Secret garden.

A ovo nije neka fotka, al' je ovekovecen trenutak, ja NA POSLU! :lol:

majaoa6.jpg


novinarka :lol:
 
Мој распоред активности за 21. јануар...крајем 20. века...

- 8 сати -устајање, гимнастика, сређивање куће, доручак - Попити пилулицу!
- 9 и 30 - учење до 12 и 30 - Завршити стилистику, научити версификацију до краја!
- ручак, телефонирати
- 14 и 30 учење до даљњег уз врло кратке паузе, ако дође З. на шишање онда дужа пауза па наставак, а ако дође Ј. онда ништа од овог не вреди!


....То сам ја покушавала да будем савестан студент! (Ј. ми је био тадашњи дечко.)
 
Цедуљица из кризне 93.:

''Љубави моја једина и највољенија,
плати струјицу и рачунчиће па ћеш добити пољупчић од свог Хеленка! (Није баш Хеленко, ал слично - прим Х.)

P.S.
Бидни добар и воли ме.

P.S. 2
У плавој шерпици имаш мало купуса. Знам да волиш, па сам ти оставила пола у знак да пола мог срца увек куца за тебе. (Другу половину ћеш морати да ћапиш сам!)

P.S. 3
Безобразниче један, журила сам кући да те видим и киднула са посла у пола 7, а тебе нема!
Сад ни ово писмо више нема смисла.

P.S. 4
И да знаш, појела сам ти сав купус!
 
Јаоооо...што сад немам скенер!!!
Нашла сам постере голих типова што су ми цимерке лепиле изнад кревета......
c008.gif



Кад нисам била ту, оне налепиле изнад мог кревета....па позвале друштво.....
c008.gif
...и причале како ја то тако иначе увек држим...а типови са све брчићима......хахахаа....
 
idite u dupe, ja sad listam moj spomenar iz osnovne skole...:lol:

pa kaze..sta mislite o vlasniku leksikona?

od belme>
dobra drugarica
dobra ucenica
voli se stipati
prica na casu:lol:

od nade>
lijepa, dobar djak, zaljubljenica, cesto mijenja simpatije:roll:

od od dragana>
dobra, kad ustane odgovarati ne zna stati, stalno preko casova jede, prica i stuca joj se, a nekad i pise papirice:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

od edite>
sve lose
tracibaba
volis lagati
i PRAVIS SE!!!:twisted:

od ermina>
dobra je drugarica, poverljiva, voli cupati za kosu..ukratko, sve naj-naj


od bobe>
dobra drugarica, poverljiva, brbljiva, malo debeljuskasta, ponekad voli lagucnuti, nekad i tracariti, voli se u sve petljati, a najvise voli tuci bilju!...voli menjati simpatije, i iskreno, dosadna je kad stane filozofirati! Da ne kazes da ti samo nalazim mane, mozda si i fina:roll:


:mrgreen: dakle sta reci...
 
Цедуљица коју сам оставила цимерки. (Иначе, ''свиња'' је мој џукац, још је био штене, тек сам га добила)

Драги мој цимеру,
Ја очо на испит, па шта буде!
Ако дођеш пре мене изведи свињу да пишки (ту испред куће, али обавезно на гајтану).
Ако је свиња то већ обавила у соби, или не дај Боже нешто још горе...остави, ја ћу средити.
Средићу и орман јербо сма ових дана бијо у великој фрки, па нисам стиго.
Једва чекам да те видим.
Лоли те твој цимер.

P.S. Подај свињи и мало саламице из фрижидера
 

Back
Top