DSS+SRS=?

Нема никога у руководству ДСС-а ко је пре за коалицију са Радикалима него са ДС-ом. Био је онај Обрен па су га шутнули из партије.
 
Torrente-BG:
Ma ovi iz DSS nemaju pojma sta ce sa sobom.

Знају они знају. ДСС је најсличнији Новој демократији из 90-их: партија тајкунчина и директора, без икакве идеологије и искрених присталица и чланства.
 
Чак и кад би коштуњави хтео (а неће), не може он против партијске инфраструктуре и остатка вођства партије. Коалиција ДС-ДСС је потпуно извесна, ако буду имали довољно посланика за формирање владе.
 
sunflowerv:
Pa sta je bilo sa NS? Malo se kao digla neka prasina, a posle to niko vise i ne spominje.(SRS-SPS-DSS).
То није битно.Не може се поредити локална власт са Владом РС.Влада је најбитнија.Ту се одлучује о ставу РС према статусу Космета,приватизацији НИС-а и ЕПС-а,итд.
 
Ја мислим да ДСС неће прећи ни 10%.Углвном због тога што сви знају да ће се удружити са ДС-ом и тако погазити све оно што су радили протеклих година.Мислим удружити се са највећим противником је права ''врлина''.
 
Владета Јанковић је закон у ДСС-у.А он је постао чувен по непотизму и гурању свих њему блиских на функције и у управне одборе јавних предузећа.Док је он у ДСС-у ништа од коалиције са радикалима.8)
 
jedite_kod_Joa:
То није битно.Не може се поредити локална власт са Владом РС.Влада је најбитнија.Ту се одлучује о ставу РС према статусу Космета,приватизацији НИС-а и ЕПС-а,итд.
Da, ali je to nagovestaj necega a cutanje je odobravanje.
 
jedite_kod_Joa:
Ја мислим да ДСС неће прећи ни 10%.Углвном због тога што сви знају да ће се удружити са ДС-ом и тако погазити све оно што су радили протеклих година.Мислим удружити се са највећим противником је права ''врлина''.


Ja mislim da BAS ZATO DSS OSTAVLJA UTISAK da bi mogli da se udruze sa SRS - da bi dobili vise glasova nego sto im predvidjaju!

Znate kako kazu: "Umiljato jagnje - dve majke sisa!" ;-)
 
jedite_kod_Joa:
Ја мислим да ДСС неће прећи ни 10%.Углвном због тога што сви знају да ће се удружити са ДС-ом и тако погазити све оно што су радили протеклих година.Мислим удружити се са највећим противником је права ''врлина''.
Извини, а шта ти то једеш код тога твога Џоа? Бунике са белим прахом?
 
kami83:
Kao sto je gore receno,dok je Vladete i Voje u DSS-u,nema nista od koalicije sa radikalima,mada nikad se ne zna...
Стварно, никад се не зна. А и ствари се тако мењају да је све могуће. Мада, кад мало боље промислим, који ће нам они андрак? Веља+ Палма и она патриотска половина ДСС су за коалицију са СРС, али, ми омамо 50%, само нам фали још један глас. Можда твој? Можда оног из корнера или овог Џоовог абонента ако се одрекне бунике и прашка? Тако би прешли у нормалне људе, били задовољни и ЖИВЕЛИ ДО СМРТИ!
 
Psihologue:
Paola sta ce vam taj jedan kad imate 50..
I 50 je cifra...Jedan manje vise...
Да можемо и даље да зезамо шутановчиће, као пре неко вече. Човеку се накупи толико кнедли у грлу да се и сам чуду чудио шта га снађе и за који његов му је требало да оде тигру на гозбу!
 
DSS+SRS je bilo očigledno posle izbora 2003 ali je Koštunici neko sa zapada blago sugerisao da to baš i neće proći, pa se prebacio na ostatke ostataka u skupštini. Intimno mislim da je on više za tu nego za koaliciju sa DS. Uz njega su i Jočić i moj omiljeni Ljušić, bio Joksimović, pa otišao i takav kadar. Sa druge strane oni koji su za koaliciju sa DS su Janković, Parivodić i još par njih. Posle ovih izbora, najrealnije je DS+DSS+manjine
Bar moja očekivanja 8-)
 
filatelista:
Jeste, jeste... Čovek se načudio gde sa takvim prostakom da se u studiu nađe. To je pravo čudo.
Сироти, мали, глупи шутко. Он чак, није знао ни ко ће му бити ривал у полемици. Необавештен (као да је из ДСС) или глупко којег је едуковао окати Петровић.
 
filatelista:
DSS+SRS je bilo očigledno posle izbora 2003 ali je Koštunici neko sa zapada blago sugerisao da to baš i neće proći, pa se prebacio na ostatke ostataka u skupštini. Inimno mislim da je on više za tu nego za koaliciju sa DS. Uz njega su i Jočić i moj omiljeni Ljušić, bio Joksimović, pa otišao i takav kadar. Sa druge strane oni koji su za koaliciju sa DS su Jovanović, Parivodić i još par njih. Posle ovih izbora, najrealnije je DS+DSS+manjine
Bar moja očekivanja 8-)
То би опет били рогови у врећи и Коштуница би напуетио такву владу као и Владу ДОСа. А онда опет избори и ето СРС+ДСС коначно, али вероватније је СРС 135 посланика.
 
paola:
То би опет били рогови у врећи и Коштуница би напуетио такву владу као и Владу ДОСа. А онда опет избори и ето СРС+ДСС коначно, али вероватније је СРС 135 посланика.
Mene to malo brine, pošto ja niti sastavljam Vladu, a niti ću sedeti u njoj. Kako im bude, tako će im biti. Vi nećete imati ni 100 poslanika, kakvih 135. Šta vam je paola?
 

Back
Top