Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko zainteresovan da udomi dva steneta mesanca - muzijak i zenka??? Mnogo su slatki, izgledaju ko mali medvedi ail su niskog rasta i nece biti veliki kad porastu.

Zenka je bela, muzijak je crn!!!

Veoma mi je vazno da ih nekako udomim, jer se nalaze u krugu firme u kojoj radim, gde ima dosta pasa, a jedna kretenusa od Kruele de Vil :evil: je zvala sintere i docice za vikend!!

Da li ima neko zainteresovan ili da zna nekog ko bi ih uzeo????!!!!
 
Ovo su slike kucica koje sam spomenula : )
 

Prilozi

  • Image004.jpg
    Image004.jpg
    27 KB · Pregleda: 17
  • Image007.jpg
    Image007.jpg
    22,7 KB · Pregleda: 12
  • Image009.jpg
    Image009.jpg
    33,6 KB · Pregleda: 16
Ljubitelji životinja :lol: pozdrav svima :lol:
Imam velikog šnaucera, mužjak, i kavkaskog ovčara, ženka. Aaron i Mrvica.
Predivni i raymaženi, bar kada sam ja u pitanju. :lol:
Eto, desilo se i u devojke dete. Nisam bio obazriv :roll: :wink:
I imam 7 malih crnih... šnaucer je definitivno bio sa jačim genima, hahaha
Tek su progledali i počeli da švrljaju (ženskice!) ;-) ;-)
Imaju 3 nedelje.
Poklanjam ih samo onima koji vole dobre i odane pse čuvare i imaju uslova za njih.
e-mail ili pp su svima dostupni
Za sada nemam fotke.
 
Pozdrav ljubiteljima zivotinja. Pre 10ak dana sam pronasla mladu kucu, zenku braon boje, lici na pticare, tako mi bar kazu veterinari. Pronasla sam je blizu Vozdovacke crkve. Oblepila sam kraj oglasima ali mi se niko ne javlja. Kuca je umiljata, naviknuta na zivot u stanu, ali ja ne mogu da je zadrzim jer vec imam jednu kucu i to zenku. Poslacu i slikicu,cim dodjem kuci sa posla. Nadam se da cu joj naci novog, kad vec nisam starog vlasnika.
 
Evo da postavim i ovde posto sam u brzini otvorila novu temu. Danas sam na Tasmajdanu nasla malu kucu, rase Jack Russell terijer, mlada zenkica, mozda stara oko godinu dana ili dve, mislim da je u teranju. Kuca je bele boje sa braon glavicom i crnom flekom na telu i na korenu repa, koji je kupiran na trecinu duzine. Mala je rastom, kratkodlaka i ima kratke nozice, teska mozda oko 8-9kg. Kuca je jako umiljata i vesela, malo se boji pasa, ali je izuzetno mirna u narucju i izgleda naviknuto na zivot u porodici i raduje se deci. Molimo vlasnike da se jave, ili ako neko ima informaciju cija bi mogla biti posto je rasa prilicno retka kod nas, a ako se niko ne javi, onda ako ima zainteresovanih koji bi pruzili dom ovoj preslatkoj kuci nek zovu na broj:
063/297-666 ; Danica
 
@Данице, јеси ли облепила Ташмајдан огласом о нађеној куци?
Својевремено, кад сам нашла добермана код Храма Светог Саве, на ударном месту испред Храма сам оставила оглас са бројем мобилног и након два дана се јавио власник.
Звала сам била и Кинолошки савез Србије, и преко неких радио станица оглашавала, и преко ветеринара из краја покушавала да дођем до власника, и наравно преко интернета, али - оглас на бандери је био најефикаснији...
 
Nisam lepila oglase po Tashu posto kuca nije odatle. Ja sam uglavnom jako cesto tamo sa svojim psima i nije mi poznata, a rasirila sam pricu i po "kuckarima" i niko je ne zna al ce se raspitati. Stavila sam oglase u nekoliko psecih radnji po kraju, a treba da odstampam i novi oglas sa slikom. Inace kuca na zalost nije cipovana, a nema ni tetovazu u uvu ili na butini tako da u kinoloskom savezu nemaju podataka. A posto je bila poprilicno prljava i malo mrsavija nego sto bi trebalo mislim da je ipak provela makar nekoliko dana na ulici, tako da ko zna odakle je mogla da doluta. Sve vise sumnjam da ju je neko ipak izbacio tako da smo u potrazi za novim vlasnicima. Kad smo bili u setnji ponasala se kao da je mislila da cu da je ostavim :( , a nije bas sasvim ni naviknuta na povodac, ali danas je vec mnogo bolja. Navikla se i na moje pse i valjda se sigurnije oseca kad svi zajedno izadjemo napolje. A inace je jako pitoma u umiljata i sve dozvoljava da joj se radi, tipa kupanje, cesljanje, ciscenje usiju, ociju, sapica. Nije bas mirna i odusevljena bila dok sam je ceprkala ali nije se ni bunila :lol: . Ako je neko zainteresovan da joj pruzi dom kakav zasluzuje, ima moj broj u prethodnom oglasu.
 
Volela bih da udomim musko stene,mesanca staro do sest meseci,malog rasta i duge dlake (da bude cupavo).Imam veliko dvoriste i zivim u mirnoj ulici,tako da nema opasnosti od saobracaja,takodje imam i macu pa to mora biti slatkis koji voli macke.I bilo bi pozeljno da ponude budu u blizini Obrenovca posto ne verujem da bi mi dozvolili da kucu vozim u autobusu.
zazic@vektor.net
 
Lusy Lusy:
Volela bih da udomim musko stene,mesanca staro do sest meseci,malog rasta i duge dlake (da bude cupavo).Imam veliko dvoriste i zivim u mirnoj ulici,tako da nema opasnosti od saobracaja,takodje imam i macu pa to mora biti slatkis koji voli macke.I bilo bi pozeljno da ponude budu u blizini Obrenovca posto ne verujem da bi mi dozvolili da kucu vozim u autobusu.
zazic@vektor.net


Погледај слике куца од mmonice на врху стране! Слатки су, рундави и мислим да неће бити велики!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top