Fizioloska potreba ili ... ?

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Da li izjednacavate seks sa fizioloskom potrebom? Znate ono cuveno - zagoreo/la sam pa daj sta das, ili "nisam imao/la seks sedam dana pa sad intenzivno trazim..." :shock:
Ja nekako ne mogu da seks gledam kao fiziolosku potrebu, k'o naopako, sra.nje ili pis.anje, jbg., taman da nisam dve godine nista kresn'o, ne bih mogao sa bilo kojom...
Ima li istomisljenika ovde?
 
Zex:
Da li izjednacavate seks sa fizioloskom potrebom? Znate ono cuveno - zagoreo/la sam pa daj sta das, ili "nisam imao/la seks sedam dana pa sad intenzivno trazim..." :shock:
Ja nekako ne mogu da seks gledam kao fiziolosku potrebu, k'o naopako, sra.nje ili pis.anje, jbg., taman da nisam dve godine nista kresn'o, ne bih mogao sa bilo kojom...
Ima li istomisljenika ovde?


Ako bih sex gledala kao fiziološku potrebu, to znači da bih morala da ga imam svaki dan .... bez obzira da li sam raspoložena ili ne ....

Ne, sex ne može biti fiziološka potreba .. sem ako nisi nimfoman.
 
Ljetos mi se desilo da sam ga u jednom momentu gotovo svela na taj nivo...
Srecom, nekako sam se natjerala da odem kuci da spavam i ohladim glavu...
Ali, dlaka mi je falila da privedem prvog cupavog bajkera, koji mi se nadje na putu...
A u neposrednoj blizini bilo ih je nekoliko stotina... :roll:
 
Gazdarica:
Ljetos mi se desilo da sam ga u jednom momentu gotovo svela na taj nivo...
Srecom, nekako sam se natjerala da odem kuci da spavam i ohladim glavu...
Ali, dlaka mi je falila da privedem prvog cupavog bajkera, koji mi se nadje na putu...
A u neposrednoj blizini bilo ih je nekoliko stotina... :roll:

Joj, Gazdarice, u kom mestu se to desavalo? Ja sam cesto sa bajkerima (dobro, nisam cupav :D )... zamalo da se sudarimo 8-)
 
W.A.S.P.:
znaci od sad idem na bajk skupove :lol: i tako su me zvali na proteklih ko zna kolko al me mrzelo da idem :lol:
Sinoc bas odem sa ex loverom na pivo i on mi prica kako se upoznao sa svojom sadasnjom ribom, upravo na istoj toj motorijadi, koju sam i ja spomenula u prethodnom postu...
Elem, upoznali su se pod nekim satorom, napili i pred svim tim ljudima na nekom stolu simulirali seksualni cin... Onda ju je pokupio na chopper i odvezao kuci da nastave zapoceto... :razz:
I tako, do dana danasnjeg...

Nikad ne znas kako i gdje ces pravu osobu da nadjes...
 
Gazdarica:
Sinoc bas odem sa ex loverom na pivo i on mi prica kako se upoznao sa svojom sadasnjom ribom, upravo na istoj toj motorijadi, koju sam i ja spomenula u prethodnom postu...
Elem, upoznali su se pod nekim satorom, napili i pred svim tim ljudima na nekom stolu simulirali seksualni cin... Onda ju je pokupio na chopper i odvezao kuci da nastave zapoceto... :razz:
I tako, do dana danasnjeg...

Nikad ne znas kako i gdje ces pravu osobu da nadjes...
E vidis tu dolazimo do tacke spoplitanja, on ima chopper a ja nemam ni bicikl ...
 
Zex:
Da li izjednacavate seks sa fizioloskom potrebom? Znate ono cuveno - zagoreo/la sam pa daj sta das, ili "nisam imao/la seks sedam dana pa sad intenzivno trazim..." :shock:
Ja nekako ne mogu da seks gledam kao fiziolosku potrebu, k'o naopako, sra.nje ili pis.anje, jbg., taman da nisam dve godine nista kresn'o, ne bih mogao sa bilo kojom...
Ima li istomisljenika ovde?
Naravno 8-)
 

Back
Top