Kad proradi SRPSKI nacionalizam...

  • Začetnik teme nighT walker
  • Datum pokretanja
N

nighT walker

Gost
POMOZ BOG BRACO SRBI I SESTRE SRPKINJE
surfujem ti ja pre neki dan i naletim na kosovairc
normalno kao i svaki srbin resim ja da tu obelezim moju teritoriju kanalom #serbia
al shiptari ko siptari nedaju ti mira pa po majci sesstri ...itd
i tako odluchim da napravim
www.fuckallalbanian.co.sr
"Sajt ce biti unisten u narednih mesec dana.napravljen je sa namerom da skrene paznju posetiocima da nasi ljudi na Kosovu i Metohiji i dalje zive pod terorom "zahvaljujuci" shiptarima..."
www.fuckallalbanian.co.sr[/u]
 
Konacno resenje za KOSMET
Siptare
schuss.gif
greenchainsaw.gif
 
Gotovo je gotovo, gotovo je gotovo,
-Srbi pa zar ste slepi ljudi zaboga pa vidite li vi da ste vi vecni gubitnici sve ste izgubili svaki rat izgubiste bre sta vi trazite na Kosovu ajmo zaboravite vi Kosovo ko da ga nikad ni imali niste.
P.S. Republika Kosova
 
Kosovo:
Gotovo je gotovo, gotovo je gotovo,
-Srbi pa zar ste slepi ljudi zaboga pa vidite li vi da ste vi vecni gubitnici sve ste izgubili svaki rat izgubiste bre sta vi trazite na Kosovu ajmo zaboravite vi Kosovo ko da ga nikad ni imali niste.
P.S. Republika Kosova


Draga braco i sestre SRBI kao sto vidite iz prilozenog i siptari naucise da pisu SRPSKI kao sto i treba da bude.Jos samo da ih naucimo kako da spoje tri prsta i mozemo posle toga da ih pustimo da ponekad i sidju sa grane i da sa banana predju na svinjetinu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A za tebe siptarcicu poruka: Kosovo i Metohija su uvek bili i bice SRPSKI, nego samo malo pricekaj dok tvojim drugarima Amerima dosadi da *araju vase devojcice i decake , opet cemo doci mi SRBI je nije lako zaboraviti nas neobrezani pravoslavni koji vas je tukao zadnjih 20 godina( navika je navika ), pa ce opet biti " izgleda cudno ali mene vise dupe ne bolji ".

P.S. Pozdrav veliki za sve SRBE i CRNOGORCE na svetoj SRPSKOJ zemlji.
 
ja ne pricam srpski nego bosnjacki pederu srpski. a turci su vladali ovim krajevima skoro 500 godina, amerikanci ce bar duplo vise zao mi je ali ostali ste bez kosova zauvek.
P.S. REPUBLIKA KOSOVA :lol:
shvatite vec jednom i pomirite se s`tim da ste sve izgubili zahvaljujuci Slobi i bas ga volim zbog toga dao nam je nezavisnost, hvala mu nezaboravno. :P :evil: :twisted:
 
Kosovo:
Gotovo je gotovo, gotovo je gotovo,
-Srbi pa zar ste slepi ljudi zaboga pa vidite li vi da ste vi vecni gubitnici sve ste izgubili svaki rat izgubiste bre sta vi trazite na Kosovu ajmo zaboravite vi Kosovo ko da ga nikad ni imali niste.
P.S. Republika Kosova


Pravi bosnjacki govor zar ne? :lol: :lol: :lol:

Nego nemoj da se stidis svoje proslosti, nego ustani (nemoj da klecis) i prekrsti se kao potomak pravog SRBINA.
 
Kad u ljeto snijeg padne tad cu se prekrstit srbine, zajebi stvar znam da istina boli ali takva je kakva je tu se nista promjenit ne moze surov je ovaj zivot nekom daje nekom uzima.
Ali u ovom slucaju zivot je vama sve uzeo a dao je nama.
HVALA ALLAHU Dz.S.
 
Sudija:
za 10 godina bicete narkomani kao crnci u harlemu

Ih za 10 godina,
vi stge sad narkomani sto zemlja ne drzi,
al bas me briga za vas, znas sta je sam bitno?
bitno je da nismo vise pod vasim okovima sad kad smo nezavisna drzava puno se lakse dise nema onog srpskog smrada da smrdi kosovom sve mirise na ljepotu.
Jos da ovo sto smo zacrtali u Crnu Goru uzmemo isto tako i Presevo, Medvedju i Bujanovac i kraj je Albanskog stradanja nasi potomci ce imat miran zivot bez ijednog Srpskog uha u blizini.

REPUBLIKA KOSOVA
 
Shvatite da je vama sudjeno da vas stalno neko j***,a taj neko smo mi SRBI i da smo vam dali
par godina pauze da se malo povratite da bi igra bila zanimljivija.
Covece,nemate znacajno ime vredno spomena u svetskim
okvirima,niti ste ikad imali,niti cete imati,
naucnike , sportiste...
Osim dilere heroinom , j**** vas zvalave.
 
Anonymous:
Shvatite da je vama sudjeno da vas stalno neko j***,a taj neko smo mi SRBI i da smo vam dali
par godina pauze da se malo povratite da bi igra bila zanimljivija.
Covece,nemate znacajno ime vredno spomena u svetskim
okvirima,niti ste ikad imali,niti cete imati,
naucnike , sportiste...
Osim dilere heroinom , j**** vas zvalave.

Sta bi ovo ne kvalifikova se ostaci Srbije & Crna Gora na evropsko prvenstvo u fudbalu hehehehe kazem ja vecni gubitnici.

Vi nama dali malo vremena a???
Koliko dugo su vladali Turci ovim krajevima?
ODGOVOR JE:
pet vjekova

Koliko ce Amerikanci da vladaju ovim krajevima
ODGOVOR JE:
duplo vise nego Turci minimum.

Srpcadi i ne pomisljajte da se vratite ovamo bicemo vas gdje god mozemo

hahahahahaha

REPUBLIKA KOSOVA
 

Back
Top