Lazarevac

Wilkołak

Domaćin
Poruka
3.441
Posto nemaju svoj podforum a Beogradjani (kojima inace pripadaju) ih ne fermaju ni pet posto, jer vele da Lazarevcani i nisu Beogradjani vec da su se samo prikacili Beogradu, hajde mi damo mesto na nasem podforumu! Bicemo dobri susedi, samo da su nasi Lazarevcani sa visokim standardom zadovoljni!

Eve vam Lazarevac pa se dopisujte do mile volje dok ne narastete malo ;-) :lol:
 
Wilkołak:
Posto nemaju svoj podforum a Beogradjani (kojima inace pripadaju) ih ne fermaju ni pet posto, jer vele da Lazarevcani i nisu Beogradjani vec da su se samo prikacili Beogradu, hajde mi damo mesto na nasem podforumu! Bicemo dobri susedi, samo da su nasi Lazarevcani sa visokim standardom zadovoljni!

Eve vam Lazarevac pa se dopisujte do mile volje dok ne narastete malo ;-) :lol:
Ima istine u ovome shto si rekao.
To da nas ne fermaju ni pet posto,to je tacno!
Da nismo Beogradjani i to je tacno,to je samo glupa administrativna podela da smo Beogradska opshtina!
Mi se nismo prikacili Beogradu svojom voljom vec su nas sami prikacili oni 1970. godine svojom voljom,iz licnih interesa,naravno zbog Rudarskog Basena "Kolubara" koji je posle Telekoma najprofitabilnija firma u Srbiji....tako da sa tim parama od Kolubarinog profita zidaju solitere po Bg-u,asfaltiraju kojekake bulevare,a ulice po Lazarevcu su pune rupcagi!Eto gde je pravda.....mada ima dosta i prednosti shto se tice toga da je La BgD opshtina,odprilike koliko je to dobro toliko je i loshe :)
Hvala vam shto ste nas primili na vash podforum,uvek je bilo i bice da smo bili najbolje komshije.....a zajedno smo odrastali tako da nemoj da pricash bzv. :D
Nismo nikada ni bili za to da otvaramo temu na podforumu "Beograd" iz dosta razloga....
 
Whitesnake:
Mi se nismo prikacili Beogradu svojom voljom vec su nas sami prikacili oni 1970. godine svojom voljom,iz licnih interesa,naravno zbog Rudarskog Basena "Kolubara"

Da se slozim u necemu i sa tobom!

Uzgred, znam sam jednu curu iz Lazarevca ... zove se Jovana. Simpaticna devojka, vozila bord tada ... al' dugo nisam bio u kontaktu sa njom. Garant je ne znas, al' hajde da napisem ;-) Nece da skodi!
 
Wilkołak:
Da se slozim u necemu i sa tobom!

Uzgred, znam sam jednu curu iz Lazarevca ... zove se Jovana. Simpaticna devojka, vozila bord tada ... al' dugo nisam bio u kontaktu sa njom. Garant je ne znas, al' hajde da napisem ;-) Nece da skodi!
Ma mozda je i znam,ja sam 87 god. pa ako je moja generacija ili makar priblizno onda je znam 100 % :)
 
Ne secam se tacno koje je godiste ali mislim da je tako, 88-87 ... (pre bih rekao 87).

Elem, postavi neku fotku Lazarevca (neku reprezentativnu), da vidimo kako izgleda i svrati u kafanu da popijemo po koju!
 
Wilkołak:
Ne secam se tacno koje je godiste ali mislim da je tako, 88-87 ... (pre bih rekao 87).

Elem, postavi neku fotku Lazarevca (neku reprezentativnu), da vidimo kako izgleda i svrati u kafanu da popijemo po koju!
Postavicu kad nabavim,posto mi je pao system skoro pa su sve otishle u out,a i kad mi objasnish kako se postavljaju :D:D:D
 
pa koji je najbolji u Lazerevcu kafic

To je veoma teshko pitanje...Ajd ovako.U kom smislu mislish najbolji !?Shto se tice muzike koja se pushta,shto se tice usluge koja se pruza?Shto se tice ekipe koja se okuplja tu !?Ili shta vec ? Budi malo precizniji...Poshto u Lazarevcu ima zilion razlicitih kafica pocev od muzike koja se pushta tu,usluge,samog ambijenta,itd. bla,bla ...
 
Ma grad vam je ok radio sam jedno 7-8 meseci u LA al brate kad dodjes na BUS ima samo da cujes kosovare i ganfere - ni rec SRPSKOG - za pohvalu imate jednu od najlepsih crkvi u nasem kraju
 
Ma grad vam je ok radio sam jedno 7-8 meseci u LA al brate kad dodjes na BUS ima samo da cujes kosovare i ganfere - ni rec SRPSKOG - za pohvalu imate jednu od najlepsih crkvi u nasem kraju

Pa brate na zalost,tako je...svakakvog shljama ima u zadnje vreme...Lazarevac ti je deponija Kosovara,Cigana,Pandura,najgorih seljaka onih ratara,dizelasha,narkomana,ludaka i ostalog shljama!Keve mi,ovde nema niko normalan ***... A za crkvu se slazem,extra je,pogotovu noc kako je osvetljena!
Btw. gde si radio u L.A. ???
 
Poslednja izmena:
Pa brate na zalost,tako je...svakakvog shljama ima u zadnje vreme...Lazarevac ti je deponija Kosovara,Cigana,Pandura,najgorih seljaka onih ratara,dizelasha,narkomana,ludaka i ostalog shljama!Keve mi,ovde nema niko normalan ***... A za crkvu se slazem,extra je,pogotovu noc kako je osvetljena!
Btw. gde si radio u L.A. ???

MA radio sam kod nekog p Pere kao stolar - to ti je onaj put od buske ka Barzilovici a radio sam i kod kuma on drzi ribarnicu Casper na pijaci -
 
E WHITE ko vam je bre ova Acimovic sad citam pdf i skontao sam da dete ima neku valinku - pa ljudi iz LA su uvek ovde dobro dosli - mane samo vi SVI IOLE NORMALNI - daj bre ako vam radi onaj bager na kopu---- INTERVENISIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
 
E WHITE ko vam je bre ova Acimovic sad citam pdf i skontao sam da dete ima neku valinku - pa ljudi iz LA su uvek ovde dobro dosli - mane samo vi SVI IOLE NORMALNI - daj bre ako vam radi onaj bager na kopu---- INTERVENISIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Nemam brate pojma ko je,mora da je neka isfolirana klinka puna predrasuda...A videcu ako na kopu Glodar 9 funkcionishe,sredicemo i to :P

btw. ne mogu da se setim ko je taj Pera,a za ribarnicu Casper znam naravno ...
 
Zanima me da li vam se više sviđa stara ili nova pivnica?Meni lično više stara,sada mi je nekako baš fensy...ipak stara bašta,orah...pa zimi kreka...Sada je baš mala bašta,a nema ni približno ljudi kao pre.
 
Zanima me da li vam se više sviđa stara ili nova pivnica?Meni lično više stara,sada mi je nekako baš fensy...ipak stara bašta,orah...pa zimi kreka...Sada je baš mala bašta,a nema ni približno ljudi kao pre.

Pa stara naravno!U staroj pivnici se skupljala kultna ekipa,i sve je bilo super,izlazim tamo vec 5 god. i vishe nije to to ***...
 

Back
Top