trazim misljenje

L

ljubinka

Gost
moj decko otvara firmu sa svojom drugaricom koja mi se od pocetka ne dopada suvise.nije razvedena ali ne zivi sa muzem i ima malo dete.Ne verujem da se muvaju ali devojka je skroz odbojna prema meni i to mi stavlja do znanja.sobzirom da ulaze u posao mnogo cesce cemo dolaziti ukontakt. D li je fer to sa njegove strane sto se odlucio na tako nesto ili sam ja previse ljubomorna? [/u]
 
ljubinka:
moj decko otvara firmu sa svojom drugaricom koja mi se od pocetka ne dopada suvise.nije razvedena ali ne zivi sa muzem i ima malo dete.Ne verujem da se muvaju ali devojka je skroz odbojna prema meni i to mi stavlja do znanja.sobzirom da ulaze u posao mnogo cesce cemo dolaziti ukontakt. D li je fer to sa njegove strane sto se odlucio na tako nesto ili sam ja previse ljubomorna? [/u]
Naravno da je fer, ima covek pravo da stvara poslovne kontakte sa kim god hoce...Mozda je ona dobra u biznisu, itd..
A ako je ona neprijatna prema tebi, pa ne moze se svako svakome dopasti, niko te ne tera da se druzis s njom:).
Shta on kaze na to??
Mada, na osnovu toga shto si napisala, mislim da onaj problem nije jedino shto 'skripi' u toj vezi...
Srecno;)
 
ljubinka:
samo da dodam da znam da on moze da radi sa kim hoce ali zar mora bas sa osobom koja me totalno ne podnosi apitam se i zbog cega me ne podnosi ako nam je on jedino zajednicko...a uostalom ja ne mogu da izbegnem kontakt sa njom jer je on u kontaktu sa njom radi posla vise puta dnevno a mi se vicamo skoro svaki dan
-------------------------------------------------
 
ljubinka:
moj decko otvara firmu sa svojom drugaricom koja mi se od pocetka ne dopada suvise.nije razvedena ali ne zivi sa muzem i ima malo dete.Ne verujem da se muvaju ali devojka je skroz odbojna prema meni i to mi stavlja do znanja.sobzirom da ulaze u posao mnogo cesce cemo dolaziti ukontakt. D li je fer to sa njegove strane sto se odlucio na tako nesto ili sam ja previse ljubomorna? [/u]


idi na posao kod njega izazovno obuchena :twisted:
 
:roll:Vidi ovako - on nju verovatno ceni kao strucnu i poslovnu osobu ili ona ima pocetni kapital koji on ne poseduje. Na neki nacin poslovno se dopunjuju sto ne znaci da ce sa njom i u krevet da ode. I meni se desavalo da me zenski deo drustva mog decka ne prihvata. i cinilo mi se da su bezobrazne i netrpeljive prema meni bezrazlozno. A onda sam ja nacinila prvi korak i bila uzuzetno fina i prijatna sa njima. Ljudi se onda postide, vide da su pogresili u vezi sa tobom i promene svoj stav prema tebi. A verovatno vecina nas na pocetnu odbojnost koju neka osoba izrazava prema nama reaguje odbojnoscu. A treba upravo suprotno. Pokazi joj da ima krivu predstavu o tebi i mozda se onda stvari izmene
 
OVO ME PODSJETILO NA PRICU MOJE DRUGARICE!
SVE JE BILO OK KOD NJIH S TIM STO JE NJENA DOBRA DRUGARICA OTVARALA FIRMU SA NJENIM DECKOM,SLAGALI SU SE I SVUGDJE ISLI ZAJEDNO!I ona joj je jednog dana priznala da je cesto imala odnose sa njenim momkom, pod izgovorom "desili se"
OSIM TOGA KAD DVOJE LJUDI PROVODI DOSTA VREMENA ZAJEDNO,ZBLIZAVAJU SE!!
-ZATIM NIJE MI JASNO KAKO TO DA JE ONA HLADNA PREMA TEBI? :evil:
JER AKO ONA NJEGA POSTUJE I VOLI NA NEKI DRUGARSKI NACIN,treba da postuje i tebe pa cak i voli jer to je prirodna stvar!!!
pitaj ga da ti objasni tu situaciju!!!
-moj savjet ti je da budes oprezna ALI NE ZNAM NA KOJI NACIN!!(JER NAJBOLJA DRUGARICA JE ZEZNULA NAJBOLJU I JOS SU NJIH TROJE SVUGDJE ISLI ZAJEDNO I SUPER SE SLAGALI!!!!!)
CESTO NAM NOZ U LEDJA ZABIJAJU LJUDI OD KOJIH SE NAJMANJE NADAMO, I JOS SE DIVE DRSCI TOG NOZA!!!
srecno draga
 
