Shta chiniti?

Zapaljiva

Početnik
Poruka
23
Uf...nisam josh sigurna dal ovo da postavljam na forum....jer prilichno je lichno...al moram nekom da se poverim....(i bash sam nashla neoliko hiljada ljudi..al dobro).
Inache sam uvek ja ta koja deli ljubavne i sex savete...al sad neznam shta da radim...
Naime....zabavljam se sa jednim dechkom oko 10 meseci....on trenutno zivi u inostranstvu....ali to nije toliko bitno....
Pricha ide ovako....2 meseca pre nego shto smo se mi smuvali...on je spavao sa svojom bivshom ribom....i napravio joj dete....(da dobro ste prochitali)....za to sam ja saznala kad smo bili oko 5 meseci u vezi....i nisam znala shta tju.....i ipak sam ostala s njim...jer se to desilo pre mene....i znam da su u svadji...itd....znam svashta shto mozda ne bih trebala....al...eto....Poenta je da se beba rodila (sin)....i on ga naravno voli....a ja se bojim da ga prefrigana mama ne privuche s detetom....Vidjatje se mozda 3-4 puta godishnje...al...opet...neznam shta da radim.....rekla sam mu i da tju ga pustiti da bude s njom...da budu porodica...al on netje ni da chuje....ja uskoro odlazim u isti grad gde je on....i bitju svaki dan s njim...i kontam da sam u prednosti jer sam blize...al dal je ona u prednosti zbog bebe? :-?
Joj...al sam pogubljena....garant mi je i post ne razumljiv..... :confused:
 
razumljiv
pa ok si postupila sto si ostala sa njim (onda kad ste culi da je ona trudna)
a ne bi trebalo da se sekiras da ce ona da ga "vrati" pomocu bebe
mislim da je on imalo razmisljao o ponovnoj vezi sa njom da bi to ostvario onog momenta kad je cuo za trudnocu
i mislim da bi bilo bolje da si postavila temu na dom i porodica ili zemski kutak
ovdje ce da te rastrgaju
 
Pa stavila sam je u ovaj podforum jer....kontam da se ovde radi o ljubavi.... :oops:

A shta hotju od vas....pa da vidim ima li neko slichnih ili istih situacija....da vidim....dal sam pogreshno postupila....

Mada ti pogreshni postupci su stvar tumachenja...i odnosa izmedju dvoje ljudi....htela sam da kazem da ne mislim da tju na forumu natji odgovr dal sam pogreshila....al mozda mi pomogne da shvatim....
 
Nema razloga da se toliko nerviras,mada mogu misliti kako ti je...On je izabrao tebe,i moras biti svesna svoje pozicije.Ti si odabrala da ostanes s njim i nemoj da zayebes sad kad je doslo vreme za placanje starih dugova.Da je njemu stalo do nje ne bi se on nesto prenemagao i mucio zbog tebe-veruj mi.Pucaju brakovi posle 10,20 godina a ne posle 10 meseci.Dakle,voli te.A ti digni glavu,priberi se i potrudi da tako i ostane.
 
nivea_soft:
Nema razloga da se toliko nerviras,mada mogu misliti kako ti je...On je izabrao tebe,i moras biti svesna svoje pozicije.Ti si odabrala da ostanes s njim i nemoj da zayebes sad kad je doslo vreme za placanje starih dugova.Da je njemu stalo do nje ne bi se on nesto prenemagao i mucio zbog tebe-veruj mi.Pucaju brakovi posle 10,20 godina a ne posle 10 meseci.Dakle,voli te.A ti digni glavu,priberi se i potrudi da tako i ostane.

