Secret garden.

❤️

Tatine lepotice❤️
nije bilo turbulencije sa hormonima
milina je cuvati musku decu veruj mi Afro
A Kad ih prodju fazoni iz puberteta onda postaju pravi prijatelji sa kojima mozes sve da se dogovoris iz prve
I tada moze istinski da se uziva u odnosu roditelj dete
Jeste Perfi ! Mirišem ja , ide to linijom drugarstva i poverenja sada.
Ja kao iskusniji i lukaviji , grdnju i pridike "mudro " prepustim ženi :zkez:
Ja sam samo za lepe stvari zadužen !
Kojio licemer :D
Zna tata kako da se izbori za ljubav , naklonost i poverenje kod ćerkica !
 
:klap: :heart:
I meni nedostaju godine , kad su moje žabice bile malecke i lude kao struja , kad sam mogao da ih gnjavim do besvesti, igrali bi do ponoći, slovo na slovo, kaladont, gradova.

Sad prave male "divljakuše" staju u gard ako hoću samo da ih štipnem, a da nepričamo da ih "glocnem "
Proći će ih valda ti pubertetski fazoni , pa će mo imati opet više vremena jedni za druge !:heart:

... :)
 
onomad,kad sam pevala na ciganjsku svadbu:rumenko:
moda je cudo :lol: pre tacno 30 godina,docek n godine u budimpesti.tj,uplatili smo budimpestu,a odveli nas u godolo....il vec kako se pise,znam kako se izgovara

23476146_10210437106424667_1937265330_n.jpg
 
Ja sam gledala fotke iz vremena kada sam bila bez momka i htela sam da odem u Indiju i pridružim se Hare Krišni.
I nađem ovu fotku, baš je onako u fazonu Hare Krišne. :zcepanje:
Najveći štos je što sam ja bezsisa ispala najsisatija u društvu. Živeli mega brusevi i dekoltei!
Mislim da je to bilo prvi i poslednji put da sam išla ovako razgolićena, ali eto, morala sam jednom i ja da probam. :lol:
Pre 15 godina, udavala se školska drugarica, na fotki su sve školske drugarice i dva muža, a nas dve što smo bezmuže je prgrlio ovaj jedan da se ne osećamo zapostavljeno. :D
Elina svadba-ekipa.JPG
 
Ja sam gledala fotke iz vremena kada sam bila bez momka i htela sam da odem u Indiju i pridružim se Hare Krišni.
I nađem ovu fotku, baš je onako u fazonu Hare Krišne. :zcepanje:
Najveći štos je što sam ja bezsisa ispala najsisatija u društvu. Živeli mega brusevi i dekoltei!
Mislim da je to bilo prvi i poslednji put da sam išla ovako razgolićena, ali eto, morala sam jednom i ja da probam. :lol:
Pre 15 godina, udavala se školska drugarica, na fotki su sve školske drugarice i dva muža, a nas dve što smo bezmuže je prgrlio ovaj jedan da se ne osećamo zapostavljeno. :D
Pogledajte prilog 463611
auuuuu:eek: kakva macka.sad ce buki i tebe da voli
bas mi se dopadas namontirana
 
Eli, ti si baš lepa i mlada :D
Pre 15 godina sam bila mlada. :D
Hvala. :zag:

- - - - - - - - - -

juce je pisalo na onom gore sta je tajna odzanja dobrog izgleda:rotf:

- - - - - - - - - -



pa i nasminkana si
Pa jesam. Ali viđala si me našminkanu i u ovom veku pa ti se nisam sviđala. :D

- - - - - - - - - -

Pre neki dan su klinci tražili da gledamo video sa naše svadbe. Jesam vam već pričala kako sam tada bila najružnija u životu? Špaklom me šminkala profi šminkerka, izgledala sam kao ružan spomenik. :(
 
ja vise volim crnke :p
meni je smokva bas slatka ko crnka i ove siskice je podmladjuju deluje ko devojcurak neki tinejdzer


vidi alisu uprcila sisici ko dzivdzan kolenca :zper:

- - - - - - - - - -

daj sliku sa svadbe da vidimo "kako si bila ruzna" ...kapiram da kakis :lol:
 
Pre 15 godina sam bila mlada. :D
Hvala. :zag:

- - - - - - - - - -

Pa jesam. Ali viđala si me našminkanu i u ovom veku pa ti se nisam sviđala. :D

- - - - - - - - - -

Pre neki dan su klinci tražili da gledamo video sa naše svadbe. Jesam vam već pričala kako sam tada bila najružnija u životu? Špaklom me šminkala profi šminkerka, izgledala sam kao ružan spomenik. :(
ti si se meni uvek svidjala :zag:
muz i ja smo za svadbu ustali u podne,otrcala kod frizera da mi skupi kosu,sama nanela olovku na oci,bez maskare,kao plakacu.nista puder,nista karmin da ne flekam goste.sad se pitam koji sam debil bila???
a na svadbi 150 doteranih ljudi i trudna mlada bez sminke
 
ja vise volim crnke :p
meni je smokva bas slatka ko crnka i ove siskice je podmladjuju deluje ko devojcurak neki tinejdzer


vidi alisu uprcila sisici ko dzivdzan kolenca :zper:

- - - - - - - - - -

daj sliku sa svadbe da vidimo "kako si bila ruzna" ...kapiram da kakis :lol:

Uglavnom kakim okolo, ali za ovo sam ozbiljna. Ono je bio kriminal. Imam samo video, ne znam gde su mi fotke. Probaću da nađem.

- - - - - - - - - -

ti si se meni uvek svidjala :zag:
muz i ja smo za svadbu ustali u podne,otrcala kod frizera da mi skupi kosu,sama nanela olovku na oci,bez maskare,kao plakacu.nista puder,nista karmin da ne flekam goste.sad se pitam koji sam debil bila???
a na svadbi 150 doteranih ljudi i trudna mlada bez sminke
Ja sam htela malo da se našminkam kao i uvek, ali mi je drugarica kao svadbeni poklon dovela šminkerku sa tv-a. Šminkala me je dva sata i kada sam se videla skoro sam zaplakala. I nisam imala vremena da to skidam. :sad2:
 

Back
Top