znam da ti je tesko,ali sta je tu je.ako tebe momak voli,neboj se nece dozvoliti da iko stane medju vas,a ako dozvoli znaci da je izabrao drugo i tu nista ne mozemo.ne mozemo terati nekoga da nas ne ostavlja.naces drugog koji te vise ceni.samo ga nemoj terati da bira izmedju tebe i posla.ili jednostavno razgovaraj sa njim i reci mu sta te muci.srecno i nemoj da brines.ima i gorih stvari u zivotu.pozdrav
 
A zasto jednostavno ne porazgovaras sa njim o tome kako se osecas. Cak i da se nista ne promeni i on i dalje saradjuje sa njom jer su mozda dobra poslovna kombinacija ti bi trebala da budes toliko bliska sa svojim dragim i da mu otvoreno kazes da ti nesto tu kod nje ne mirise bas dobro. Druga stvar ako ce te prevariti, ti to nemozes spreciti...
Danas je ona problem, sutra neka druga.
Mozda bi bilo najpametnije da nabacis malo samopouzdanja i ponovo zavedes svog dragog. Puno srece
 
Da sam na tvom mestu, a ko zna sta mi zivot nosi, mozda mi se desi nesto slicno...
prvo, bih se pojela ziva, al to ne bih nikom pokazala, narochito ne njemu i njoj
drugo, ima ovde zanimljivih predloga, pokusaj da se njoj priblizis, al bez preteranog poverenja, chista strategija....ipak ne treba zanemariti prvi utisak i filing, ima tu necega
trece, kojom god vrstom posla da se oni bave i ma koliko se to razlikovalo od tvog posla i interesovanja gledaj da se sto vise inrteresujes, ukljucis i provedes vremena sa njima ili bar da ti on prica o desavanjima na poslu da bi imala informacija u kojima naravno gledas medjuredove a ne ono sto ti on govori
dakle tu si, na licu mesta i u igri a opet ti ne moze reci da si paranoik i zalidna ljubomorna zena
u krajnjem sluchaju tvoje prisustvo je vrlo pozeljno.

ne veruj nikom, nije ni do njega ni do nje koliko do situacije...
draga moja, zivot ti je ipak jedna velika borba i ako ti je do neceg stalo vredi se potruditi

srecno!!!
 
ljubinka:
moj decko otvara firmu sa svojom drugaricom koja mi se od pocetka ne dopada suvise.nije razvedena ali ne zivi sa muzem i ima malo dete.Ne verujem da se muvaju ali devojka je skroz odbojna prema meni i to mi stavlja do znanja.sobzirom da ulaze u posao mnogo cesce cemo dolaziti ukontakt. D li je fer to sa njegove strane sto se odlucio na tako nesto ili sam ja previse ljubomorna? [/u]


Kakva ljubomora,ako ti se ne dopada znaci da i nije neka drugarica.Batali ti to i nemoj da dozvolis da ti neko upropasti vezu.Vidi se od pocetka, sta je dobra drugarica a sta nije.Kad mog suruga, zagrli i poljubi u obraz njegova najbolja drugarica, meni nije uopste krivo, jer znam da je ona odrasla sa njim, bili su ko braca i danas se isto tako postuju.Nijednog momenta, nisam bila na njega ljubomorna zbog toga, jer se stvarno lepo imati je za prijatelja.Dok sam jednu od svojih drugarica morala da odkacim iz tog razloga, sto se nije ponasala lepo ,onako kao drugarica, vec se nametala mom suprugu i zato se vise ne druzimo.Sta ce mi takvo prijateljstvo, koje moze da utice lose na nas brak.Pazi sta radis, nemoj dozvoliti tako nesto ako mislis da ona nije od poverenja.Pozdrav! :roll:
 

Back
Top