vojnik....
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: vojnik....

__Slatkica :)
    Guest

Podrazumevano vojnik....

Evo ovako....vec pet godina mi se svidja jedan decko,bile su tu neke varijante ali nikad nista konkretno i sad kao u snu posle ne znam ni ja koliko meseci on se pojavljuje za novu godinu,mi budemo zajedno(u sta jos ne mogu da verujem) i za reprizu isto,ali on je u vojsci i dolazi tek za neka 3 ili 4 meseca,meni se on strasno svidja,i ne mogu da prestanem da mislim na njega...lepo mi je rekao da od ovoga nista ne moze biti i da nece da se vezuje jer nije ovde(sto je i logicno), i sad da li da probam da zaboravim ili...da cekam???a ako cekam opet nije sigurno da ce sve biti kako ja hocu i kad on dodje.
    molim vas za misljenje,jer sam u totalnoj zabludi...

Guest

Podrazumevano Re: vojnik....

Citat Original postavio __Slatkica :)
    Evo ovako....vec pet godina mi se svidja jedan decko,bile su tu neke varijante ali nikad nista konkretno i sad kao u snu posle ne znam ni ja koliko meseci on se pojavljuje za novu godinu,mi budemo zajedno(u sta jos ne mogu da verujem) i za reprizu isto,ali on je u vojsci i dolazi tek za neka 3 ili 4 meseca,meni se on strasno svidja,i ne mogu da prestanem da mislim na njega...lepo mi je rekao da od ovoga nista ne moze biti i da nece da se vezuje jer nije ovde(sto je i logicno), i sad da li da probam da zaboravim ili...da cekam???a ako cekam opet nije sigurno da ce sve biti kako ja hocu i kad on dodje.
    molim vas za misljenje,jer sam u totalnoj zabludi...
    zhivi svoj zhivot a on nek ti bude u 'pozadini', nemoj da zaboravish sebe i okolinu (mislim da ne treba sad ako te neko zove da izadjete da ga odbijesh - ja cekam svog dragog i sl), zapamti shta je bilo i ono sto je bilo lepo, pa kad se vrati sta bude bice

Obećava
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano fds

sadfg

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Mislim da ce vreme najbolje da pokaze...
    Nema tu shta da 'cekash'.. znaces kad se on bude vratio na cemu si..

Slične teme

1. Vojnik po ugovoru
    Autor radar u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 19.08.2011., 21:59
  2. Vojnik i-ili Pacifista
    Autor SlatkaSestra u forumu Muškarci
    Odgovora: 1029
    Poslednja poruka: 12.08.2009., 22:18
  3. Hrvatski vojnik:Skrivali smo masakrirana tela
    Autor Vanja R. u forumu Politika
    Odgovora: 1