Sprotski "novinari"
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Sprotski "novinari"

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sprotski "novinari"

Tema je mozda i za shtampu ali zbog sushtine problematike mislim da bolje lezi ovde...
    Ja mislim da su od svih lijiga novinara oni najgori....
    Ajd,i da nema veze shto svaka nasha"zvezda"ima nekog svog potrchka kome je jedini zivotni cilj da shtiti svog sportskog "pulena",ali plasiranje netachnih niformacija je stvarno doseglo tolike razmere da je to smeshno...i ako se to stalno ponavja ne moze se raditi o shtamparskim greskama nego neprofesionalizmu i neznaju pojedinih sportskih"novinara".npr.danashnji Blic-34.strana..neki glup tekst o Miroslavu Djukicu i pishe rodjen 1962.,.... pa da je taj tip koji se nije ni potpisao ispod teksta samo ukucao ime i prezime u google-u mogao je lako da sazna da je rodjen 1966.,....bruka....pre neki dan sam isto naishao na slichnu "greshku",neshto debilno do bola..vishe se ni ne secam..a bilo je i takvih"bisera"kada su konachno Panchevu dali zlatnu kopacku....
    Da ni ne spominjem komentatore koje ti dodje ta tuchesh koliko loshe prenose utakmice....

Vashe mishljenje o nashim sportskim novinarima?
    Poslednji put ažurirao/la Enfroz2891. : 10.01.2007. u 11:10

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5141

Podrazumevano Re: Sprotski "novinari"

moje iskustvo sa novinarima je jako lose. imam utisak da se na nasem trzistu nalazi mozda dvoje strucnih, pismenih ljudi, a ostalo je skart!

(vezano za posao kojim se bavim ) povremeno imamo konferencije za stampu. novinarima podelimo pisani materijal, a sutrasnjem izdanju citamo nakaradne tekstove pune netacnih podataka. njima je tesko da iz pisanog teksta pravilno prepisu cinjenice!!!
    citava prica, kada se odazovu na poziv, svede se samo na pitanja: ima li klope i picca?

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sprotski "novinari"

"Sprotski" novinari???

Slične teme

1. Препоруке за куповину возила
    Autor mvbdb u forumu Automobilizam
    Odgovora: 20436
    Poslednja poruka: 14.03.2015., 04:34
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  3. Crnogorci doneli njihov "ustav" na Sv"J"ecanoj S"J"ednici!
    Autor feel_real_love u forumu Politika
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 30.10.2007., 22:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •