problem sa Incredi mail

vlada63

Zainteresovan član
Poruka
238

Imam problem sa Incredimailom.Kad hocu da ga startujem pojavljuje se prozor "treba da se apgrejduje i trazi novu verziju" Iako sam novu verziju skinuo direktno sa interneta, tada pocinje sa downloadom ali tu se blokira.
POMAGAJTE!!!
 
vlada63:

Imam problem sa Incredimailom.Kad hocu da ga startujem pojavljuje se prozor "treba da se apgrejduje i trazi novu verziju" Iako sam novu verziju skinuo direktno sa interneta, tada pocinje sa downloadom ali tu se blokira.
POMAGAJTE!!!
Evo rešenja kako program i dalje možeš koristiti uz par klikova. Dakle pokreneš program i pojavi ti se download koji se zaglavljuje. Zatim pritisni zajedno ctrl-alt-delete. Pojavljuje se task menager prozor.Klikni na jezičak processes i među procesima nađi IMapp.exe. Selektuj taj proces i klikni end process u dnu prozora. Ugasi task menadžer i koristi program potpuno normalno. Nažalost ovu proceduru moraš ponavljati svaki put kad podižeš proglam.
 
Ajde da se i ja ubacim-cudi me sto se download zaglavljuje, stvarno pokusaj nekoliko puta, a ako ne pomaze postupi po uputstvu iznad. Mene inace interesuje kako registrovati Incredimail da vise nemamo problema.Moja verzija je 2501338(inace vidim da ih ima "milion"). Pomagajte ko zna.
 
Ljubisa:
Ajde da se i ja ubacim-cudi me sto se download zaglavljuje, stvarno pokusaj nekoliko puta, a ako ne pomaze postupi po uputstvu iznad. Mene inace interesuje kako registrovati Incredimail da vise nemamo problema.Moja verzija je 2501338(inace vidim da ih ima "milion"). Pomagajte ko zna.
Ako imaš tu verziju (naravno mislim na full verziju koja ima sve te lepe stvari) pod brojem 2501338 onda moraš imati problem zbog koga pišemo ovde. Ja sam jedno vreme rešavao ovaj problem tako što sam gasio IMapp.exe preko task menadger-a ali me to smorilo pa sam se obratio google-tu i problem je rešio izvesni tdassa. Sada nakon pokretanja programa se ponovo javlja dijalog (kao ima nova verzija za download bla, bla, bla)ali se ona gasi na ok i download se ne pokreće. Naravno program radi sa svim animacijama.
 
Koristio sam Incredimail i ako se dobro secam resenje za tvoj problem je sledece:

Nadji fajl Imsl.dat. Obicno se nalazi u C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\IM\Identities\

Folder Local Settings je hidden tako da moras da izaberes show all.

Otvori ga uz pomoc Notepada i pronadji recenicu
koja kaze da treba da upgrejdujes Incredimail ili neku tako slicnu. Kada je nadjes treba samo da promenis redosled slova iz Incredimail u Increidmail. Sacuvaj promenu i problem je resen.
Ukoliko ti ponovo izadje ona poruka kreni sve iz pocetka ili izbrisi fajl Imsl.dat

Pozdrav
 
vlada63:

Imam problem sa Incredimailom.Kad hocu da ga startujem pojavljuje se prozor "treba da se apgrejduje i trazi novu verziju" Iako sam novu verziju skinuo direktno sa interneta, tada pocinje sa downloadom ali tu se blokira.
POMAGAJTE!!!
Hvala svima, u svakom slucaju, na pomoci oko problema sa incredi milom
 

Back
Top