Secret garden.

Ja sam gledala fotke iz vremena kada sam bila bez momka i htela sam da odem u Indiju i pridružim se Hare Krišni.
I nađem ovu fotku, baš je onako u fazonu Hare Krišne. :zcepanje:
Najveći štos je što sam ja bezsisa ispala najsisatija u društvu. Živeli mega brusevi i dekoltei!
Mislim da je to bilo prvi i poslednji put da sam išla ovako razgolićena, ali eto, morala sam jednom i ja da probam. :lol:
Pre 15 godina, udavala se školska drugarica, na fotki su sve školske drugarice i dva muža, a nas dve što smo bezmuže je prgrlio ovaj jedan da se ne osećamo zapostavljeno. :D
Pogledajte prilog 463611

Ja se izvinjavam, ali od svega vidim samo tvoj dekolte :rumenka:
Kao neki kamiondzija sam, ali je zaista 10+
 
Ja sam gledala fotke iz vremena kada sam bila bez momka i htela sam da odem u Indiju i pridružim se Hare Krišni.
I nađem ovu fotku, baš je onako u fazonu Hare Krišne. :zcepanje:
Najveći štos je što sam ja bezsisa ispala najsisatija u društvu. Živeli mega brusevi i dekoltei!
Mislim da je to bilo prvi i poslednji put da sam išla ovako razgolićena, ali eto, morala sam jednom i ja da probam. :lol:
Pre 15 godina, udavala se školska drugarica, na fotki su sve školske drugarice i dva muža, a nas dve što smo bezmuže je prgrlio ovaj jedan da se ne osećamo zapostavljeno. :D
Pogledajte prilog 463611

...sa ili bez sisa, tebi ovaj deholte stoji savrseno...nije ni vilgaran, naprotiv vas lep...e mladosti lepa li si :)
 
stvarno nema slike:eek::think:
uglavnom,propustila si kovrdzavi umetak,na vr' glave masna sa biserima,s prsta obrvice kao pijavice,tad jos nisu postojale pincete,narandzasti karmin,zlatne mindjuse,i urnebesni zlatni ansambl.crna haljna od sljasteceg satena i ista takva jaknica , sa zlatnim kineskim slovima
 
Ja sam gledala fotke iz vremena kada sam bila bez momka i htela sam da odem u Indiju i pridružim se Hare Krišni.
I nađem ovu fotku, baš je onako u fazonu Hare Krišne. :zcepanje:
Najveći štos je što sam ja bezsisa ispala najsisatija u društvu. Živeli mega brusevi i dekoltei!
Mislim da je to bilo prvi i poslednji put da sam išla ovako razgolićena, ali eto, morala sam jednom i ja da probam. :lol:
Pre 15 godina, udavala se školska drugarica, na fotki su sve školske drugarice i dva muža, a nas dve što smo bezmuže je prgrlio ovaj jedan da se ne osećamo zapostavljeno. :D
Pogledajte prilog 463611

E ovo je dekolte kakav ja volim. :)
Sa manjim grudima lepse izgleda. Manje vulgarno, a vise eroticno.

A i ti Alisa sjajno izgledas. :)
 
stvarno nema slike:eek::think:
uglavnom,propustila si kovrdzavi umetak,na vr' glave masna sa biserima,s prsta obrvice kao pijavice,tad jos nisu postojale pincete,narandzasti karmin,zlatne mindjuse,i urnebesni zlatni ansambl.crna haljna od sljasteceg satena i ista takva jaknica , sa zlatnim kineskim slovima

:D
Sta sam propustila! :rida:

Kakve lude 70-e?! Lude 80-e :D

Ali sam sigurna da si i tako obucena prava macka.
 
E otkad sam se obavezao da ću vaskolikom forumu prezentovati kompletan opus fotografija iz automata. Počeo pa batalio.
Kaže meni ćer pre neki dan ej ja se ošišala, ja pitam kako, ona kaže onako kratko, imao si takvu frizuru, videla sam fotografiju, otprilike tako. Evo ovako:

bREKiLN.jpg
 

Back
Top