Ko su bolji 'ebaci maloumnici ili intelektualci?

O, svit dzizus, kakvo ti je to pitanje...?
Ko se uopste yebe sa maloumnicima...??
Da ipak malo preformulises pitanje...???
Jer, ovako se moze zakljuciti:
1. Da sve ljude koji nemaju fakultetsku diplomu smatras maloumnicima (mada posjedovanje diplome ne znaci automatski da je neko i intelektualac i obrnuto)
2. Da zene pitas za sex sa retardiranim ili ludim osobama...
:?
 
mile kuronjic:
Mojepitanje se odnosilo na pitanje pod brojem 2.Sa ludim i retardiranim osobama.Ima jedan teorija da u buducnosti intelektualci nece imati vremena za seks i da ce to prepustiti maloumnicima.I jos jedno pitanje da li je neka u ovom forumu imala seks sa ludom i retardiranom osobom?
Prvo, ne vjerujem u tu teoriju jer bi njeno provodjenje u praksu neminovno vodilo kraju ljudske vrste, bar u njenoj civilizovanoj formi... I ovako je previse "maloumnih" poteza, pa zamisli onda na sta bi tek svijet licio da maloumnici oplodjavaju zene...
Drugo, valjda bi sex trebalo da bude nesto vise od puke razmjene tjelesnih tecnosti... Stoga, ne znam cime bi neko malouman privukao normalnu zensku osobu da ima sexualni odnos s njim...
 
Kada kazem sex sa maloumnicima, nisam mislio na oplodnju nego na njihovu prirodnu obdarenost.
Prvo intelektualci, naucnici, ljudi na kojima buduca nauka ostaje, su previse zauzeti za teme kao sto su prakticiranje seksa.
Cuveni Bertrand Rasel je naveo jedan primjer:Kako jedan naucnik dan i noc provodi u svojoj laboratoriji na ispitivanju svog znacajnog projekta, bitan za ceo svijet, ali on ima zenu i ne pada mu na pamet za "te stvari" jer je veoma suzen s vremenom.
A zena kao zena ona trazi seks!Brak je u krizi!Ali i svjetska nauka!Prema tome on nalazi rjesenje.Trazi ljubavnika za svoju zenu kao preventivu s razlogom da ga zena ne bi uznemiravala na njegovom naucnom radu.Ljubavnik se opisuje kao veoma glup covjek; covjek koji zna samo gdje se nalazi ona stvar i nista drugo.On je "obdaren" i veoma snazan.Ali on ce biti dobar "alat" za ocuvanje njegovog braka a mozda i za svjetsku nauku!Opisuje se da u toku seksa ima obicaj da hukce i da nesto mrmlja.

Vidim da se niko nije javio da mi opise kako je izgledao seks sa maloumnikom.Kakv je osjecaj?I kako se on ponasa u toku seksa?!Molim vas ako ima neko takvo iskustvo neka posalje svoj opis jer mi je ovo mnogo vazno za moj diplomski rad.

Hvala unaprijed.
 
mile kuronjic:
Kada kazem sex sa maloumnicima, nisam mislio na oplodnju nego na njihovu prirodnu obdarenost.
Prvo intelektualci, naucnici, ljudi na kojima buduca nauka ostaje, su previse zauzeti za teme kao sto su prakticiranje seksa.
Cuveni Bertrand Rasel je naveo jedan primjer:Kako jedan naucnik dan i noc provodi u svojoj laboratoriji na ispitivanju svog znacajnog projekta, bitan za ceo svijet, ali on ima zenu i ne pada mu na pamet za "te stvari" jer je veoma suzen s vremenom.
A zena kao zena ona trazi seks!Brak je u krizi!Ali i svjetska nauka!Prema tome on nalazi rjesenje.Trazi ljubavnika za svoju zenu kao preventivu s razlogom da ga zena ne bi uznemiravala na njegovom naucnom radu.Ljubavnik se opisuje kao veoma glup covjek; covjek koji zna samo gdje se nalazi ona stvar i nista drugo.On je "obdaren" i veoma snazan.Ali on ce biti dobar "alat" za ocuvanje njegovog braka a mozda i za svjetsku nauku!Opisuje se da u toku seksa ima obicaj da hukce i da nesto mrmlja.

Vidim da se niko nije javio da mi opise kako je izgledao seks sa maloumnikom.Kakv je osjecaj?I kako se on ponasa u toku seksa?!Molim vas ako ima neko takvo iskustvo neka posalje svoj opis jer mi je ovo mnogo vazno za moj diplomski rad.

Hvala unaprijed.


Pa naucnika ima jako malo, mozda 2,3% intelektualaca a i maloumnih osoba isto tako pa ne vidim svrhu raspravljanja. Maloumen osobe su uglavnom u ustanovama i nije im dozvoljen seks, a naucnici najcesce neozenjeni i ne praktikuju seks.
 
anakin:
tema ti je uzasna...
prvo sto kategorizujes stvari. da li si ti ikada video maloumnika? mislim stvarno....dobro sto se Hitler toga nije setio, da koristi mentalno zaostale za oplodnju.

drugo...intelektualci. dokle bre da su obrazovani ljudi losi u krevetu?? strasno.... :twisted:

Ja nisam rekao da su intelektualci losi u krevetu, nego samo sam spomenuo da oni nemaju vremena da se bave time jer su odani intelektualnom razmisljanju i radu na usavrsavanju njihovih projekata.
A sto se mene tice mozda sam maloumnik a mozda i nisam.
Zasto se devojke stide da ispricaju neko iskustvo sa mentalno zaostalom osobom?Da li to znaci da oni ne znaju da vode ljubav?
 

Back
Top