Najlaksi program

CHIME

Zainteresovan član
Poruka
300
Posto sam video da nije za mene web dizajniranje i da mi je tesko a i mrzi me da ucim,jedino sto sam naucio je HTML.Odlucio sam da pravim cisto iz zezanja web sajtove,i da ih izradim za jedan dan.Pa da li neko zna neki lak program za web dizajniranje a da nije web page maker.
 
CHIME:
Posto sam video da nije za mene web dizajniranje i da mi je tesko a i mrzi me da ucim,jedino sto sam naucio je HTML.Odlucio sam da pravim cisto iz zezanja web sajtove,i da ih izradim za jedan dan.Pa da li neko zna neki lak program za web dizajniranje a da nije web page maker.
Ja sam isto zainteresovan, s tim da ja imam malo vise vremena, mislim izgubio bih i par dana obican web.... :!: :?:
 
Ma imas programa za dizajniranje veb strana za sat i po... Zapravo sa bilo kojim mozes uraditi za sat-dva... Pa makar pisao i u Wordu (sto neki i cine)...
Druga je stvar sto takvu stranu sa takvim trudim i znanjem neces imati kome da prodas.
Kad bi to tako islo, zasto bi se mi sa dugogodisnjim stazem i ucenjem, uopste zezali sa time? Lepo za sat uradis, za tri prodas a ostatak blejis u kaficu... Lepota bozja...
 
@codemaker,mislis da ja ne znam koliko treba truda da bi izradio web sajt,pa samo da osmislis koncepciju,a jos koliko dugo ti treba da bi naucio
html,css,photoshop,javascript,flash,php...
Ali mene sve to mrzi da ucim,a i jednostavno i da hocu nemogu da savladam photoshop jer mi je tezak,da li neko zna neki tuturoijal za web dizajniranje u photoshopu?
A i onako nemam jos ni 17 godina,tako da ima vremena ako budem hteo da pocnem sa ozbiljnim web dizajnom?
 
Ehm pazite ovako... ako neko jednostavno nema talenta za dizajn ja stvarno ne shvatam chemu zamplacivanje s dizajnerskim pitanjima... evo ja josh uvek uchim... a uchi i moj drugar... i mi smo se podelili... ja uchim web programiranje ovako za svoju dushu (dok ne upishem fax) a on je u vishoj pa mu je to i predmet ;) Anywayz,,, ja se bavim XHTML, CSS, PHP, MySQL i Javascript a on Dizajnerskim aspektom.... Photoshop i Flash ;) I mogu vam reci da ta kombinacija odlichno funkcionishe... i svako ko hoce privatno da izradjuje sajtove... to mu je najbolje reshenje ;) On dizajnira... ja programiram... i nema problema ;) Ovaj drug dizajner on koliko je meni poznato koristi isto Dreamweaver, FlashMX, Photoshop... mozda josh poneshto... shto se tiche uchenja najbolje je nabaviti neku dobru knjigu... izbegavajte Biblije... poshto su one definitivno najgore.... uglavnom knjige u izdanju O'Relija su ok :) tu su i Wrox i Premium press...
 
CHIME:
Posto sam video da nije za mene web dizajniranje i da mi je tesko a i mrzi me da ucim,jedino sto sam naucio je HTML.Odlucio sam da pravim cisto iz zezanja web sajtove,i da ih izradim za jedan dan.Pa da li neko zna neki lak program za web dizajniranje a da nije web page maker.

Imas takvih programa na netu koliko hoces ali ja bi ti preporucio Namo We Editor ili Coffe Cup HTML Editor,ja sam sa njima poceo i zavrsio naravno na Dreamweaver-u. :) ;)
 

Back
Top