Da li Vojvodina treba da se brani oružjem ?

prvo, ne vidim nijedan razlog zashto bi Vojvodina bila ugrozhena. to je smeshno.
ne kazhem da se situacija ne mozhe izmeniti kao sa Kosovom, iako je smeshno porediti pretenzije madjarske na vojvodinu i shiptara na kosovo. no bilo kako bilo, imamo pouku Kosova. izgubljeno je u neku ruku, treba analizirati zashto. i na osnovu te analize voditi rachuna da se to ne desi sa ostalim pokrajinama, rashkom/sandzhakom, i slichno.
a pushke nek se nabiju u ostrashcjena dupeta onih koji pozivaju na njih, i sve cje biti ravno, kao nasha vojvodina.
 
Keeper:
prvo, ne vidim nijedan razlog zashto bi Vojvodina bila ugrozhena. to je smeshno.
ne kazhem da se situacija ne mozhe izmeniti kao sa Kosovom, iako je smeshno porediti pretenzije madjarske na vojvodinu i shiptara na kosovo. no bilo kako bilo, imamo pouku Kosova. izgubljeno je u neku ruku, treba analizirati zashto. i na osnovu te analize voditi rachuna da se to ne desi sa ostalim pokrajinama, rashkom/sandzhakom, i slichno.
a pushke nek se nabiju u ostrashcjena dupeta onih koji pozivaju na njih, i sve cje biti ravno, kao nasha vojvodina.


Raška nije pokrajina.........

A "Ostrašnjeni" puške stavljaju na ramena i spremaju se da ih iskoriste protiv tebe čim se ukaže prilika. A ako im se ukaže prilika , neće ti više biti "ravna Vojvodina" , tako je uvek počinjalo. Znam uvek je bilo , kao mirno, Srbi naivni i veruju a onda ..............
 
Šakal:
Hm...ovo je tačno...samo...u Vojvodini nema šiptara koji će za dobru lovu kupovati srpske kuće i i imanja...

Ili silovati, paliti imanja, kidnapovati, spaljivati Srbe u krečanama, davati sumnjive injekcije srpskim bebama, nabijati staklene flaše u anuse, odrubljivati glave i sa njima se slikati. Ali šta ako i to počne u Vojvodini ? Šta ako kažu oni kojima se sviđa i ta naša teritorija, kad su mogli šiptari na Kosovu , što nebismo i mi ovde to radili ?

Ima tamo takvih koji su potomci onih koji su neke slične stvari radili nekada mirnom srpskom stanovništvu. Šta ćemo tada ????
 
sw-darthBEN:
Svakako je tema promasaj


Razumem te "boli" te sve ovo. A šta misliš kako bi bilo onome koji živi u Velikoj Hoči ( najstarijem srpskom selu u svim zapisima , sa 14 manastira iz najstarijih vremena ), kada bi pročitao ono što pišete o Kosmetu, njegovom nezavišnošću....

Vi mi ličite na onu ovcu kojoj su poklali svu decu a ona će gazdi da bude na kraju zahvalna ako joj da malo trave da popase....

Kako može da boli kada se radi o svom dupetu i svojoj avliji . Koliko znam takvi Srbi nikada nisu bili.........
 
Bili Piton:
Ili silovati, paliti imanja, kidnapovati, spaljivati Srbe u krečanama, davati sumnjive injekcije srpskim bebama, nabijati staklene flaše u anuse, odrubljivati glave i sa njima se slikati. Ali šta ako i to počne u Vojvodini ? Šta ako kažu oni kojima se sviđa i ta naša teritorija, kad su mogli šiptari na Kosovu , što nebismo i mi ovde to radili ?

Ima tamo takvih koji su potomci onih koji su neke slične stvari radili nekada mirnom srpskom stanovništvu. Šta ćemo tada ????

...si siguran?!
...SVE se to desavalo na samo PET km od mog mesta!!! :evil:
...jos kako bi bilo svega!!! :evil:
...iz oma odo' u fajterke, onda u dobrovoljke... :twisted:
 
Не бојим се ја Мађара (или било које друге мањине) у Војводини. Они међу њима које ја знам су један фини, углађени свет.
Него, не знам за неке од ових наших... (Ако су то уопште строго узевши "наши").
 

Back
Top