Cudna veza !

NLP

Početnik
Poruka
20
Cao drustvo,

interesuje me vase misljenje u vezi sledeceg.

Bili smo u relativno duzoj vezi, onda smo raskinuli (trajalo sest meseci), pa smo opet zajedno vec nekoliko meseci. Ona sada insistira na tome (po svaku cenu) da ne treba da se posecujemo, niti ona zeli da me zove na kucni telefon (samo na mobilni). To ni pre nije bilo bas sve kako treba, ali je bilo koliko-toliko normalno, i postajala je volja za tim. Ne zeli cak da nikome pricam za nju. Jedino sto zeli je da se vidimo jednom-dva puta nedeljno i to je to, uglavnom. Pored toga napomenucu da je jednog decka (druga), koga je poznavala samo 2 meseca, pozvala kuci. Ako ja zelim da razgovaram o tome, ona preti da ce raskinuti. Naravno, iz ovoga se moze videti da ona zeli da veza opstane samo pod uslovom da sve bude po njenom, bez obzira sta ja mislim o tome i da li se slazem sa tim.

Meni je stalo do nje, ali ja nikako ne mogu da vidim (ni jednim njenim postupkom, osim recima) da je i njoj stalo do mene i zbog toga se lose osecam. Mislim da ne veruje u ovu vezu, a cesto se trudi da iz proslosti izvuce neke lose trenutke koji su bili. Prica je kako joj je sve to tesko, i da treba dosta vremena da se to promeni.

Sta mislite, dokle je prihvatljivo ici u ovakvoj vezi ?! Ili sta uciniti u ovom slucaju da bi stvari krenule na bolje ?
 
Dozovi se pameti.
Da sam na njenom mestu,a posto sam iskrena rekla bi ti sledece:
Ti si moja opcija za seh i mozda zezanje i kad se osetim tuzna.Ali ti si mi DRUG jer ja necu ozbiljnu vezu i hocu da budem s muskarcima.

Za ostale da im porucim da JA hocu ozbiljnu vezu,i imam je.
 
Pa sad...koliko je to njen izbor a koliko sila prilike...Ako ste vec bili i duzoj vezi,onda u toj vezi niste bili samo vi,vec i prijatelji,roditelji,sestre,braca...To tako ide.I onda kad se razidjete kao da ti nije dosta svog tereta vec ti sve svi kace da im ispricas i objasnis :roll: I taman kad se oni naviknu na to da niste zajedno ti dolazis sa pricom-"Znate sta ima novo? Mi se pomirili!" Pa onda objasnjavaj zasto ste se i kako pomirili,pa dok se oni naviknu na to i onda te jedno vreme cudno gledaju,a tebi glupo...
A mozda te samo iskoriscava.
Biraj scenario :lol:
 
NLP:
Cao drustvo,

interesuje me vase misljenje u vezi sledeceg.

Bili smo u relativno duzoj vezi, onda smo raskinuli (trajalo sest meseci), pa smo opet zajedno vec nekoliko meseci. Ona sada insistira na tome (po svaku cenu) da ne treba da se posecujemo, niti ona zeli da me zove na kucni telefon (samo na mobilni). To ni pre nije bilo bas sve kako treba, ali je bilo koliko-toliko normalno, i postajala je volja za tim. Ne zeli cak da nikome pricam za nju. Jedino sto zeli je da se vidimo jednom-dva puta nedeljno i to je to, uglavnom. Pored toga napomenucu da je jednog decka (druga), koga je poznavala samo 2 meseca, pozvala kuci. Ako ja zelim da razgovaram o tome, ona preti da ce raskinuti. Naravno, iz ovoga se moze videti da ona zeli da veza opstane samo pod uslovom da sve bude po njenom, bez obzira sta ja mislim o tome i da li se slazem sa tim.

Meni je stalo do nje, ali ja nikako ne mogu da vidim (ni jednim njenim postupkom, osim recima) da je i njoj stalo do mene i zbog toga se lose osecam. Mislim da ne veruje u ovu vezu, a cesto se trudi da iz proslosti izvuce neke lose trenutke koji su bili. Prica je kako joj je sve to tesko, i da treba dosta vremena da se to promeni.

Sta mislite, dokle je prihvatljivo ici u ovakvoj vezi ?! Ili sta uciniti u ovom slucaju da bi stvari krenule na bolje ?


Jedan surovo iskren odgovor...Vrtis se kao balerina oko sopstvenog polnog organa. Sto pre otvoris oci bice ti laske.
Da joj je stalo do tebe razmisljala bi o tvojim emocijama. Postoje reci i postoje dela. Uporedi te 2 stvari, i dobro razmisli...Zelim ti brz oporavak...
 
