me to moranje iznenadilo.
I posle osmog razreda kad smo sa skolom bili na moru, ispala mi sika iz kupaceg dok sam izlazila iz vode, sto nisam primetila, pa mi ortak rekao da ga namestim. :lol:
 
Hellen:
3. пут - то је био онај случај са нестанком струје, који сам већ описала на једној теми...када сма гола отворила врата комшији (средњошколцу), мислећи да је то мој муж! :roll:

hahaha covece
a da li je bio mrak ili po danu?
i kako je komsija odreagovao? a kako ti?
 
dragojIo:
hahaha covece
a da li je bio mrak ili po danu?
i kako je komsija odreagovao? a kako ti?

Била је рестрикција, мој муж је јавио да ускоро долази кући...ја кренула да се туширам, скинула се, свећа ми гори у купатилу, одмах поред улазних врата...
Чујем да неко куца, ја само откључам и вратим се у купатило, међутим нико не улази... Ја се питам шта му је, што не улази кад је чуо да сам откључала, дођем и отворим широм врата...мене обајсава светлост свеће из купатила...али ја ништа не видим јер је у ходнику мркли мрак.... Чујем само глас клинца, средњошколца, који је становао спрат испод нас:''Извините, ја сам погрешио спрат!''
И ја брзо затворим врата!

После ме је мило гледао и увек се учтиво јављао на ходнику! :lol:
 
Meni se iskreno desilo dva puta:
1. Imala sam 12 godina i bila sam na moru bili smo smesteni u bungalove i ja sam bila sama u bungalu i skidala sam kupace gace i uzela sam da obucem normalne i u tom momentu dok sam drzala bele gacice u rukama jedan moj drug je upao u bungalov bez kucanja i kad sam ga videla zbunila sam se i nisam znala kako da odreagujem pa sam pokusala na brzinu da obucem gacice ali mi nije polazilo za rukom pa sam se samo pokrila sa rukama i gacicama u njima i dreknula mu da izadje a on stojao onako odusevljeno me je gledao i na kraju izasao.
2. Drugi put je bilo letos na festivalu piva na Kalemegdanu bila sam sa drugaricom i prilicno pripita i odjedanput mi se zestoko pripiskilo a ono nigde ni jednog WC-a doduse bilo ih je malo ali svud guzva bila i odosmo ja i drugarica preko puta u neku manju sumicu i nisam vise mogla da izdrzim i cim sam nasla prvi zbunj i dok sam piskila ko za inat neki majmun to prolazio i stao da me gleda i imao je sta da vidi, gledao me je cak i dok sam navlacila pantalone nazad
 
e kad smo jedno vreme ziveli kod svekrve imali smo samo sobu i zakljucavali smo je ali kako su ostali ukucani imali obicaj da kucaju zakljucavali smo samo kad radimo hm hm ono za svaki slucaj
medjutim jednog dana ja se istusirala i u sobi skinula peskir i tako sedim gledam tv i ukljucila fen pa susnem s vremena na vreme kosu
i svekrva pokucala ali je od fena nisam cula a ona pomislila da sme da udje uglavnom zatekne me golu ,ma nije me bilo sramota sto me zatekla golu nego sto ne izgledam savrseno:?glupo?analizirajte koliko hocete...inace jednom kad sam bila mladja sam htela tati da pokazem kako umem da se okacim o noge i da visim kao slepi mis i tu su bili jos baba i deda i ja se okacim a majica mi spadne preko glave a ispod nisam imala nista,bas mi je bilo glupo :|
 
hanibal77:
inace jednom kad sam bila mladja sam htela tati da pokazem kako umem da se okacim o noge i da visim kao slepi mis i tu su bili jos baba i deda i ja se okacim a majica mi spadne preko glave a ispod nisam imala nista,bas mi je bilo glupo :|
Joj izvini meni smesno. :lol: :lol: :lol:
Meni se nije nikada desilo a mozda me je i video neko dok sam piskila u sumici, ja njega nisam. :lol:
 

Back
Top