Slucajnost ili moja greska?

devojka_bgd

Primećen član
Poruka
772
...evo imam i ja konacno jedno pitanjce za vas...
Skoro mi se desilo da po treci put u zivotu da se moja drugarica smuva sa mojim bivsim deckom,naravno ne bi to bilo tako strasno da muvanje nije pocelo jos kada smo mi bili zajedno!Nisam sigurna vise stvarno ni u sta,nisam neki paranoik,ali ovo je stvarno previse!
Naj gore je sto oni smatraju da je to skroz ok,i da ja ne bi trebala da se osecam bezveze u vezi toga...
Pitanje je samo ko je tu lud,oni ili ja?
Recimo da sam skroz slobodnih shvatanja,i da svoje momke ne drzim na uzici,upoznajem ih sa svima,takva sam osoba,pocinjem da se pitam da li je to greska...
Pa eto pitam i za vase misljenje.... 8)
 
heh.... nesto mi pada na pamet da otvoris firmu za provodadzisanje pa da zaradis koji dinar :(
(sala mala.... ebi ga, show must go on :wink: )

i nemoj tu drugaricu da uzimas za kumu slucajno... (doduse nisi nam rekla da li je u pitanju ista drugarica ili razlicite drugarice :roll: )

u svakom slucaju cini mi se da ti srce bira pogresne muskarce :? :(
 
Mislim da nije greska sto momke upoznajes sa svima, i ne treba da ih "drzis na uzici" naravno, jer kad bude naisao onaj PRAVI neces ni morati to da radis zato sto ce on sam da se drzi tebe i ti njega.Ali u svakom slucaju pripazi na TU drugaricu, i slazem se sa D1, nemoj da je uzimas za kumu nikako haha :wink:
 
Nije u redu, prije svega zato sto tebi smeta...
Nekad davno, davno moje drugarice i ja imale smo jednostavno pravilo: svaka od nas ima 1 ili 2 u koje druge ne diraju, a svi ostali su za slobodnu upotrebu... E sad, to je ipak nesto mnogo primjerenije klinackim furkama, nego odnosima izmedju odraslih osoba...
Zasto im iskreno ne kazes sta mislis i kako se osjecas...? I posebno, reci drugaricama da ti takve stvari smetaju, kako se isto ne bi ponovo desilo...
Ili, ako se i desi, da budu toliko fer pa ti odmah kazu, a ne rade iza ledja...
 
Ja imam "srecu" ako mogu tako da kazem.... nikada mi se nisu svidjali tipovi sa kojima su bile moje drugarice. Hvala Bogu pa imamo razlicite ukuse, tako da se ni jedna nije mesala drugoj u vezu.
Ono sto ti treba da se zapitas da li je u pitanju pravo prijateljstvo izmedju tebe i tih devojaka. Ocito da nije. Bez obzira koliko da se tvojoj drugarici svidja tvoj bivsi decko iz respekta prema tebi trebalo bi da se "konsulutje" sa tobom sta ti osecas i mislis po pitanju njihove potencijalne kombinacije. Ako su ti pak drugarice sklone (pazi sada) koketiranju sa tvojim trenutnim momcima (a ovi se nesto ne brane), menjaj i jedne i druge.

Pazi ovaj primer (kad neko pomenu kumu) moja dobra drugarica je imala super drugaricu i ova joj je bila toliko "dobra" da je spavala sa njenim tadasnjim deckom, a kasnije joj bila kuma na vencanju (doduse sa drugim tipom). Sta reci. Zenskoj gluposti nekada stvarno treba se diviti!
 
captain:
da moglo bi se reci da je to taj.Nista gore nego kada vidite da se o vama nesto piskara,a niste o tome obavesteni.
e pa na posledice si trebao misliti dok si trčao za drugim suknjama... :mrgreen:

ughh što mrzim ove kvazi "moralce" iz sistema "meni je mene tako žao"... najpre je "ispreskakao" devojku a sad je on jadan i tužan i šta ja znam sve ... jer je ona (naravno bezobrazno i kvarno) postavila pitanje na forumu plus da se pitanje uopšte nije odnosilo na njega direktno...

dečko ovo ti je veoma smešno :lol: ... (sorry na iskrenosti)
 
ajde sad polako..... iako mi je krivo zbog devojke_bgd ipak moram da priznam da mi je drago sto ovo dvoje nisu u vezi iza njenih ledja

potpuno podrzavam da ukoliko nekoga bas privuce neka druga osoba od one sa kojom je u vezi da treba staviti tacku na tu vezu....

jedino sto bi bilo mnogo vise fer da su oboje pitali devojku_bgd sta misli o eventualnoj vezi bivseg momka i njene drugarice.... nije lako ali je bar iskreno :roll:
 

Back
Top