GRCKA

aca9020

Zainteresovan član
Poruka
445
Zdravo da li neko ima informacije o jeftinim apertmanima u Grckoj februar mesec.Dakle ko bilo sta zna neka se javi,unapred zahvalan Aleksa-KRF bi bio idealan.
 
Juce sam dobio na kucnu adresu neke ponude za Grcku od Bgd agencije Travelland a adresa Dzordza Vasingtona 38 tel 011-324-7821 i 324-6721. Neznam odakle im moja adresa ali imaju ponude za Grcku za skoro celu sezonu i vrlo su jeftini. Pozovi ih i raspitaj se. Pozz
 
Ne znam koliko jeftine,ali ako odes na bilo koje ostrvo pa i krf mozes u privatnom smestaju da nadjes apartman vrlo jeftino,dok vecina hotela je zatvorena-na ostrvima.Inace na ostrvu skiatos gde zivim za 20 evra mogu da ti nadjem da biras,mislim da je tako i na drugim ostrvima osim Mykonosa
 
Sto se tice cena u kopnenom delu Grcke, znam vise jer cesto putujem bas februara, pocetkom marta. Uglavnom prespavam usput gde mi se svidi a cene su oko 30-35 evra prosek u hotelima, bez jela. Teze je naci smestaj u privatnim kucama kao leti, zato mi je lakse da uzmem sobu u hotelu bez mnogo trazenja.
Sad, ako bi da ides na neki odmor u to vreme a ne ide ti se na ostrva, najbolje je ici sto juznije, pa i na Peloponez na primer. Ima mogucnosti najma soba u delu oko Lutrakija i cela obala sve do Patre.
A ako se spustis nize prema Epidavrosu ili Nafpiju, tamo je vec malo skuplje, ali mnogo varira, zavisno od kategorije hotela.
Mnogo lep hotelcic sam nasao i u Platamonasu (hotel Dias) za 35 evra nocenje ali je stvano udobno a i mestasce je lepo.

Nemam neka iskustva sa ostrvima u to doba godine.
 

Back
Top