DEMOLIRANI PLAKATI

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Mislim, al sam pametan.
Jedino što je primetno na izbornim plakatima je da su se neki sa pravom umusili, dvojica se bez ikakvog prava smeškaju a većinu bilo sramota i da se uopšte slikaju.



audio.GIF
I malo izborne muzike za kraj - "Vidi šta sam ti uradio od kampanje mama"
:mrgreen:

pano-2007-a.jpg

pano-2007-b.jpg
 
Lepo piše u zakonu da svako može biti predsednik, a svaki put idu jedni te isti, što je u stvari vrzino kolo.
Dodje mi da i ja osnujem svoju stranku.
Demokratski bi se ugledao na svet a zakoni bi bili veoma radikalni.
Zakoni.jpg


Ne bih saradjivao ni sa Amerikancima ni sa Rusima jer su mi onako malo...
Antireklama11.jpg
 
Samo da kazem,da je jako fino,kulturno i civilizovano sto ja do sada nisam video NIJEDAN pocepan ili nashkraban bilbord (plakati su manje vise pase). Iako sam vidjao jedan pored drugog na kojima se reklamira i DSS i DS i SRS i LDP i SPO...sve jedan pored drugog i nijedan nije ni pipnut.
Jel mi to kao narod dajemo prve znake civilizovanosti? :D
 
Ma namazali se klinci sto im placaju da prelepljuju plakate, i da cepaju protivnicke........

Nisu im platili ni za prosle izbore......nece niko da radi za DZ......sem mozda marlon i mita, lepe Kostunicine slike iz ciste ljubavi........sto je pohvalno :)
 
Korner zastavica:
Samo da kazem,da je jako fino,kulturno i civilizovano sto ja do sada nisam video NIJEDAN pocepan ili nashkraban bilbord (plakati su manje vise pase). Iako sam vidjao jedan pored drugog na kojima se reklamira i DSS i DS i SRS i LDP i SPO...sve jedan pored drugog i nijedan nije ni pipnut.
Jel mi to kao narod dajemo prve znake civilizovanosti? :D
a ja videla jedno dva plakata od ldp-a gadjani nekom crnom bojom,skroz umazani...
 
goxy:
Demoliran je mozak onima koji zasipaju plakate DS-A i LDP-A nekim farbama za kosu i pishu nepismene parole:lol:......

E ako su farbe za kosu onda znamo koga da tražimo - pogledati da li u blizini ima neka frizerska radnja.
Recimo - "muški frizer Jeca" ili "ženski frizer Joca" ili "unisex frizer Saša"
:razz:
 
Korner zastavica:
Nije,nije...bas naprotiv. I to sam bas posmatrao na vise lokacija u gradu. Ima nekih bilborda koji su visoko postavljeni pa niko i nemoze da ih zvrlja,ali ima i onih koji su nizi i nijedan nije taknut.
Kako uzi deo grada tako i malo sire.

Ja video par komada sa nekim dodatnim porukama, a i jedan iscepan... Sve samo LDP koalicija...
 

Back
Top