Koliko traje moovanje...

milimail

Zainteresovan član
Poruka
483
Kada vam se svidja neka devojka? Dakle, ne govorimo o vezi za jedno vece ili shemi...Znam da je sve individualno, ali koliko bi po vama trebalo da traje moovanje pre nego sto se odlucite na sex...

Devojke, napisite i vi sta je po vama optimalno vreme...

Pitam, posto sam procitala da muskarci nakon sto se sa nekim "smuvaju" imaju fazu od nedelju dana u kojoj odlucuju o tome da li veza ima buducnost ili ne. Da li je stvarno tako...
 
Na Krsti ili ovako?

2i23dkx.jpg
 
milimail:
Kada vam se svidja neka devojka? Dakle, ne govorimo o vezi za jedno vece ili shemi...Znam da je sve individualno, ali koliko bi po vama trebalo da traje moovanje pre nego sto se odlucite na sex...
Muvanje traje... otkud ja znam koliko traje? Traje dok je ne smuvam, il' dok mi ne dozlogrdi. Ne zavisi to od mene... Svasta. Kao, sad ja odlucujem kad je dosta muvanja i kad mogu da je inaugurisem u svoju devojku... Ne desava se to.
milimail:
Pitam, posto sam procitala da muskarci nakon sto se sa nekim "smuvaju" imaju fazu od nedelju dana u kojoj odlucuju o tome da li veza ima buducnost ili ne. Da li je stvarno tako...
Ti bas cenis muskarce... njihov intelekt i emocionalnost. Gde si to procitala? Neces mi verovati, ali sam upoznao devojku koja pise clanke o musko-zenskim odnosima za eminentni casopis, a veze nema sa zivotom. Znaci, ne samo o tim odnosima, vec o zivotu kao jedinstvenoj i neobicnoj pojavi.
Mogu da ti kazem, da to sto si navela kod mene ne postoji... Ja znam da je svaka moja veza bez buducnosti.
 
Neva:
To ...buducnost ili ne...zeznuta stvar...ipak se okrece...
Da, buducnost... Koliko traje buducnost za prosecnog coveka?
Do groba? Mislim da niko, planirajuci buducnost, ne ide tom logikom... onda bi stajali kao ukopani, plaseci se da se ne zajebemo pogresnim izborom.
Sezdeset godina? Deset? Godinu dana, jedno vece, pola sata? U cemu je razlika...?
Gde je granica kojom odmeravamo trajanje svoje buducnosti s nekim? I zasto je ta granica bas tu?
Zar onda nije apsurdno postavljati granicu?
Sad, ja ovo ne pitam ni tebe Nevo, ni milimail. Nego naglas razmisljam...
 
milimail:
Kada vam se svidja neka devojka? Dakle, ne govorimo o vezi za jedno vece ili shemi...Znam da je sve individualno, ali koliko bi po vama trebalo da traje moovanje pre nego sto se odlucite na sex...

Devojke, napisite i vi sta je po vama optimalno vreme...

Pitam, posto sam procitala da muskarci nakon sto se sa nekim "smuvaju" imaju fazu od nedelju dana u kojoj odlucuju o tome da li veza ima buducnost ili ne. Da li je stvarno tako...
Pa gledaj ovako: Jeste dosta individualno ali ako to ne uradim prvi put kada pozelim(o) onda od toga nema nista... Smuci mi se na samu pomisao vaginalne manipulacije :!:
Koji muskarci :? To je stvarno glupo... Ovo mi zvuci kao da bi ta (nasa) veza trebala pred neki strasni sud...
Ako mi se neko ne svidja onda ne zapocinjem nista. A ako mi se svidja onda sigurno ne kalkulisem vec pustim da stvari idu same od sebe.
DakleM nije tacno ;-)
 
Julian_Duranona:
Muvanje traje... otkud ja znam koliko traje? Traje dok je ne smuvam, il' dok mi ne dozlogrdi. Ne zavisi to od mene... Svasta. Kao, sad ja odlucujem kad je dosta muvanja i kad mogu da je inaugurisem u svoju devojku... Ne desava se to.

Ti bas cenis muskarce... njihov intelekt i emocionalnost. Gde si to procitala? Neces mi verovati, ali sam upoznao devojku koja pise clanke o musko-zenskim odnosima za eminentni casopis, a veze nema sa zivotom. Znaci, ne samo o tim odnosima, vec o zivotu kao jedinstvenoj i neobicnoj pojavi.
Mogu da ti kazem, da to sto si navela kod mene ne postoji... Ja znam da je svaka moja veza bez buducnosti.

Procenjujem intelekt svih ljudi, bilo da su muskarci ili zene...
Procitala u dnevnim novinama, cini mi se 24 casa...

Pitala sam za teoriju jer jedna moja drugarica kaze ako se nista ne desi posle treceg, cetvrtog puta kada se vidite, nikada se nece ni desiti... :lol:

Juliane, jel se ti pravis defetista, da bi te tesili ljudi po forumu :wink: pozz
 

Back
Top