veze i sex

V21

Zainteresovan član
Poruka
218
Da li neko od vas forumasha ima vezu koja funcinise odlicno,i da je zadovoljan istom,ali da ima los sex?Koliko los sex moze da utice negativno na vasu vezu?
I da li uopste postoji dobra veza,u kojoj je sex los?
 
O koliko-posle-je tacno rec?Ne ide mi u glavu da mozes da se palis na nekoga i taj neko na tebe a da sex ne valja?:shock: Jedino ako ste mladji pa mozda ide malo trapavo,ali to je stvar praxe ;)
A i ja sam kao matora,u tri pm :roll:
 
nivea_soft:
O koliko-posle-je tacno rec?Ne ide mi u glavu da mozes da se palis na nekoga i taj neko na tebe a da sex ne valja?:shock: Jedino ako ste mladji pa mozda ide malo trapavo,ali to je stvar praxe ;)
A i ja sam kao matora,u tri pm :roll:
upravo si odgovorila na pitanje.Znaci ne moze!
Nisam ja uposte u toj sitaciji,samo me interesuje da li tako nesto postoji.A ja, iskreno, mislim da ne postoji,A to onda dovodi do zakljucka,da nam je sex na prvom mestu,i da su nam(i muskom i zenskom polu) dzaba svi drugi kvaliteti.Ako smo u krvetu invalidi,to sto smo dobri,vredni,pazljivi,romanticni,mnogo nam ne vredi...
 
V21:
Da li neko od vas forumasha ima vezu koja funcinise odlicno,i da je zadovoljan istom,ali da ima los sex?Koliko los sex moze da utice negativno na vasu vezu?
I da li uopste postoji dobra veza,u kojoj je sex los?
I have no idea what you are talking about ! :shock: :lol: :lol: :lol:
 
alya:
A jel? A zamisli, da seksa ima, al ostalo je labavo, lose? Seks je jako bitan, al nije sve....zavisi u cemu je problem...i kakva je situacija...
Pa nisam ni rekao da je sex sve.Dzaba i dobar sex,ako sve drugo ne valja.Ali,ako je sex krs,a sve drugo dobro i veza ne uspe,to znaci,da mi prvo trazimo dobar sex,a onda sve ostalo.Jel tako?
 
V21:
Pa nisam ni rekao da je sex sve.Dzaba i dobar sex,ako sve drugo ne valja.Ali,ako je sex krs,a sve drugo dobro i veza ne uspe,to znaci,da mi prvo trazimo dobar sex,a onda sve ostalo.Jel tako?

Pa znaci ako je seks dobar, a sve ostalo ne valja i veza ne uspe, znaci, da mi ipak trazimo nesto drugo a ne samo seks? :confused:
 
V21:
Da li neko od vas forumasha ima vezu koja funcinise odlicno,i da je zadovoljan istom,ali da ima los sex?Koliko los sex moze da utice negativno na vasu vezu?
I da li uopste postoji dobra veza,u kojoj je sex los?


Barem iz mog ugla. Ako nema dobrog sexa, nema ni veze. Mislim da je sex minimum 50 % kvaliteta veze.
 
V21:
Da li neko od vas forumasha ima vezu koja funcinise odlicno,i da je zadovoljan istom,ali da ima los sex?Koliko los sex moze da utice negativno na vasu vezu?
I da li uopste postoji dobra veza,u kojoj je sex los?

Da li dobar seks garantuje i dobru vezu?

Nekad si u situaciji da imaš odličan sex, ali to je sve što imaš, nema razgovora, nakon dostizanja vrhunca ponovo postajete stranci, zabavljeni svojim mislima...Ništa vas ne povezuje sem kreveta.I to može potrajati određeni period, dok ti ne postane jasno da tu ništa ne štima. :|
S druge strane, nije bolje ni u vezama u kojima je sex loš. Ali tu bar možeš da radiš na poboljšanju kvaliteta sexa. ;-)

Sve se svodi na sledeće: nema dobre veze ako oba segmenta nisu ispunjena, ostalo je samo zavaravanje samog sebe. Ali to već svi znamo, zar ne? :-D :-D
 
Ako ne valja sex ne valja ni veza, ako valja sex ali ne štima ostatak opet ne valja. Ok ima sve to logike, al onda po toj logici malo koja veza da valja.

Mislim ono što vidim i znam sve - boli glava od sklada.

I svi ispadiše sex mašine, uživancija samo tako, e da je tako u real life.
 

Back
Top