Svidja mi se kako ovo zvuchi....I on mi je tako neshto rekao....al moje lude bubice mi ne daju da mu 100% poverujem....ali kad chujem od nekog sa strane....pa u pravu si :) Hvala ;)
 
Zapaljiva:
Uf...nisam josh sigurna dal ovo da postavljam na forum....jer prilichno je lichno...al moram nekom da se poverim....(i bash sam nashla neoliko hiljada ljudi..al dobro).
Inache sam uvek ja ta koja deli ljubavne i sex savete...al sad neznam shta da radim...
Naime....zabavljam se sa jednim dechkom oko 10 meseci....on trenutno zivi u inostranstvu....ali to nije toliko bitno....
Pricha ide ovako....2 meseca pre nego shto smo se mi smuvali...on je spavao sa svojom bivshom ribom....i napravio joj dete....(da dobro ste prochitali)....za to sam ja saznala kad smo bili oko 5 meseci u vezi....i nisam znala shta tju.....i ipak sam ostala s njim...jer se to desilo pre mene....i znam da su u svadji...itd....znam svashta shto mozda ne bih trebala....al...eto....Poenta je da se beba rodila (sin)....i on ga naravno voli....a ja se bojim da ga prefrigana mama ne privuche s detetom....Vidjatje se mozda 3-4 puta godishnje...al...opet...neznam shta da radim.....rekla sam mu i da tju ga pustiti da bude s njom...da budu porodica...al on netje ni da chuje....ja uskoro odlazim u isti grad gde je on....i bitju svaki dan s njim...i kontam da sam u prednosti jer sam blize...al dal je ona u prednosti zbog bebe? :-?
Joj...al sam pogubljena....garant mi je i post ne razumljiv..... :confused:


naFataj i ti njega na bebu pa da vidim sh'a tje ondaK da uradi....

da l' ziletom, da l' prangijom muke da SI skrati?
il' da neku tretju u zagrljaj FATI.
Ni' ziletom, nit' ljutom prangijom, niti besnom radzom shljivovicom
on tje da se svom detetu vrati....

:(
 
DayLight:
on tje da se svom detetu vrati....

:(

Ne moze se vratiti nechemu....shto nije ni imao.....
Naime....svog sina je video svega jednom....
Al mozda me to i brine....neznam....
Mada....znam...da ako je jedini nachin da ga zadrzim beba.....slobodno nek ide njima....ja netju da za godinu dana ostanem sama s detetom....takvom logikom
:-?
 
e mala mala.... ako je mushkarac koji ima srce ne moze odoleti sosptvenom detetu.... to je njegova krv..... kad tad ima da mu se vrati... mozda ne sad... mozda ne za godinu.... mozda ne ni za deset... ali to je njegovo dete to nemoj da zaboravish... ti samo mozesh da se potrudish da se ne vrati toj devojci sa kojom ima dete... da ga uzmesh samo za sebe .... i NEMOJ DA GA ODVAJASH OD DETETA JER TO MOZE SAMO DA NAPRAVI VELIKI JAZ MEDJU VAMA...... to je moj savet od srca.... mushko sam .... volim decu i znam shta bih ja uradio.....

sve shto zelim sebi zelim i tebi ... a to je sve najlepshe.... u to mozesh da budesh sigurna....
 
Nikako ne zelim da ga odvojim od deteta.....shta vishe mali je med medeni i jako lichi na tatu mu.....i njemu sam rekla da mi netje smetati da mu budem matjeha...I rado bih bila deo svega toga....al bojim se kad riba sazna za mene....da njemu ne zabrani da vidja malog....mislim ako ja nemam nishta protiv....pa valjda netje ona okrenuti kontru.
Ja se samo bojim da riba ne privuche njega s malim....ili da se njemu ne zasvidja ta ideja da ima porodicu s njima....
Al znam...ja kakva sam....pustitju ga da bude sretjan..makar to i ne bilo samnom...a u sebi tju umreti....
 
@zapaljiva

mogu da ti samo kazem da imash jednu osobinu koju veoma cenim i koju jako mali broj ljudi poseduje...

da bez obzira na sebe pushta druge da budu sretjni....

ja sam isti i nikad se netju promeniti.... bez obzira na mene... samo napred i jednog dana tje i Bog nas pogledati i dati nam ono shto nam treba i ono shto zasluzujemo....
 
