ZIVEO LINUX
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: ZIVEO LINUX

KAN
    Guest

Podrazumevano ZIVEO LINUX

ZAR LINUX NIJE NAJBOLJI OS.(OPERATIVNI SISTEM)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: ZIVEO LINUX

Citat Original postavio KAN
    ZAR LINUX NIJE NAJBOLJI OS.(OPERATIVNI SISTEM)
    Hehe..e sto volim ovakve koji su juce uspeli da instaliraju Linux i sada na sav glas vicu Linux rulez a ne znaju cak ni osnovne stvari, loguju se kao root i ne znaju koja je razlika izmedju:

Kod:
    rm -rf /tmp/neki_fajl
    i

Kod:
    rm -rf / tmp/neki_fajl
    Odrasti mali.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Preporucio bih mu onaj drugi primer... mnogo je suptilniji

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ops:

KAN
    Guest

Podrazumevano

AL ME ISPLJUVASTE.PA GDE CE VAM DUSA.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

PA kad vec tvrdis tako nesto a svi znaju da bi se ja prvi slozio sa tom tvojom tvrdnjom onda se bar potrudi da napises zasto mislis da je to tako.
    Ovako to je samo prazno baljezganje.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio AxeZ
    PA kad vec tvrdis tako nesto a svi znaju da bi se ja prvi slozio sa tom tvojom tvrdnjom onda se bar potrudi da napises zasto mislis da je to tako.
    Ovako to je samo prazno baljezganje.
    NPR.NEMA VIRUSA,MREZNO IGRANJE ,ALI BRATE U PRAVU SI JESAM "BALJEZGO"

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Instalirao sam bio linux pre nabavljanja novog HDD-a, i cheprko sam par dana po njemu uceci neke osnovne komande, i tako i iskreno svideo mi se mnogo..
    Najvise me privuklo to sto nema kocenja kao kod windowsa, da ako sistem radi dva sata pocne da koci, uspori mnogo, meni je linux radio 9sati, a i posle tih devet sati radio je kao onih prvih sat vremena..
    Ne znam mnogo o njemu, ali planiram ovih dana da ga opet instaliram i bacim se na ucenje o sistemu jer mi ej vise muka windowsa.. Tako da, po onom sto sam mogao da vidim u linuxu, i osetim njegov rad daleko je bolji od windowsa..
    A onaj sto rece da za linux nema virusa, mislim da je pogresio, ima za njega virusa, ali ne mogu nista dok se ne uloguje kao root, tek kad se uloguje kao root virus se aktivira.. Sad ispravite me vi znalci ako gresim jer bas nemam zelju da se brukam mnogo

KAN
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio SisaDaPimp
    Instalirao sam bio linux pre nabavljanja novog HDD-a, i cheprko sam par dana po njemu uceci neke osnovne komande, i tako i iskreno svideo mi se mnogo..
    Najvise me privuklo to sto nema kocenja kao kod windowsa, da ako sistem radi dva sata pocne da koci, uspori mnogo, meni je linux radio 9sati, a i posle tih devet sati radio je kao onih prvih sat vremena..
    Ne znam mnogo o njemu, ali planiram ovih dana da ga opet instaliram i bacim se na ucenje o sistemu jer mi ej vise muka windowsa.. Tako da, po onom sto sam mogao da vidim u linuxu, i osetim njegov rad daleko je bolji od windowsa..
    A onaj sto rece da za linux nema virusa, mislim da je pogresio, ima za njega virusa, ali ne mogu nista dok se ne uloguje kao root, tek kad se uloguje kao root virus se aktivira.. Sad ispravite me vi znalci ako gresim jer bas nemam zelju da se brukam mnogo
    TO BRATE HVALA NA RAZUMEVANJU.

CAR DUSAN SILNI
    Guest

Podrazumevano

Početnik
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ziveo linux

Ceprkam po Linux-u mesecima, ako ne vec godinu dana i jeste prava stvar ako se mozes posvetiti njemu maksimalno - vremenom i radom. Ali me stvarno nervira ta arogancija strucnjaka za Linux - taj elitizam, mada me odusevljava i njihovo raspolozenje da pomognu. Zaista je to poseban svet u svetu racinarstva. Nerviraju me i odusevljavaju za razliku od Winoza koji me samo nerviraju.
    Pitanje za AxeZ-a, molim te objasni mi jasno, znam da ces da me i izvredjas zbog toga, sta da radim kada jednu distribuciju skinem sa sajta u ISO formatu da bi je narezao na CD i da bi tada bila upotrebljiva. Molim te objasni mi posle "pljuvanja" koje je neminovno i nadmenog popovanja.
    Pozdrav. Paratim sve tvoje nastupe na forumu sa zanimanjem.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: ziveo linux

Citat Original postavio kiria
    Ceprkam po Linux-u mesecima, ako ne vec godinu dana i jeste prava stvar ako se mozes posvetiti njemu maksimalno - vremenom i radom. Ali me stvarno nervira ta arogancija strucnjaka za Linux - taj elitizam, mada me odusevljava i njihovo raspolozenje da pomognu. Zaista je to poseban svet u svetu racinarstva. Nerviraju me i odusevljavaju za razliku od Winoza koji me samo nerviraju.
    Pitanje za AxeZ-a, molim te objasni mi jasno, znam da ces da me i izvredjas zbog toga, sta da radim kada jednu distribuciju skinem sa sajta u ISO formatu da bi je narezao na CD i da bi tada bila upotrebljiva. Molim te objasni mi posle "pljuvanja" koje je neminovno i nadmenog popovanja.
    Bilo koji, ali bilo koji program za rezanje diskova prepoznaje standardni ISO format, tako da samo idi na Write CD, ili sta vec, i kao source odaberi taj ISO fajl...

