Malo drugacija trema o bronhitisu

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
U prosli cetvrtak sam se razboleo.Mislio sam da ce to biti samo neki gripic il prehladica medjutim do subote preraslo je u ono sto me muci godinama - bronhitis.Naravno sve vreme sam pio cajeve, limunade, mirovao itd medjutim intenzitet bolesti umesto da ostane na istom nivou rastao je .U ponedeljak sam dobio antibiotike (konjska doza eritromicina posto sam alergican a penicilin) sto je jelte normalno i receno mi je da uzimam ovaj glupavi salbutamol 4x na dan(placebo, na svojoj kozi sam isprobao, ovaj lek ne uzimajte nista ne pomaze).Naravno intenzitet i dalje ne opada, nisam spavao danima, ne jedem, na svaki minut se bar jednom zakasljem i sve ovo mi ne bi smetalo da nisam dobio upalu misica.To nije sportska upala vec od kasljanja.Da definisem:Pri SVAKOM UZDISAJU bol se prostire pocev od grudi duz krajeva rebara, najvise boli na spoju tj. na samoj grudnoj kosti. Ovo mi se u zivotu nije desilo, ja stvarno ne znam vise kako da se borim protiv ove svoje bolesti, trudim se da jedem sto bolje i da se odmaram sto vise ali kao sto vam tekstu gore rekoh to je postalo nemoguce, veroveli ili ne smrsao sam izmedju 6 i 8 kg za MANJE OD NEDELJU DANA... ne znam vise sta da radim ...
 

Back
Top