Gazdarica:
Hoce zena samo da se krese sa tobom... Toj ti je toj...
S obzirom na to da ga nije napomenuo (sto je na ovom podforumu previse cudno) pitanje je da li tu uopste ima sex-a ...
@tema - nadji drugu, to ti je jedino resenje, ako se neke stvari do sada nisu promenile nece nikad; doduse nisam bio u situaciju u kojoj si ti al govorim ti iz licnog iskustva posto moja bivsa nije marila bas za svoje postupke kao ni ova tvoja .. poz , srecno
 
NLP:
Cao drustvo,

interesuje me vase misljenje u vezi sledeceg.

Bili smo u relativno duzoj vezi, onda smo raskinuli (trajalo sest meseci), pa smo opet zajedno vec nekoliko meseci. Ona sada insistira na tome (po svaku cenu) da ne treba da se posecujemo, niti ona zeli da me zove na kucni telefon (samo na mobilni). To ni pre nije bilo bas sve kako treba, ali je bilo koliko-toliko normalno, i postajala je volja za tim. Ne zeli cak da nikome pricam za nju. Jedino sto zeli je da se vidimo jednom-dva puta nedeljno i to je to, uglavnom. Pored toga napomenucu da je jednog decka (druga), koga je poznavala samo 2 meseca, pozvala kuci. Ako ja zelim da razgovaram o tome, ona preti da ce raskinuti. Naravno, iz ovoga se moze videti da ona zeli da veza opstane samo pod uslovom da sve bude po njenom, bez obzira sta ja mislim o tome i da li se slazem sa tim.

Meni je stalo do nje, ali ja nikako ne mogu da vidim (ni jednim njenim postupkom, osim recima) da je i njoj stalo do mene i zbog toga se lose osecam. Mislim da ne veruje u ovu vezu, a cesto se trudi da iz proslosti izvuce neke lose trenutke koji su bili. Prica je kako joj je sve to tesko, i da treba dosta vremena da se to promeni.

Sta mislite, dokle je prihvatljivo ici u ovakvoj vezi ?! Ili sta uciniti u ovom slucaju da bi stvari krenule na bolje ?

Ne mozemo mi da znamo dokle je tebi prihvatljivo da ides u takvoj vezi.Proveri koliko je njoj stalo do tebe, ali ne znam kako da proveris.Pokusaj na razne nacine, pitaj nju, pitaj nekoga, probaj da je prevaris, da je ostavis, ali ja ne znam koji je pravi nacin, nemoj mene da poslusas pa da ja budem kriva ako nesto napravis da bude jos gore nego sto jeste!
 
bug.gif


Možda samo ima strogog tatu. Ili je bila s tvojim. :?
 
NLP,

Imala sam prilike da se druzim sa takvim tipom ljudi i kazem ti, to je bolesno. Kako li je u vezi...
To su ljudi kojima je jedino stalo da nahrane svoj ego. Hoce da vidi koliko si preman da se ponizis i na sta da pristanes, tj koliko je ona vazna. Ona te testira.


Ucenjivaci nikada ne prestaju sa novim zahtevima. Jedino sto postoje dva tipa ucenjivaca, pa ce te jedan tip ucenjivati svojom LJUTNJOM, a drugi pokusavajuci da glumi ZRTVU koja nije zasluzila tvoju okrutnost!!!!



Ova devojka te ne voli, to je sasvim ocigledno. Iz svakog njenog postupka vidis da se ne ponasa kao osoba koja voli. Onaj koji voli pazi da te ne izgubi, a ne preti da ce te ostaviti. Onaj koji voli ne krije voljenu osobu. Onaj koji zeli buducnost toj vezi, nece potezati samo negativna secanja... Nema ni jednog zdravog, normalnog i logicnog elementa za normalnu vezu.

Tebi zaista nije lako. Stalo ti je do nje. Ona ti govori (iako pokazuje suprotno) da te voli. Ti zelis da verujes u to, ali OSECAS da je to laz. Tebi je stalo, ali da bi veza uspela to moraju da zele oboje, i to jako!!!

Cak i da pristanes na sve, ona ce te svakako otkaciti, tako da je bolje da otkacis ti nju i sacuvas svoje dostojanstvo da se ne bi uskoro samom sebi smucio. Ako nista drugo, zapamti ovo iskustvo da ti se ne ponovi.



Od srca, sve najbolje:P!
 
topmodelsica:
Ne mozemo mi da znamo dokle je tebi prihvatljivo da ides u takvoj vezi.Proveri koliko je njoj stalo do tebe, ali ne znam kako da proveris.Pokusaj na razne nacine, pitaj nju, pitaj nekoga, probaj da je prevaris, da je ostavis, ali ja ne znam koji je pravi nacin, nemoj mene da poslusas pa da ja budem kriva ako nesto napravis da bude jos gore nego sto jeste!
cek malo... da pokusha il da ne pokusha... ili mislish da pokusha al ne na jedan od tvojih navedenih nachina? :confused:
 

Back
Top