Zapaljiva:
Uf...nisam josh sigurna dal ovo da postavljam na forum....jer prilichno je lichno...al moram nekom da se poverim....(i bash sam nashla neoliko hiljada ljudi..al dobro).
Inache sam uvek ja ta koja deli ljubavne i sex savete...al sad neznam shta da radim...
Naime....zabavljam se sa jednim dechkom oko 10 meseci....on trenutno zivi u inostranstvu....ali to nije toliko bitno....
Pricha ide ovako....2 meseca pre nego shto smo se mi smuvali...on je spavao sa svojom bivshom ribom....i napravio joj dete....(da dobro ste prochitali)....za to sam ja saznala kad smo bili oko 5 meseci u vezi....i nisam znala shta tju.....i ipak sam ostala s njim...jer se to desilo pre mene....i znam da su u svadji...itd....znam svashta shto mozda ne bih trebala....al...eto....Poenta je da se beba rodila (sin)....i on ga naravno voli....a ja se bojim da ga prefrigana mama ne privuche s detetom....Vidjatje se mozda 3-4 puta godishnje...al...opet...neznam shta da radim.....rekla sam mu i da tju ga pustiti da bude s njom...da budu porodica...al on netje ni da chuje....ja uskoro odlazim u isti grad gde je on....i bitju svaki dan s njim...i kontam da sam u prednosti jer sam blize...al dal je ona u prednosti zbog bebe? :-?
Joj...al sam pogubljena....garant mi je i post ne razumljiv..... :confused:
Znas kako,nije to ni malo jednostavna situacija,ali ako njena trudnoca nije poljuljala vasu vezu do sada,onda nece ni od sada.Veruj mi,da je on zeleo da se njoj vrati,vratio bi joj se odmah,imao bi jak argument.Ovako ocigledno je da ne zeli da bude sa njom.Nije iskljuceno da ona pokusa putem bebe da ga vrati,ali ti budi oprezna,nemoj da varnicis,nego pusti da on to resava sam,i pokazi mu da rodjenje deteta nije promenilo tvoje misljneje o njemu,jer to je jako bitno.Ti ga voli kao pre,on neka svog sina vidja normalno..a ona neka uziva u zivotu.U svakom slucaju u prednosti si ti......jer te on voli,koliko ja vidim.Pozz
 
@Dayligh......i ja to veoma cenim....mada ne volim to kod sebe...jer tako izvuchem deblji kraj..kao shto kazesh....dotje red i na nas.... :)

Emili.....Puno ti hvala na ovim rechima....ulila si mi nadu :) ....znam ja to duboko u sebi...al mi sumnje ne daju mira :(
 
Nemoj da sumnjas.... Da je htio da odabere nju , pokolebao bi se odmah , a ne vec kad je beba rodjena...i vrijeme prolazi... znaci ne brini , nece se on vrattit njoj, niti djetetu, on ce svakako vidjati sina , i tako i treba...To mu nikad ne uskracuj. Kad volis svog covjeka volis i sve njegovo Bebac ce uvijek biti njegov, to mu niko ne moze uzeti , a on neka bude tvoj i nece ti ga niko uzeti. Samo pametno i ne brini. Budi uz njega :)
 
Zapaljiva:
Uf...nisam josh sigurna dal ovo da postavljam na forum....jer prilichno je lichno...al moram nekom da se poverim....(i bash sam nashla neoliko hiljada ljudi..al dobro).
Inache sam uvek ja ta koja deli ljubavne i sex savete...al sad neznam shta da radim...
Naime....zabavljam se sa jednim dechkom oko 10 meseci....on trenutno zivi u inostranstvu....ali to nije toliko bitno....
Pricha ide ovako....2 meseca pre nego shto smo se mi smuvali...on je spavao sa svojom bivshom ribom....i napravio joj dete....(da dobro ste prochitali)....za to sam ja saznala kad smo bili oko 5 meseci u vezi....i nisam znala shta tju.....i ipak sam ostala s njim...jer se to desilo pre mene....i znam da su u svadji...itd....znam svashta shto mozda ne bih trebala....al...eto....Poenta je da se beba rodila (sin)....i on ga naravno voli....a ja se bojim da ga prefrigana mama ne privuche s detetom....Vidjatje se mozda 3-4 puta godishnje...al...opet...neznam shta da radim.....rekla sam mu i da tju ga pustiti da bude s njom...da budu porodica...al on netje ni da chuje....ja uskoro odlazim u isti grad gde je on....i bitju svaki dan s njim...i kontam da sam u prednosti jer sam blize...al dal je ona u prednosti zbog bebe? :-?
Joj...al sam pogubljena....garant mi je i post ne razumljiv..... :confused:
aj ti pisi normalno, a ne s tim "netje, bitju"! zamara mnogo!
 
