*Druga ekonomska skola*

Ljudiiiii, ja planiram da se u IV prebacim u II ekonomsku, opsti smer, inace nisam iz Bg, i ne znam NISTA o toj skoli..... Ona mi je najbliza do stana pa zato.... Neka neko kaze nesto, sta znam, kakwa je atmosfera, jel teska skola i to??..... unapred zahwalna, heheh....
 
e ljudi moze neko da mi pomogne, ja sam ovde nova
kakvi su profesori? i te neke sitnice koga treba izbegavati a kome se slihtati?

Cestitam na upisu!:)
Profesori su kako koji..zavisi koji ti zapadne. Prvi razred je tezak dok se ne uklopis.Meni je najteza bila informatika u prvom zbog profesorke.Uglavnom moras da vidis sta koji profesor trazi.
Skola nije toliko teska, ali mora da se uci. Tako da moj ti je savet: uci,ne zezaj se..i sve ce biti ok.Srecno i vidimo se u septembru! :bye:
 
Ko moze da mrzi Nedica???! CAR!!!! :D:D:D
Nema dileme i razmisljanja Druga ekonomska je sada i zvanicno najbolja! Od kada je Nedic direktor sve je na visem nivou, skola je lepsa, sredjenija... ma sve je na svom mestu!!!
Nema dileme ko god se misli izmedju Prve i Druge, neka se opredeli za Drugu!:ok::D

Ja se, medjutim ne mislim izmedju Prve i Druge, vec ove u Zemun(Nada Dimic) i Druge. O5 kazem, sve zavisi od prijemnog. Na kraju je najveca sansa da dodjem bas u Drugu jer traze manje bodova. hehe
 

Back
Top