Proslava u SF Timu

MasterYoda

Gost
Poruka
4.275
Prva najava svim posjetiocima ovog foruma o velikoj proslavi koju SF tim priređuje u povodu dva značajna događaja u istoriji SF-a na ovim prostorima.

1. Hiljadito pitanje u kvizu, ovdje na Krstarici samo što nije. Tabela svih učesnika poslije pitanja broj 990 nalazi se na ovom mjestu pa pogledajte

2. Prvi broj fanzina SF Vektor samo što se nije pojavio na stranicama portala SF tima. Fanzin, nastao zajedničkim trudom članova SF Teama, sadrži više do sada kod nas neobjavljenih priča i nekoliko članaka na SF teme.

Ovo je samo prva najava. Nadam se da će se ova dva značajna događaja poklopiti. O svemu ćete biti detaljnije obaviješteni.
 
Ajde da ovde napravimo prijave da vidimo kome koji termin najvise odgovara petak ili subota uvece, pa da se na osnovu toga organizujemo.

Znaci ili petak ili subota u 20:00 , pa recite kako kome odgovara, kada vise ljudi moze da dodje tada cemo.

Meni je svejedno odgovaraju mi oba.
 
Nemoj da brineš bez potrebe. Nama će naš Vektor biti najbolji na svijetu. Osim toga, oni svoju Neskončnost (Beskonačnost) izdaju na papiru a tu je mnogo više slobode u grafičkom uređenju. Kasnije samo prebace u PDF i stave na forum.
 
Konačno veliki hello i od mene iz slovenačke udruge Prizma, gde nam se na forum javio dan555 pa ovom prilikom pozdravljam celi SF Tim i SF Friendse (ne razumem tačno da li su to dve udruge ili dva imena za istu udrugu ili kako?). Želim vam mnogo uspeha sa SF Vektorom, sigurna sam da će biti odličan! ;)
 
Jednostavno objasnjenje je da se u SF frends nalaze oni koji nisu bas SF fanovi kao mi zaludjenici iz SF tima, ali su prisutni u aktivnostima SF tima zbog druzenja i zabave, a i iz SF frends se regrutuju novi clanovi za SF tim.
 

Back
Top