Zapaljiva:
Nikako ne zelim da ga odvojim od deteta.....shta vishe mali je med medeni i jako lichi na tatu mu.....i njemu sam rekla da mi netje smetati da mu budem matjeha...I rado bih bila deo svega toga....al bojim se kad riba sazna za mene....da njemu ne zabrani da vidja malog....mislim ako ja nemam nishta protiv....pa valjda netje ona okrenuti kontru.
Ja se samo bojim da riba ne privuche njega s malim....ili da se njemu ne zasvidja ta ideja da ima porodicu s njima....
Al znam...ja kakva sam....pustitju ga da bude sretjan..makar to i ne bilo samnom...a u sebi tju umreti....

A јел његова бивша не зна да он има везу??? :roll:

Мислим, ако је он признао дете, онда има право да га виђа, хтела то мама или не.

А ако се њему ''засвиђа'' та идеја о браку и деци са њом...ти ту ништа не можеш... И не можеш га ''пустити да буде срећан'', јер га не можеш ни спречити да буде срећан са њом, ако дотле дође... То не зависи од тебе (једино ако не намераваш да проведеш живот смишљајући му зврчке и пакости да би му загорчала, али верујем да ниси од тих).

Схватам твоју бригу, али глупо је бринути се због нечег ''шта би било кад би било''. Ако дође дотле , онда ћеш размишљати, патити, плакати, шта год.... а сада уживај и буди срећна, воли га, и буди му ослонац и подршка око детета!
 
Zapaljiva:
Uf...nisam josh sigurna dal ovo da postavljam na forum....jer prilichno je lichno...al moram nekom da se poverim....(i bash sam nashla neoliko hiljada ljudi..al dobro).
Inache sam uvek ja ta koja deli ljubavne i sex savete...al sad neznam shta da radim...
Naime....zabavljam se sa jednim dechkom oko 10 meseci....on trenutno zivi u inostranstvu....ali to nije toliko bitno....
Pricha ide ovako....2 meseca pre nego shto smo se mi smuvali...on je spavao sa svojom bivshom ribom....i napravio joj dete....(da dobro ste prochitali)....za to sam ja saznala kad smo bili oko 5 meseci u vezi....i nisam znala shta tju.....i ipak sam ostala s njim...jer se to desilo pre mene....i znam da su u svadji...itd....znam svashta shto mozda ne bih trebala....al...eto....Poenta je da se beba rodila (sin)....i on ga naravno voli....a ja se bojim da ga prefrigana mama ne privuche s detetom....Vidjatje se mozda 3-4 puta godishnje...al...opet...neznam shta da radim.....rekla sam mu i da tju ga pustiti da bude s njom...da budu porodica...al on netje ni da chuje....ja uskoro odlazim u isti grad gde je on....i bitju svaki dan s njim...i kontam da sam u prednosti jer sam blize...al dal je ona u prednosti zbog bebe? :-?
Joj...al sam pogubljena....garant mi je i post ne razumljiv..... :confused:

Kako fino mladic....Mogao je da ti kaze posle 3 god.Elem...da sam ja na njenom mestu...on dete u zivotu ne bi video...sto sad nije ni bitno....A da sam na tvom,ne bi uopste razmisljala o tome...Mislim da to trenuno nije inkakva veza...Videcemo kako ce stvari da se odvijaju kada i ti odes tamo.I da,ja bi ga na tvom mestu oterala u 3 lepe.....Ko zna sta taj jos krije.
Ja trenutno mrzim ceo muski rod...tako da nemoj ovo ozbiljno da shvatis.Moj savet ti je,da ne slusas savete.radi ono sto ti hoces.da se ne bi posle kajala.
 

Back
Top