Secret garden.



Prvo ljubavno pismo koje sam dobila. I tada sam morala da ispravljam greske, nije ni cudo sto danas radim korekturu. ;)





Prvi karanfil koji sam dobila od toga decka.





Moja i njegova kosa.





Prvi odlazak sa drustvom na koncert. Bijelo dugme i koncert kod Hajducke cesme.









Buntovnica :-D
 
Јаооо, била си на Хајдучкој чесми?! :D
WOW!

Кад смо били клинци, оне који су били на Хајдучкој чесми гледали смо с поштовањем и завидели им...
 
Bila, bila. Bilo je bozanstveno, a ja tako zaljubljena. :p Mada, slagala sam bila matorce. Isla sam sa deckom i drustvom, a njima rekla da idem sa drugaricom i njenim dosta starijim bratom.
 
evo nasla sam neke slike kad sam bila mala...dnevnike i slicno nikad nisam pisala,a imam najvise slika iz perioda ranog detinjstva :) ovo je slikano digitalnim jer skenjer ne radi :x pa slike nisu najbolje :roll:

evo uvek sam volela da stavljam marame i gace na glavu.imam jednu sliku gde sam ko jaser arafat,sa maramcinom uvezanom pertlom preko cela al ne znam gde mi je :?

mala banshee uci da hoda

poziram sa sve mini suknjom :lol:

alavac uvek ostaje alavac.vracali smo se tata mama i ja jednom kolima,ja sedela nazad u nekoj mojoj fotelji za bebe,dograbila kesu iz prodavnice,nasla cokoladne bananice i u nesretnom pokusaju da ih pojedem i nakon bezbroj promasaja stavaljanje hrane u sopstvena ustva ovako sam izgledala :lol:
 
Ако неко види ону Ханибал нек јој све по списку.....!
Она је крива што ја данас цео дан прелиставам старе дневнике и ништа друго не радим!!!!
 
Размишљања тинејџерке Хелен:

20.3.1984.

''Тренутно размишљам о својој будућој деци. Биће их најмање четворо: Дејан, Стефан, Јована и Милена. Биће рођена тим редоследом, а разлика ће бити по могуству што мања, око годину дана. Биће плави и нежни, несташни и паметни.
Имаћемо кућу са великим двориштем, имаћемо пса који ће се звати Драгуљче и биће расе комондор. Имећемо велику терасу, много дрвећа у дворишту, енглеску траву и руже.
У дневној соби ће бити камин и клавир, биће старински удешена: икона, зидни сатови, библиотека....У поткровљу ће бити мој атеље са великим светларником.
Свуда ће бити моје слике по зидовима.
Возићемо спачека којег ћу ја лично намоловати да буде шарен.
Све је ово лепо. А муж?
Планирам да се удам око 27. Он ће бити годину две старији. Висок, јако висок, снажан, витак, фино грађен, дугачке трепавице, изузетно лепе очи, велика лепа уста, нека откачена фризура...
Неће се облачити стандардно: сако, кравата...него неким сасвим својим стилом, помало романтичарски. Образован, начитан, обавезно помало уметничка душа, интелигентан, мора да воли децу, да уме да се игра, да (подвучено-прим.Х.) не носи браду, бркове и пругасте пиџаме, да цени себе, и мене наравно, да може да ми пружи утеху и заштиту, да буде јака личност, симпатичан, да уме да се зеза, али да све то буде на висини, да свира гитару или клавир, да воли блуз и џез, да не буде љубоморан и напрасит, него миран, сталожен, нежан, да игра тенис или кошарку, да прича клинцима приче, да их носи на врату и да их учи песмице, да уме да кува, да ме сматра потпуно равноправном, да пере судове и залива цвеће, ДА МИ НЕ СМЕТА ДОК СЛИКАМ, да буде задовољан животом, да сакупља сатове или телефоне, да никад не носи оне шарене мушке чарапе него једнобојне, да воли путовања, књиге, слике, цртане филмове, да има неговане руке и косу, да не буде јако длакав, да воли живот, клинце и мене, наравно!''

(Ако има такијех, са таквом кућом....родићу му четворо деце! 8-) )
 

Back
Top