Neznost

Devilishgirl:
Ne znam :roll: Salim se, naravno da je neznost veoooma bitna, bar meni :lol: Ima nas raznih, tako da ne znam da li momci pruzaju dovoljno neznosti...
Strange question :roll:

Pa i nije. Ja sam recimo veoma nezan. I mojoj devojci se to svidja. Medjutim vecina mojih drugarica je u vezi sa tipovima koji i nisu bas nezni...
 
Devilishgirl:
Najbolja je neka ravnoteza :roll:
Idealno-nezan kad treba i malo grublji..kad treba. :lol: A sta kad treba...e to on MoRA da oseti. :roll: :twisted:

Slazem se potpuno. Ili kako bih ja to rekla mora da zna kad ce da lupi rukom o sto, a kada da kleci i moli (naravno ne bukvalno, ali valjda razumete smisaO).
Imala sam momka koji je bio toliko nezan, da me je non stop milovao kada smo bili zajedno (ne mislim pri tome samo na intimne delove, vec i na ostale delove tela. Tako sedimo, on me mazi po ruci, ledjima, nozi ... ali non stop.) Tada mi je to nekako bilo i opterecenje i po malo dosadno.
Medjutim sada mi to nedostaje. U vezi sam sa jednim deckom, i sve je ok ovako, ali mi nedostaje malo vise neznosti ...
Sve u svemu valja naci pravu meru u svemu ... ne valja ni kad je previse, ni kada je premalo.
 
Devilishgirl:
Najbolja je neka ravnoteza :roll:
Idealno-nezan kad treba i malo grublji..kad treba. :lol: A sta kad treba...e to on MoRA da oseti. :roll: :twisted:

Posle ovog komentra moram ti s epoklonite duboko...i poljubiti noge ( nezan) a posle toga te jako jako zagrlim ( malo grubi) ...:)))) jel pogodih momente?:))
 
naravnooooo da mi je stalo do neznosti... ne moze da me pali grubijan,, mislim to bi mi bilo bash bezveze... ja sam ipak tip maco/kuco.. ebiga tako je... :oops:[/quote]
Citas mi misli :D
 
Moj decko jeste nezan, a u pocetku veze se prosto plasio da li ce mi to smetati (pa mi se izvinjavao, kao "izvini, preterao sam..."). E, kako sam ja pocela da predem na njegove dobire, onda je i on poceo da biva sve nezniji. Ne bih mogla ni da zamislim drugacije...
 
Iz cije li je glave ispalo ovo pitanjce jednooko?
Izreka jedna postoji-cuo sam je onomad-da je zena:
-raj za oci
-pakao za dusu
-i cistiliste za dzep
Setim se cesto nje,i misli ove i neznosti.
Mirisala je na osmeh.Na pocetku.Na prolece je mirisala,kao sto to samo prava zena moze.I osmeh mirise,zar ne!?
Malo devojaka ima taj dar(Bozji)da probudi u muskarcu,da dosegne do mesta,duboko,duboko,do pravog mesta u dusi njegovoj gde cuci skrivena od ociju sveta celog-muska -prava,jedinstvena,neponovljiva-neznost.A i kad se ponekad,poneka nadje,obicno je to ona prva-"prava" ona ga tako uje.. da on posle toga postaje tvrdji,hladniji,dalek nekako...
Epilog:ZENA je ta sto budi ili uspavljuje(ubija)neznost kod muskarca.Sto duze ostane budna-zena-neznost se pravog muskarca ima da odrekne sna.Zauvek.
Nazalost,neznosti je ipak premalo.Iz oba pravca . :idea:
 
mario80:
traze spoj grube spoljasnjosti, misica, mrkog pogleda i neznosti u krevetu.ali ceo zivot pokusavaju da te menjaju barem malo... 8)
Ma ne treba da bude gruba spoljasnost, niti neki mrgud s kajlom :lol: , vec normalan muskarac ( da nije feminiziran), koji ima u sebi jednu finu dozu sigurnosti i koji nema straha ni pred sobom ni pred drugima da nekad i pokaze svoje emocije!
 
Goscica:
mario80:
traze spoj grube spoljasnjosti, misica, mrkog pogleda i neznosti u krevetu.ali ceo zivot pokusavaju da te menjaju barem malo... 8)
Ma ne treba da bude gruba spoljasnost, niti neki mrgud s kajlom :lol: , vec normalan muskarac ( da nije feminiziran), koji ima u sebi jednu finu dozu sigurnosti i koji nema straha ni pred sobom ni pred drugima da nekad i pokaze svoje emocije!

Pametno :wink:
 
Devilishgirl:
Goscica:
mario80:
traze spoj grube spoljasnjosti, misica, mrkog pogleda i neznosti u krevetu.ali ceo zivot pokusavaju da te menjaju barem malo... 8)
Ma ne treba da bude gruba spoljasnost, niti neki mrgud s kajlom :lol: , vec normalan muskarac ( da nije feminiziran), koji ima u sebi jednu finu dozu sigurnosti i koji nema straha ni pred sobom ni pred drugima da nekad i pokaze svoje emocije!

Pametno :wink:

da
 
kojote:
Malo devojaka ima taj dar(Bozji)da probudi u muskarcu,da dosegne do mesta,duboko,duboko,do pravog mesta u dusi njegovoj gde cuci skrivena od ociju sveta celog-muska -prava,jedinstvena,neponovljiva-neznost.A i kad se ponekad,poneka nadje,obicno je to ona prva-"prava" ona ga tako uje.. da on posle toga postaje tvrdji,hladniji,dalek nekako...
Epilog:ZENA je ta sto budi ili uspavljuje(ubija)neznost kod muskarca.

Cekaj… znaci i devojka koja uspe da u muskarcu probudi neznost kasnije ce to zloupotrebiti, i bice kriva sto ce se on povuci u sebe? Ima li dobrih devojaka onda?

E, pa, ne verujem. Ako je prema meni nezna osoba koju ne volim (pre godinu dana sam imala zesce priznanje ljubavi od decka koji mi se nije svidjao), bice mi zao, ali, sta mogu… Na lep nacin to odbijes (mada je on ve godinu dana govori da sam mu “zarila noz u srce”. Dakle, sve je previse licno shvatio, i MENE je okrivio sto je dopustio da ga neznost ponese i da mi iskreno kaze svoja osecanja).
E, pa, mislim da je sam muskarac kriv ako neznost pokazuje pogresnoj osobi! Mislim da nema devojke koja, ako iskreno voli, ne zeli neznost od voljenog muskarca. A na neznost se uzvraca jos vecom neznoscu samo ako iskreno volis. To je divno primanje-davanje, gde dajuci osecas jos vece zadovoljstvo nego kad primas.
U stvari, izgleda da vecina muskaraca misli da je, ako pokaze neznost devojci, u njenim rukama, i da ce ona postati grozna, jer racuna da moze sa njim da radi sta hoce. E, pa, nije tako! Neznost je uzajaman proces, i ja bih radije izabrala neznog decka (nezne spoljasnjosti, bez misica i mrkog pogleda), decka koji sme da mi kaze da me voli i da me zove neznim imenima, i da mi ne zavaljuje bas uvek jezik dok se ljubimo, nego nekog tamo siledziju koji zna da bude nezan samo u krevetu (kao sto Mario80 rece. Btw, stekla sam utisak da se pitanje nije odnosilo na neznost u krevetu, vec na neznost u vidu mazenja, poljubaca u kosu i celo, i tepanje).
U stvari, onda vec raspravljamo o fizickom izgledu i predrasudama koje su za njega vezane – kao – snazan mukarac=zasticenost, a nezan muskarac=slab, feminiziran. Ja cu slobodno reci da nema boljeg muskarca od onog koji je nezan. A oni grubijani su u nekoj drugoj prici…
(Uzgred, sto se tice neznosti u krevetu… Seks je – igra. Tu se covek moze pretvarati. I ne mora da znaci da ce nezan muskarac biti “pekmez” u krevetu. To je eksperimentisanje, pretvaranje, igra, i zavisi od oboje. Uostalom, vec smo videli (u topicu “Devojke vole sporo”) da devojke ponekad vole i grublji i nabrzaka. A to vec nije pitanje pocetne karakteristike muskarca, vec sposobnosti transformisanja i prilagodjavanja)

Dakle, privlacan muskarac je - nezan, samostalan, samouveren, sarmantan, prefinjen, inteligentan i kulturan.
 
Snezna_kraljica:
kojote:
Malo devojaka ima taj dar(Bozji)da probudi u muskarcu,da dosegne do mesta,duboko,duboko,do pravog mesta u dusi njegovoj gde cuci skrivena od ociju sveta celog-muska -prava,jedinstvena,neponovljiva-neznost.A i kad se ponekad,poneka nadje,obicno je to ona prva-"prava" ona ga tako uje.. da on posle toga postaje tvrdji,hladniji,dalek nekako...
Epilog:ZENA je ta sto budi ili uspavljuje(ubija)neznost kod muskarca.

