izbor za gama zenku...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
Dragi muskarci,

pravimo izbor za gama zenku krstarice. Svoju anketu nisam sastavljao na osnovu izgleda, vec na osnovu "jacine" postova ( harizme) (svoju anketu nisam sastavljao uopste... u stvari...) Posto ne bih da izlazem svoje subjektivno misljenje, ja sam mislio da sazovem komisiju, i da svako napise 10. svojih favorita koje bi stavio na anketu. Na osnovu toga mozemo da izaberemo kandidate, koji ce biti na anketi.
ostalo je istorija... znate vec...
 
Pu prva...Pretpostavljam da je gama ona treca kategorija...koja spada u losije..pa evo ..javljam se kao kandidat...da sve svoje frustracije istresete na meni... :lol:

I posle ovog posta poshtujem izbornu cutnju...i ne javljam se... :lol:
 
u...batke,Maslacak No1:)... i PetaW ima tu harizmu narocito u zadnjem trapu...:)

malo da procunjam pa ubacim jos nekog...

a i ova nensy4ever ne stoji lose sa harizmom :lol:...samo ima jednu veliku manu,grobarka jbg ;)
 
ma alfa je alfa.. onda da me turish na listu.... a ne vako... prvi kandidat za 5to mesto.... uf....
e imaju neke biljchice zhive od vazduha... ne treba im voda ne treba im zemlja nishta... samo ih ostavish.. one rastu.. ono ponekad ih malo poprskash vodom... a bash su simpa....
 
Ja smatram da se žene ne mogu tek tako porediti, pošto se medju sobom puno razlikuju. Zato predlažem da se napravi podela na grupe, pa da se u okviru grupa glasa za gama ženke. Predložiću prve dve grupe, a vi ako se slažete dodajte još.
1) KOKOŠARNIK
2) ZMIJARNIK
 
Po mom misljenju ova tema je ponizavajuca za ostale zene. Prvo sam naslov "alfa muzjak" je nesto sto bi svakom muskarcu imponovalo da bude. Pa onda nadalje sa tim da je preko 30 muskaraca dospelo na listu itd...Otvaranjem teme izbor za "gama" zenku u startu ste podcenili kvalitet zenskih osoba koje su ovde. Javila sam se prva na ovu listu zato sto je ceo izbor za alfu bio moja ideja, i ako neko vec zeli da spusta cenu nekome, neka onda to uradi preko mojih ledja. Mislim da sam se javila na vreme dok jos nije postavljena lista (apropo Julijanovog prigovora na temi koja je obrisana)...
 
Butterflies And Hurricane:
Po mom misljenju ova tema je ponizavajuca za ostale zene. Prvo sam naslov "alfa muzjak" je nesto sto bi svakom muskarcu imponovalo da bude.
ti to ozbiljno??? sto bi nekom normalnom muskarcu imponovalo da bude alfa muzjak, sta god to znacilo???

inace, ova tema nije ponizavajuca za zene (he, mozda za zenke), ali jeste ironican i duhovit odgovor na glupe izbore za ovo i ono (ne govorim u ime autora teme, nego meni tako tema deluje).
 
Izbor za omega muzjaka je tema koju je otvorio mushkarac i jedino negativno se odnosila na muskarce...u smislu samokritike....i neki su na njoj napisali shta im smeta u vezi one druge teme...sa tim stavom nekolicine ja se nisam slozio ali sam i izneo shta je meni zapalo u oko u komentarima nekih 4umashica....tako da mi nije jasno zbog chega je ta tema izbrisana?
Da se razumemo,mene niti vredja niti odushevljava "izbor za alfu",to je jedna od zez tema kojih ima milion,nemam nishta protiv,ne dozivljavam to kao neshto znachajno,ali mi nije jasno zashto je vec spomenuta tema izbrisana.
 
Ja se potpuno slazem da su takvi izbori degradirajuci za svakog normalnog coveka, pa bio on i zena :D
ali... ljudi iz nekog razloga vole da se takmice i vole takve izbore jer su svi redom ubedjeni da su najbolji. I zato su ti izbori degradirajuci za sve osim za pobednika. To nije fer, to nema veze sa realnoscu... ali ni frizura Donalda Trampa nije lepa, a on je ipak jedan od najpozeljnijih muskaraca.... i takoooo....
 
e kapiram da takav vid zabave nije svakom interesantan i nek ga zovete glupim, dosadnim, ok, to ko da kazesh onom ko je postavio temu a i nama koiji tamo postuju, ali gde je tu degradiranje nije mi jasno, pa shta malo podjebavanja nije na odmet
 
Enfroz2891.:
Izbor za omega muzjaka je tema koju je otvorio mushkarac i jedino negativno se odnosila na muskarce...u smislu samokritike....i neki su na njoj napisali shta im smeta u vezi one druge teme...sa tim stavom nekolicine ja se nisam slozio ali sam i izneo shta je meni zapalo u oko u komentarima nekih 4umashica....tako da mi nije jasno zbog chega je ta tema izbrisana?
Da se razumemo,mene niti vredja niti odushevljava "izbor za alfu",to je jedna od zez tema kojih ima milion,nemam nishta protiv,ne dozivljavam to kao neshto znachajno,ali mi nije jasno zashto je vec spomenuta tema izbrisana.


Iskreno ni meni...
 
U pravu ste...ja sam u prvom postu napisla svoje misljenje...nemam vise nista da dodam...Kao sto smo spomenuli...ovo je zezanje...i prihvatam ga kao takvo...pozdrav svima odoh da ucim...pa se vidimo kasnije... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top