Reklama bato!

"Primećeno je da je Francuska u petak i tokom vikenda imala zapaženo oštrije mere carinske kontrole na svim linijama, i autobuskim i avionskim, koje vode prema zapadnom Balkanu", naglasio je Simić.
Не знам шта би.
То неки са западног Балкана,нису ови наши... :)
Не знам ја,где је то?
 
''Ambasador Srbije u interesu istrage nije mogao da otkrije imena uhapšenih,...''

Ma da... Ja mislim da nam nameštaju igranku. Srbi nikad ne bi uradili nešto tako, pa Srbi ni ne znaju šta je eksploziv, a još slabiji su sa trgovinom. ;)
 
Знам да си лала-шаљивџија,али је досад у медијима објављена гомила деликата за које је речено да су их починили Срби,за које је касније констатовано да нису Срби!8)
 
jomini:
Aha. Tešite se.
Тешим се? :lol:
Ај` не зајебаји... :D

Па,нису моји да се тешим.И да су Срби,вероватно су припадници неких мафијашких огранака.
А,ако су Муслимани(а,мислим да је оправдано посумњати у тако нешто,ваљда знаш на шта мислим?),онда све добија свој смисао.
 
Не разумем јомини одакле црпиш толико задовољство и срећу што су баш држављани Србије ухваћени у тој трговини??
 
rdeki:
Cemu ovo?
Jel ovo neka politicka tema ili sta?

Da li ti to mozda likujes sto je francuska policija uhapsila bas Srbe? Da li ti to mozda pokusavas da dokazes da medju Srbima ima kriminalaca?
Pazi, bato, otkrio si toplu vodu.

A da te cisto obavestim, i medju drugim narodima ima kriminalaca. I sta cemo onda sa tim?
Pa da... Ali kako onda samo Srbi sveci i idealni? Budimo realni i daj da kažemu i drugu istinu o nama. Nismo bolji kako neki ovde hoće da nas predstave. Temu sam postavio radi ravnoteže... Sve je u ravnoteži, balansu. Znate?
 

Back
Top