Cekaj… znaci i devojka koja uspe da u muskarcu probudi neznost kasnije ce to zloupotrebiti, i bice kriva sto ce se on povuci u sebe? Ima li dobrih devojaka onda?

E, pa, ne verujem. Ako je prema meni nezna osoba koju ne volim (pre godinu dana sam imala zesce priznanje ljubavi od decka koji mi se nije svidjao), bice mi zao, ali, sta mogu… Na lep nacin to odbijes (mada je on ve godinu dana govori da sam mu “zarila noz u srce”. Dakle, sve je previse licno shvatio, i MENE je okrivio sto je dopustio da ga neznost ponese i da mi iskreno kaze svoja osecanja).
E, pa, mislim da je sam muskarac kriv ako neznost pokazuje pogresnoj osobi! Mislim da nema devojke koja, ako iskreno voli, ne zeli neznost od voljenog muskarca. A na neznost se uzvraca jos vecom neznoscu samo ako iskreno volis. To je divno primanje-davanje, gde dajuci osecas jos vece zadovoljstvo nego kad primas.
U stvari, izgleda da vecina muskaraca misli da je, ako pokaze neznost devojci, u njenim rukama, i da ce ona postati grozna, jer racuna da moze sa njim da radi sta hoce. E, pa, nije tako! Neznost je uzajaman proces, i ja bih radije izabrala neznog decka (nezne spoljasnjosti, bez misica i mrkog pogleda), decka koji sme da mi kaze da me voli i da me zove neznim imenima, i da mi ne zavaljuje bas uvek jezik dok se ljubimo, nego nekog tamo siledziju koji zna da bude nezan samo u krevetu (kao sto Mario80 rece. Btw, stekla sam utisak da se pitanje nije odnosilo na neznost u krevetu, vec na neznost u vidu mazenja, poljubaca u kosu i celo, i tepanje).
U stvari, onda vec raspravljamo o fizickom izgledu i predrasudama koje su za njega vezane – kao – snazan mukarac=zasticenost, a nezan muskarac=slab, feminiziran. Ja cu slobodno reci da nema boljeg muskarca od onog koji je nezan. A oni grubijani su u nekoj drugoj prici…
(Uzgred, sto se tice neznosti u krevetu… Seks je – igra. Tu se covek moze pretvarati. I ne mora da znaci da ce nezan muskarac biti “pekmez” u krevetu. To je eksperimentisanje, pretvaranje, igra, i zavisi od oboje. Uostalom, vec smo videli (u topicu “Devojke vole sporo”) da devojke ponekad vole i grublji i nabrzaka. A to vec nije pitanje pocetne karakteristike muskarca, vec sposobnosti transformisanja i prilagodjavanja)

Dakle, privlacan muskarac je - nezan, samostalan, samouveren, sarmantan, prefinjen, inteligentan i kulturan.

imam neki cudan osecaj da se tvoj decko savija do zemlje kad prica sa tvojim caletom a da se kevi uvlaci u bulju za vanilice...i da nosi kravatu o vratu...da nesrce supu....nego sve kao pticica...i da se duuugo duuuugo gleda u kupatilu...i da se mazi sam sa samim sobom....dok koluta ocima dozivljavajuci orgazam....hehehehe....mislim da ti volis sise....mrsave zgoljave frajere koji nose tegle.... :D
 
Shizi:
Devilishgirl:
Goscica:
mario80:
traze spoj grube spoljasnjosti, misica, mrkog pogleda i neznosti u krevetu.ali ceo zivot pokusavaju da te menjaju barem malo... 8)
Ma ne treba da bude gruba spoljasnost, niti neki mrgud s kajlom :lol: , vec normalan muskarac ( da nije feminiziran), koji ima u sebi jednu finu dozu sigurnosti i koji nema straha ni pred sobom ni pred drugima da nekad i pokaze svoje emocije!

Pametno :wink:

da

od mene se devojke uplase na prvi mah...ali posle...kao, nisam imala pojma da si ti tako nezan i pazljiv....ali se sve pecaju na ledja, misice, kola. bedno ali istinito.ma koliko postene bile, mnogo vole brz auto... 8)
 

Back
Top