LOTR fan club

Radagast:
LJudi pomagajte nesmemo dozvoliti da nas Harry Potter club prestigne,zato pisite.Cuo sam traceve da ce da se snime Hobiti,sta mislite o tome,bilo bi strava?Da li je neko citao Silmarilion?

grrrr... hari poter obozavaoci su bezobrazni idioti koji oce da vam uzmu slavu... hahahaaaa
___________________________
isn't it ironic?
don't you think?
it's like rain on your wedding day,
it's a free ride when you've already paid,
it's a good advice that you just didn't take,
who would've thought, it figures...
[alanis morissette, ironic]

ylflower.gif
 
Radagast:
LJudi pomagajte nesmemo dozvoliti da nas Harry Potter club prestigne,zato pisite.Cuo sam traceve da ce da se snime Hobiti,sta mislite o tome,bilo bi strava?Da li je neko citao Silmarilion?
Knjiga se zove Hobit, a ne Hobiti... ;)
I Chitala sam Silmarilion.. I shta reci o Tolkinu.. Ledzend! I nema shta vishe..
A Hobit bi trebalo da snime.. Posle King-Konga valjda.. :?
 
GrimReaper:
Ha,ha :lol: ova ti je dobra. Da nas prestigne? Pa on vec ima 700 i kusur stranica :lol: . Inace i ja vise volim LotR. Za Hobita nisam cuo? Jel si citao Silmariliona? Ako jesi kakav je? (ja nisam)
Strava je,opisije dogadjaje o pocetku dana,stvaranja srednje zemlje,dolasku vilenjaka i ljudi,i njihovoj borbi protiv prvog mracnog gospodara MORGOTA[Melkora].
 
Lord Of The Rings-Return of The King je NAJbolji film ikada snimljen!!!

Volim ja i Harry-a,i da citam i da gledam...ali porediti to
i Tolkien-Jackson kombinaciju stvarno nema smisla.
Jednostavno nisu ista klasa i tacka.
 
Po meni Tolkin je odlican pisac.Njegova najbolja knjiga je Gospoda Prstenova,a najgora Glas Vilenjaka(nije poznata,ali ako se pitate za nju-drama.Kao jedan vilenjak se zaljubio u zenu iz rase ljudi,ali vilenjaci i ljudi su kao u nekom sukobu i nedozvojava se da vilenjak i covek rec progovore.Jedino sto mi se svidelo je veoma dobro opisana bitka.)Znaci ko voli drame ovo je knjiga za njega,ali tesko da ce da nadjete,jer se vise ne proizvodi(mozda u biblioteci).Gospodar Prstenova je ubedljivo najjaca knjiga.Silmarion je isto dobar,ali Hobit je po meni vise avantura.Inace sve su mu knjige dobre osim Glas Vilenjaka. :wink:
 
Konacno neko da se seti da aktivno pokrene ovakav TOPIC!

Ja sam pokusavao da "ozivim" one prethodne ali bezuspesno!!!! Iskreno se nadam da cemo moci da presmugamo one sa topica o Hariju! ucestvujem i u njemu ali ZIVIM za jedan ovakav!!!!!ZATO NAZAD U OFANZIVU!!!!!!!!!!!!!!!

A sad da se vratim u diskusiju.... Hobbit ce biti sniman ali tek za nekih,recimo, 5 godina.... cekacu i docekacu :twisted: ...

Svi fanovi LOTR-a posetite (ili jos bolje postanite clan) sajt www.lotrplaza.com Sajt je FENOMENALAN!!! Ima kvizove, svoja kraljevstva (koja biate vi sami kada postanete clan)SAN za jednog LOTR fana!!!!

P.S. Remember that darkness is part of us ALL and that Carcharothstill lies next the throne of great Morgoth Bauglir! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Fanatic_Kv:
Konacno neko da se seti da aktivno pokrene ovakav TOPIC!

Ja sam pokusavao da "ozivim" one prethodne ali bezuspesno!!!! Iskreno se nadam da cemo moci da presmugamo one sa topica o Hariju! ucestvujem i u njemu ali ZIVIM za jedan ovakav!!!!!ZATO NAZAD U OFANZIVU!!!!!!!!!!!!!!!

A sad da se vratim u diskusiju.... Hobbit ce biti sniman ali tek za nekih,recimo, 5 godina.... cekacu i docekacu :twisted: ...

Svi fanovi LOTR-a posetite (ili jos bolje postanite clan) sajt www.lotrplaza.com Sajt je FENOMENALAN!!! Ima kvizove, svoja kraljevstva (koja biate vi sami kada postanete clan)SAN za jednog LOTR fana!!!!

P.S. Remember that darkness is part of us ALL and that Carcharothstill lies next the throne of great Morgoth Bauglir! :twisted: :twisted: :twisted:
Uclanio sam se,ali kakva kraljevstva mogu da biram
 
tommy gun:
Uclanio sam se,ali kakva kraljevstva mogu da biram

Sve sto sad moras da uradis je da dobijes 20 FP (Fanatic points).... To mozes da uradis tako sto ces da odradis neki Quiz ili da posaljes neku poruku na njihovom Forumu (jedna poruka=2 FP-a).... ako nista kontaktiraj mene na sajtu.... moj nick je Wolf of Angband ili probaj da me nadjes preko kraljevstva.... Ja sam clan kraljevstva MORDOR!
 
Na home-pageu ides prvo na "Career Center" pa onda na "Earning Fanatic Points".

Tu polazes osnovne tesove o opstem poznavanju svake klase koju Tolkien opisuje u knjigama.
Ides jednu po jednu,za svaku rasu imas po 10 pitanja.
1 tacan odgovor=1 poen.
Sa 20 poena mozes da se uclanis u kucu po volji(ja sam u Gondoru),sa 60 poena ides rank gore itd...
Pazi samo....nema ponavljanja testova.
 

Back
Top