Izostanak menstruacije

N

Nijagara

Gost
Imam 17 godina,i cini mi se jako veliki problem.Naime,moja menstruacija jos uvek nije redovna.Naprimer,dobijem svakog drugog meseca,bez obzira na datum.Nisam isla kod ginekologa,a nisam imala ni sexualne odnose.Sta da radim?Pomozite,devojke!
 
Prvo sto ces da uradis je da odes kod ginekologa,bez obzira sto nisi seksualno aktivna...i nevine devojke idu kod ginekologa.Kad si dobila prvu menstruaciju...postoji sansa da se jos nije uspostavio redovan ciklus,to je cesto kod devojaka tvojih godina a moze biti i da postoji neki hormonski disbalans koji teba pratiti i leciti.
Zato,kod ginekologa.
 
Nemoj se nista da brines...Ja sam dobila prvu menstruaciju kad sam imala 12 godina..S pocetka redovni ciklus je bio redovan, ali kad sam napunila 14 nije bio na vreme..ponekad je znalo proci i po tri mjeseca..Otisla sam kod doktora i rekao mi je da je to normalna stvar kod tinejdzerki...
so don't worry be :D
 
ChitaGirl:
Nemoj se nista da brines...Ja sam dobila prvu menstruaciju kad sam imala 12 godina..S pocetka redovni ciklus je bio redovan, ali kad sam napunila 14 nije bio na vreme..ponekad je znalo proci i po tri mjeseca..Otisla sam kod doktora i rekao mi je da je to normalna stvar kod tinejdzerki...
so don't worry be :D

2 stvari :)

1) Idi kod ginekologa

2) Nadji decka 8)
 

Back
Top