Sta posle filozofije?

ne zelim nista da tvrdim, a da pritom ispadnem nepristojan. nije vazno koliko si knjiga procitao, ne znam koliko si procitao, ja znam koliko sam ja procitao. Dakle nije vazno koliko si nacitan ako ne zadrzavas osnovna pravila ponasanja i postovanja drugih ljudi. A tvoji postovi mi se iskreno GADE jer ti jedino mozes da kudis sve ono sto tebe ne zanima a to je daleko daleko od bilo kakve zrelosti u ponasanju. Dakle, decko, ja ne znam koliko citas, ali cini mi se (po onome sto sam video) da si izuzetno nadobudan, bezobrazan i izvestaceno prezriv, narocito prema zivotnim stvarima kakva je ekonomija. A ja mogu uspesno da branim smisao ekonomije samo ako mi das jedan argument ZASTO je ekonomija besmislena. Samo jedan! I nemoj da mi vadis primere iz knjiga, nego da mi to objasnis na zivotnom nivou. izvoli.... :arrow:
 
Ma Nietzche je bio supak, lec fejs et. Nego, dodjite u ZG studirati filozofiju, ima je na tri faxa. Na jedan ćete upast 100%, prije ili kasnije. Meni je trebalo 2 godine da upadnem, pa sam pauzirao prvu godinu i eto me opet sa brucošima. Imam osjećaj da je svijet sve mladji, vec sam lagano postao deda. Al iskustvo je bitnije zar ne.

Pozdrav iz plavog Zagreba
 
ZAGREB:
Ma Nietzche je bio supak, lec fejs et. Nego, dodjite u ZG studirati filozofiju, ima je na tri faxa. Na jedan ćete upast 100%, prije ili kasnije. Meni je trebalo 2 godine da upadnem, pa sam pauzirao prvu godinu i eto me opet sa brucošima. Imam osjećaj da je svijet sve mladji, vec sam lagano postao deda. Al iskustvo je bitnije zar ne.

Pozdrav iz plavog Zagreba

Pa, brate po nacionalnosti (samo po njoj na moju srecu), vidi se da ti ne ide filozofija... tri faxa (kao i kod nas) imaju filozofiju a ti tek iz druge upisujes, pa jos i pauziras... O Nietzsche-u imas mnogo da cujes, tad ces videti i to da je cak bio filozof, a kad dodjes do trece ili cetvrte godine shvatices i koliki je filozof bio. Mislio sam da je u Hrvatskoj filozofija na visem nivou nego ovde u srbiji.

Maradono :lol: , decace sa fon-a, nisi dostojan mojih reci, sorry.
 
Pa sta si bre ti ovde nice a? kao neki prorok? nadcovek? nije ni cudo sto ti je takav niknejm. ja se samo nadam da u realnom zivotu nisi ovakav, jer, iako tvoj IQ moze (i ne mora) biti visok, tvoj EQ je apsolutno nizak, bar tako pokazujes. e da, jos jedna stvar. kada izneses neki svoj stav (koji je apsolutno debilan), posle bi mogao da ga objasnis?
 

Back
Top