Kad nareze, lepo instaliraj, i to je to...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Incognito
    Bilo koji, ali bilo koji program za rezanje diskova prepoznaje standardni ISO format, tako da samo idi na Write CD, ili sta vec, i kao source odaberi taj ISO fajl...

Ej Incognito, cekaj, a moje pljuvanje i vredjanje!

Guest

Podrazumevano KAN

NE KORISTITE MOJU TEMU ZA GLUPOSTI DA VAS JA NE BIH.....

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio CAR DUSAN SILNI
    Dusane jebase te bez pardona. Nedaj se.
    A da li je linux najbolji to je sira diskusija zavisi da li znas da ga koristis.
    Ali ne daj se vracaj dugove posteno

CAR DUSAN SILNI
    Guest

Podrazumevano

PA I NE ZNAM ALI JESI VIDEO KAKO SE BUDALE LEPE CIM POMENES LINUX

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio Incognito
    Citat Original postavio kiria

U prevodu double-click na iso file i gle chuda! Sve je spremno za narezivanje... :wink:

Obećava
    Učlanjen
    13.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano iskreno kažite

iskreno kažite zašto je bolji linux od windowsa. čini mi se da je bolji jer sam ga koristio samo jedno vreme u internet kafeu u net022 u SM. Neznam dali da ga instaliram pa se dvoumim pa mi kažite tzašto je bolji.

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Imas ovde dosta tema i diskusija o linuxu pa procesljaj malo i videces..

goshcha
    Guest

Podrazumevano

pazite, komentari tipa windows mi koci posle 2 sata i sl.su blago receno debilski,jer nije tako, zato sto takav lik koristi nesto sto ne zna ni on ,tu mu nesto ne stima, a linux pa lepe se nanjega ,imam utisak da je trenutno u fokusu , mozda grubo ali trenutno u trendu, videcemo,videce vreme,kao recimo samsung u mob.telefoniji...ali ko poznaje stvari nije to to!!!,mozda linux ali ne u kucnoj reziji,i ne razumem te rasprave onaj ko koristi windows koristi ga u sluzi mu sa svojim programima a ko koristi linux pa nek mu koristi,a ovi sto pitaju i tvrde linux je bolji ili nije to su dokoni tipovi ,penzioneri ,nemaju pametnijih ,konstruktivnijih tema , vec eto ko je bolji vecita tema , i nikad im nece biti jasno ko je u stvari BOLJI, moz misliti,pozdrav svima !!!!!!

GOSHCHA
    Guest

Podrazumevano

ETO OTVARAM TEMU , ZASTO JE BOLJI LINUX,sva pitanja na ovu temu i odgovori su OPSHTI nedoreceni znaci niko nije reko generalno nista,evo ovako ,koristim w2000 sp4 i nikad mi nije pravio probleme sa kocenjem bilo koje vrste,imam nortona 2003 pro edition i nikad nisam imao problema sa virusima,znaci sve te teme tipa snaso me ovaj onaj virus su nebitne,drajvera ima svih vrsta i koliko hoces igrica,programa ,ozbiljnih programa , itd.,znaci ne moze me neko neko ubediti tek tako da je nesto drugo bolje.Javite se ,pricajte ali konkretno!!!

KAN
    Guest

Podrazumevano

gost5
    Guest

Podrazumevano Re: ZIVEO LINUX

Hehe..e sto volim ovakve koji su juce uspeli da instaliraju Linux i sada na sav glas vicu Linux rulez a ne znaju cak ni osnovne stvari, loguju se kao root i ne znaju koja je razlika izmedju:

Kod:
    rm -rf /tmp/neki_fajl
    i

Kod:
    rm -rf / tmp/neki_fajl
    Odrasti mali.[/quote]

Kad bi se znanje iskombinovalo sa skromnoscu i malom dozom tolerantnosti mozda bismo od tebe dobili i coveka.

Obećava
    Učlanjen
    13.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano glupost

ma linux je živa glupost, instaliro sam da vidim jeste da je možda zanimljiviji i drugačiji od vindovsa ali nema uopšte toliko programa za njega tako da ipak ostane windows

Slične teme

1. Ziveo Telenor!!!
    Autor sinnke u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.05.2008., 16:21
  2. Živeo 8.mart
    Autor Vaskoliki u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 10.03.2007., 13:41
  3. Ziveo teca!
    Autor Luftiguz u forumu Svet životinja
    Odgovora: 7