zasto? oh, zasto?

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
...ljudi imaju potrebu da ceprkaju po tudjim zivotima? i zasto imaju jos ruzniju naviku da obelodanjuju neke stvari iz tudjih zivota? koje, kao, slucajno znaju...
ova tema radi upravo ono sto pokusava da objasni, zar ne? hm... prokletstvo...
znam, znam... ova tema je verovatno vec postavljana... a jel ste provalili kak... ma nema veze... odgovorite...
u stvari... pitam to zato sto sam juce gledao jednu emisiju koja se bavi onim fotografima sto jure neke poznate licnosti i slikaju ih u raznim situacijama... pa nesto mislim... jbt... ti poznati ljudi nemaju mira... nikad... karate je zakon... za te situacije... i tako...
ali, zamislite... ima i ljudi koji kupuju te casopise... tz... tz... tz...
 
Cepkrkati po tudjim zivotima? Oh... gde bismo bili bez toga?

Mene ne zanimaju ljudi koje ne poznajem i koji nemaju nikakvog uticaja na mene. Sa druge strane... ljudi koji su na neki nacin blizu ili imaju uticaj posredno (npr. neki politicari ili ljudi na polozaju) me itekako zanimaju. Logicno da ako vec uticu na mene zelim da znam sto vise o njima i razumem njihovo ponasanje... istorijski metod. Na osnovu necije proslosti mozemo donekle predvideti buducnost.

Ne smatram sebe perveznom zbog ovoga.
 
Ma da, to je humano. Samo se interesuješ za tuđ život jer se brineš kako je toj osobi. :lol:

2i23dkx.jpg
 
Pa uvek je lakse resavati tudje probleme nego svoje i baviti se tudjim nedostacima i manama,nego sopstvenim.Ljudi koji se preterano uplicu u tudje zivote,zapravo nemaju hrabrosti i snage da srede svoj zivot.Pa mnogo je lakse 'sazaljevati' komsinicu sa petog sprata zato sto ima muza alkoholicara,nego razmisljati kako spasiti sopstveni brak koji je na ivici da propadne......
uvek je tako bilo.
 
batka_mija:
...ljudi imaju potrebu da ceprkaju po tudjim zivotima? i zasto imaju jos ruzniju naviku da obelodanjuju neke stvari iz tudjih zivota? koje, kao, slucajno znaju...
ova tema radi upravo ono sto pokusava da objasni, zar ne? hm... prokletstvo...
znam, znam... ova tema je verovatno vec postavljana... a jel ste provalili kak... ma nema veze... odgovorite...
u stvari... pitam to zato sto sam juce gledao jednu emisiju koja se bavi onim fotografima sto jure neke poznate licnosti i slikaju ih u raznim situacijama... pa nesto mislim... jbt... ti poznati ljudi nemaju mira... nikad... karate je zakon... za te situacije... i tako...
ali, zamislite... ima i ljudi koji kupuju te casopise... tz... tz... tz...

Mi nindže nosimo maske, pa ne mogu da nas prepoznaju. Ni da nam čeprkaju. Nismo mi Dante Čmarković!
 

Back
Top