Драган Шутановац

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dnk

Početnik
Banovan
Poruka
12
Зна ли неко ОДАКЛЕ су ти Шутановци ??? Он ме посебно иритира што је опет пре неки дан изјавио да ће ДС владати Србијом УЗ ПОМОЋ МАЊИНА..... стока...
 
Иначе, већ се види ДА СЕ ДОБРО ОЖДЕРАВА ... још прошле године је изгледао као нормалан човек - а синоћ се већ види ДА ЈЕ ПОЧЕО ДА СЕ НАДУВАВА И ГОЈИ А ОЧИ МУ СВЕ МАЊЕ...

п.с. накнадно објашњење за идигивидиги:
МОЈ КОМЕНТАР СЕ ОДНОСИ НА ШУТАНОВЦА, ЈЕ Л' ОН СЛОВАК ИЛИ...???
 
eremita:
Иначе, већ се види ДА СЕ ДОБРО ОЖДЕРАВА ... још прошле године је изгледао као нормалан човек - а синоћ се већ види ДА ЈЕ ПОЧЕО ДА СЕ НАДУВАВА И ГОЈИ А ОЧИ МУ СВЕ МАЊЕ...

Aca "*******i"???............jeste, najzad da se slozimo mito .......stvarno se usvinjio , radikal :D
 
sw-darthBEN:
Iskreno mislim da je Shutanovac bio u shoku ,kako neko moze da bude tako drzak, bezobrazan i lazov.

Sto naravno prilici jednom bivsem huliganu sa stadiona .

Ljudi su prepoznali razliku izmedju kulturnog coveka i huligana sa stadiona ..

Ovo je nov izraz pičkoustog ? *dobro mu stoji :)


Decko, naseo si na radikalske bajke , o "*******om" Aci, kao "zestokom momku" :D :D
Pa ovde imas forum o fudbalu , i ljude tamo koji se razumeju i prate.......ako ti i jedan potvrdi da je Aca, somina, ikada bio vidjen u nekim tucama na stadionima, ja cu da pojedem ovaj comp......... :D
 
inagadadavida:
Decko, naseo si na radikalske bajke , o "*******om" Aci, kao "zestokom momku" :D :D
Pa ovde imas forum o fudbalu , i ljude tamo koji se razumeju i prate.......ako ti i jedan potvrdi da je Aca, somina, ikada bio vidjen u nekim tucama na stadionima, ja cu da pojedem ovaj comp......... :D

Prica se ,prica se , kazu Aca bio na stadionima i uvek je zakuvavao tuce ,ali nikad nije ucestvovao u njima .

To danas rade i sa Srbijom zakuvavaju ,a posle pobegnu ..

Sada lepo uzmi sravciger i lepo na tenane pocni da jedes , uzmi i hleb da ti neki deo nezastane u grlu .
 
eremita:
Зна ли неко ОДАКЛЕ су ти Шутановци ??? Он ме посебно иритира што је опет пре неки дан изјавио да ће ДС владати Србијом УЗ ПОМОЋ МАЊИНА..... стока...

Imam pouzdane informacije da ce "jevrejska nacionalna manjina" da ima presudan uticaj (i to onaj najtvrdji cionisticki deo zajednice)! :lol:
 
@Мита

Постоје два презимена истог порекла и то право презиме Жутановац, од којих је већи део од 41. год био симпатизер или члан четничког покрета који је водио Љотић, док је један мањи део те фамилије или презимена био у НОПу код ЈБТ.
После рата тај део из НОПа, мења презиме у Шутановац..............разлог вам је познат........што иначе није јединствен пример у Србији. Ове Жутановце које ја знам су из околине Ниша..........................
 
opanak:
@Мита

Постоје два презимена истог порекла и то право презиме Жутановац, од којих је већи део од 41. год био симпатизер или члан четничког покрета који је водио Љотић, док је један мањи део те фамилије или презимена био у НОПу код ЈБТ.
После рата тај део из НОПа, мења презиме у Шутановац..............разлог вам је познат........што иначе није јединствен пример у Србији. Ове Жутановце које ја знам су из околине Ниша..........................

Врло ми је чудно да се српско презима завршава на АЦ.....то знам за Словаке, онај сликар Књазовац....... 8-) , али овде је свашта могуће.......
 
eremita:
Зна ли неко ОДАКЛЕ су ти Шутановци ??? Он ме посебно иритира што је опет пре неки дан изјавио да ће ДС владати Србијом УЗ ПОМОЋ МАЊИНА..... стока...
Nisam nigde video da si tako zdušno osudio Tomu Nikolića koji moli manjine da ga podrže i uđu sa njim u Vladu. Baš si licemer.
 
filatelista:
Nisam nigde video da si tako zdušno osudio Tomu Nikolića koji moli manjine da ga podrže i uđu sa njim u Vladu. Baš si licemer.

Извини, али углавном не коментаришем СРС - али ако мислиш да то није ОК са моје стране, ево, МИСЛИМ ДА ЈЕ ТАКОЂЕ БЕДНО И ОД СТРАНЕ ТОМЕ ШТО МОЛИ И УВЛАЧИ СЕ МАЊИНАМА ДА ГА ПОДРЖЕ ... ето....... 8-)
 
Шутановац је потомак српских сељака,а шта ће постати-не знам.:roll:Што се тиче целе простачке екипе,а има пуно ликова,добри су као тема за свађу и пљување.Да кренемо редом:Веља,Вучић,Дачић,Шутановац,Албијанић,Петровић,Срећковић...Не могу свих ни да се сетим!Само мазохиста може да гласа за партије у којима су функционери такви људи.:shock:
 
eremita:
Извини, али углавном не коментаришем СРС - али ако мислиш да то није ОК са моје стране, ево, МИСЛИМ ДА ЈЕ ТАКОЂЕ БЕДНО И ОД СТРАНЕ ТОМЕ ШТО МОЛИ И УВЛАЧИ СЕ МАЊИНАМА ДА ГА ПОДРЖЕ ... ето....... 8-)
Da se ne zameriš budućim koalicionim :lol:
Kad moram da te opominjem da budeš objektivan ...ccc... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top