Ljudska prava na netu.

KistaCar:
Posle teme na podforumu #zdravlje o shtetnosti interneta posle dve replike tema je zakljuchana?? dali je to ipak ugrozavanje ljudskih prava? :wink: :?:
hahaha...pa ne mislis valjda da ce ekipa koja drzi krstaricu da seche granu na kojoj sedi..ipak oni ljudi zive od internet zavisnika..ipak je ovo njihov forum i imaju pravo na njemu da rade shta hoce..mislim,nije krsta javno dobro vec privatna svojina...
 
Ma kakva crna ljudska prava! Treba biti stvarno veliki mazohista kada bi se na forumima raspravljalo o stetnosti interneta. Ko oseca stetnost interneta i ko misli da su mu ugrozena 'ljudska' prava, lepo parole na rame pa pred skupstinu. Ali tamo ti nece biti povredjeno ljudsko pravo, vec i zdravlje.
 
serb_pagan:
hahaha...pa ne mislis valjda da ce ekipa koja drzi krstaricu da seche granu na kojoj sedi..ipak oni ljudi zive od internet zavisnika..ipak je ovo njihov forum i imaju pravo na njemu da rade shta hoce..mislim,nije krsta javno dobro vec privatna svojina...
To im ipak ne daje za pravo na samovolju .
Pogotovo ne ako su u svojim pristupnim aktima dali
osnovna nacela i definiciju nepristrasnosti i pravednosti na koju se
mnogi pozivaju .
Mislim da je ovaj forum pun nekriticnog odnosa onih koji su se samozvano proglasili
za moderatore i preuzeli na sebe ulogu sudije .
 
Ma brate prvo ti gledaju koliko si naprcko postova pa te onda pitaju shta mislish (?) kakve veze ima koliko je ko i ko je ko.Ladno postoji lista chlanova sa brojem postova i rejtingom,chemu to sluzi ...pokrenesh temu i dodje baja sa 6000 postova i komentarishe tipa " shta je ljudima jbt. pa chestitaju Bozice,Nove godine,8 martove" (?) i onda dodje njegov ortak sa 4500 postova i kaze "da jbt" :arrow: jako loshe.
 
KistaCar:
Ma brate prvo ti gledaju koliko si naprcko postova pa te onda pitaju shta mislish (?) kakve veze ima koliko je ko i ko je ko.Ladno postoji lista chlanova sa brojem postova i rejtingom,chemu to sluzi ...pokrenesh temu i dodje baja sa 6000 postova i komentarishe tipa " shta je ljudima jbt. pa chestitaju Bozice,Nove godine,8 martove" (?) i onda dodje njegov ortak sa 4500 postova i kaze "da jbt" :arrow: jako loshe.

jbg ga....sujeta sta ces, protiv toga ne mozes da se boris....
ja sam i sa ovim brojem postova nesto malo probao na astrologiji, al nema sanse :)
 

Back
Top