Da vidimo kakav bi bio Toma kao premijer

filatelista:
Pošto su radikalima puna usta svih potencijalnih mandatara koje imamo na političkoj sceni, red bi bio i da vidimo sa kojim konjem oni u trku kreću...
Koje su to njegove preporuke za premijera...
Neki kažu i da je "brend" Srbije, pa koja mu je osobina najjača.

Мислим....... није ти фер тема..... сада ће неко да отвори исту такву о МИки Маусу... који је вратио лопову Карићу 40 милки са све каматом....... и оде мас' у пропас' ...
 
eremita:
Мислим....... није ти фер тема..... сада ће неко да отвори исту такву о МИки Маусу... који је вратио лопову Карићу 40 милки са све каматом....... и оде мас' у пропас' ...
Nije otvorena jedna o Đeliću, već 3. Pljuju na sve, Koštunica je ovakav, onakav...najstrašnije Pa rekoh da vidim sa čim se Toma može pohvaliti, kad iznesu valjane dokaze o njegovom obrazovanju, onda su oni pobednici svega ovoga. No, avaj. Lako je pljuvati po drugom, treba nahvaliti svog. To je sad Sizifov posao
Toma-brend, to je do sad najveća glupost koju sam čuo.
 
filatelista:
Nije otvorena jedna o Đeliću, već 3. Pljuju na sve, Koštunica je ovakav, onakav...najstrašnije Pa rekoh da vidim sa čim se Toma može pohvaliti, kad iznesu valjane dokaze o njegovom obrazovanju, onda su oni pobednici svega ovoga. No, avaj. Lako je pljuvati po drugom, treba nahvaliti svog. To je sad Sizifov posao
Toma-brend, to je do sad najveća glupost koju sam čuo.

Да, извини, тек сам сад видео....... :roll:
 
eremita:
Мислим....... није ти фер тема..... сада ће неко да отвори исту такву о МИки Маусу... који је вратио лопову Карићу 40 милки са све каматом....... и оде мас' у пропас' ...
i to sto kazes..treba otvoriti temu o ljubavi velje ilica i tog istog karica,u koga se velja kleo neko vreme,govorio je kako mu je karic idol..a to oko naplate extra poreza jednostavno nije islo,nije moglo da se naplati samo karicu a ostalima ne..a vi patriJote ste se ionako bunili oko uvodjenja poreza na extra profit,chudi me da koristite te dinkicevske fraze...
 

Back
Top