Gde je zastava Srbije?

joca111

Aktivan član
Poruka
1.725
primetio sam da na niti jednom od skupova LDP-a, i pre i sada za vreme predizborne kampanje nije bilo niti jedne zastave Srbije, no dobro, to je njihov izbor, mada su rekli da su najvece patriote!
Problem je sto se na svim njihovim okupljanjima u Vojvodini nosi zastava Vojvodine, a i ona zastava sa tri strafte zuto-zeleno-plava, ta ne znam cija je!
Sad ce oni verovatno da kazu da su to Cankovi mamlazi ( neki cobani -budale), ali problem ostaje sto se neke teritorijalne zastave pojavljuju ( Vojvodina) a da nigde nema zastave Srbije, nju niko ne dize nigde na njihovim skupovima, a ovo su parlamentarni izbori SRBIJE, ne Vojvodine!
Da li je ovo zbog obelezja grba na koji imaju alergijsku reakciju, jer im istorija pocinje od 2000. godine pa je jedino Djindjic bitan, i on je jedina istorija koja im je poznata!
 
Sto ti je demokratija..

Na zapadu u bilo kojoj zemlji da je rijec, ni jedna javna manifestacije ne smije da prodje bez zastave zemlje u kojoj se odvija neki zvanicni skup.... To je mimo Ustava i Zakona u skoro, ako ne i svim, zemljama zapada, ali u Srbiji moze, i da stvar bude gora, to rade upravo oni koji pretenduju na odredjena vlastodrzacka mjesta u istoj toj zemlji ciju zastavu zaboravljaju na svojim predizbornim mitinzima..
Ne samo da je sramota, vec i krsenje Zakona zemlje, za koju se samo kunu onako za narod..

Primjer koji cu vam napisati o nepostavljanju zastave je primjer mog rodjaka..

Ucestvovao je na nekom turniru u fudbalu sa svojim klubom u Australiji.. Pobjednik turnira je dobijao nagradu finale svjetskog prvnstva u Japanu..
Posle osvojenog prvog mjesta bilo je slavlje i na slavlju je bila istaknuta srpska zastava bez Austalijske... Nakon toga, tim umjesto da ode u Japan na finale kaznjen je zabranom odlaska upravo zbog neisticanja drzavne zastave na pomenutom skupu..

Sve sam rekao...
 
Јуче сам ухватио једног како ми силом убацује пропагандне листиће у поштанско сандуче.Натерао сам га да олиже сандуче,маму му наркоманску.
 
Malo je glupo da oni koje imaju zastave stranih zemalja u avatarima, zalazu se za ukidanje Srbije kao drzave i smatraju svakog Ciganina, Hrvata i Muslimana Srbinom govore nesto o patriotizmu... ja bi to nazvao licemerije i glupost...
 
Silent Bob:
Malo je glupo da oni koje imaju zastave stranih zemalja u avatarima, zalazu se za ukidanje Srbije kao drzave i smatraju svakog Ciganina, Hrvata i Muslimana Srbinom govore nesto o patriotizmu... ja bi to nazvao licemerije i glupost...
Та ''страна'' застава није застава Албаније нити било које земље која наноси штету Србији.То је застава јединог и правог савезника који то и доказује.

Живела велика Русија! :twisted:
 
Није обавезно носити заставу државе на тим скуповима. Али за ЛДП се зна зашто то не раде, а дотатни је доказ и ово што војвођанску носе.

Све то, у оваквим случајевима, не улази, дакле, у законску забрану. Али њихова је порука ионако друге врсте, и врло јасна.
 
Nesrecan odgovor, jadan zapravo, jeste li vi rekli da ste najvece i jedine prave patriote, ja govorim nesrecnice o vasoj potrebi da ponosno nosite zastavu stranke uz zastavu drzave, a ne zato sto bi trebalo da podilazite nekome! A da ne pricamo kako ste ponosni na zastavu Vojvodine , a to je ok , jel? Lazovi!! Ne,ne, glupi lazovi! Vidis, kada lazovu otkrijes da je lazov, onda on nije vise samo lazov , vec postaje glupi lazov! Da sumiramo, ili lazes da ne podilazite i vi narodnim masama ( onima koji mrze samo ime Srbija) ili lazete da ste patriote! Dakle u svakom slucaju ste glupi lazovi!!!
A ono ti zvuci kao parola, jel si i to cuo od Cede!!!
 
Ko jos nije shvatio politiku koalicije narkomana evo da ja objasnim:

1.Vodja koalicije nije lepi mladi podocnjak vec debeli krmak nesha
2.Kada na predizbornim skupovima istices iskljucivo zastavu pokrajine a ne i drzave onda se to zove "vojvodjanovanje" sto ocigledno nikome ne smeta, bitno da nije prisutno "srbovanje"
3.Najveci broj glasova ldp dobija od vojvodjanskih republikanaca (separatista)
 
Yan:
Ko jos nije shvatio politiku koalicije narkomana evo da ja objasnim:

1.Vodja koalicije nije lepi mladi podocnjak vec debeli krmak nesha
2.Kada na predizbornim skupovima istices iskljucivo zastavu pokrajine a ne i drzave onda se to zove "vojvodjanovanje" sto ocigledno nikome ne smeta, bitno da nije prisutno "srbovanje"
3.Najveci broj glasova ldp dobija od vojvodjanskih republikanaca (separatista)
jedino sto mozete je da nas povuchete za nas narkomanski ****...
 

Back
Top