Garnier-skin naturals Ultra Lift-nocna krema

Nego sta, necu tebi da verujem valjda, ti si trgovac! :-P:lol:
Drugo, provalila sam da ti od te kozmetike koza postaje ovisna i samo se vrtis u krug, kratkotrajan efekat i onda bez nje ne mozes. Ova prirodna kozmetika je cudo! Cudooooooo! Dok nisam probala, nisam ni ja verovala. Eto ti. :-P
 
DjuraMornar:
Kupila sam ovu nocnu kremu...
Ima li ko iskustva?Da li je za stariju kozu ili i za onu mladju?
Prijatan je osecaj..i lepo je lice ...ali se bojim da mi ne stvori kontraefekat ako je za stariju kozu....(djumbir i ekstrakt tresnje)

(crvena teglica)
Moja starija sestra je koristi,kao preventivu protiv starenja i ona je prezadovoljna.Sad zavisi i koji je tvoj tip koze.Ova krema se preporucuje za normalnu i suvu kozu,dok za masnu i mesovitu nije preporucljivo.Pozzz.
 
te cifre su preterano velike za te brendove...a kad sam bila u cg na moru kreme su bile jeftinije nego u srbiji... :?
ja preporucujem green line kolekciju slovenackog leka...imaju po nekoliko kremica za sve starosne grupe...ja imam nekiu green line vitamin cacktail Aplus...a imala sam i garnier...nista posebno...
loreal nisam probala jer mislim da u ovim godinama i sa ovim stanjem koze nema potrebe da se razbacujem sa kremama, ali mi neka zena u parfimeriji jednom rece da imaju mnogo konzervansa...a mozda je to i glupost...inace loreal cenim, volim i postujem i dosta dekorative kupujem od njih...a garnier valjda isto drzi loreal kao losiji brend...
 
Unazad godinu dana koristim L'Oreal samo dnevnu "Decontact rides"- stavljam je i ujutru i uveče(noćna mi je masna i stvarala mi je sitne bubuljice). Zadovoljna sam, prija mom licu.
Ranije sam dugi niz godina koristila Oil of olaz. E, to je bio zakon za moju kožu! A onda je došla i 35-ta te pomislih da je vreme da pređem na nešto "ozbiljnije"..... ;)
 
marina.c:
Unazad godinu dana koristim L'Oreal samo dnevnu "Decontact rides"- stavljam je i ujutru i uveče(noćna mi je masna i stvarala mi je sitne bubuljice). Zadovoljna sam, prija mom licu.
Ranije sam dugi niz godina koristila Oil of olaz. E, to je bio zakon za moju kožu! A onda je došla i 35-ta te pomislih da je vreme da pređem na nešto "ozbiljnije"..... ;)
Oil of olaz je i meni zakon! I posle 30-te. Sto mislis da vise nije dovoljno dobra?
 
Ne, mislim da je odlčna ali mislim da sam je "prerasla" i da je vreme da pređem na neku " posle 35". Ja volim da idem malo unapred sa tim kremama, računam izmisliće oni još efikasnije, one koje stvarno mogu da ublaže (bar to !) starenje. Ja sam, npr, počela da koristim antirid kremu Oil of olaz i pre tridesete, kad nisam ni imala ni jednu boricu- smejalicu oko očiju.Malo zbog toga ,malo zbog genetike, tek ne mogu se pozaliti na svoj izgled lica....
 
Oh... kako to moze da uspori ako ih ne odgodi
ako ih odgodi, onda ih sprecava... manje ili vise uspesno

Nemoj da se pravis luda, hvatas se za reci... sustina je bitna
a osim toga ni vremeplov nije masina koja nesto sprecava, nego samo moze da te vrati malo nazad kroz vreme

ohhh... ja i ne razmisljam o borama, to mi je poslednje na listi prioriteta
 
ra-ta-tat:
Oh... kako to moze da uspori ako ih ne odgodi
ako ih odgodi, onda ih sprecava... manje ili vise uspesno

oh...usporiti znaci da ce se procentualno pojaviti manji broj bora i sporije ce se "produbljavati", a nikako ne znaci da ce se one pojaviti kasnije, odnosno odgoditi kako ti kazes[/QUOTE]


ra-ta-tat:
ohhh... ja i ne razmisljam o borama, to mi je poslednje na listi prioriteta

pa to je lepo, lucky you!
ja uopste ne razmisljam o automobilizmu i onda na forumu ne posecujem tu temu :D
 
trachara:
oh...usporiti znaci da ce se procentualno pojaviti manji broj bora i sporije ce se "produbljavati", a nikako ne znaci da ce se one pojaviti kasnije, odnosno odgoditi kako ti kazes




pa to je lepo, lucky you!
ja uopste ne razmisljam o automobilizmu i onda na forumu ne posecujem tu temu :D[/QUOTE]
Kada bi se tema o automobilizmu pojavila na Zenskom kutku koji posecujes, mozda bi i pogledala o cemu se radi :lol:
pocela si da se lozis i svadjas i smaras me

kao sto rekoh... nista ih ne moze ni odgoditi, niti smanjiti... one ce doci po svom planu i programu

to je neugodna istina, a tebi na volju je da li ces da verujes ili ne nekoj lepo upakovanoj prici koja lici na indulgencije i slicno

ma da... bye, bye
 

Back
Top