Dilema

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Jedna tema me navela na to da postavim ovo pitanje, sve price se nekako vrte oko istog ali niko jednom otvoreno da kaze. Sta zene ustvari zele od muskaraca, mislim u krevetu: da ih dozivljavaju kao lepe pametne, inteligentne, obrazovane, emancipovane, samostalne bla, bla ili zele da budu prosto naprosto dobro izyebane, razdrmane ili kako god hoces? Naravno da je pitanje pretezno za zenski deo forumaske populacije. Mozda ovo zvuci malo prepisano od Sinketa ali ja to mislim najozbiljnije. Sta muskarci zele je vise manje jasno, sve drugo osim pametnice, ali da li i zene bez obzira kolio inteligentne i obrazovane bar potajno zele to isto?
 
nivea_soft:
Ne...:lol: Vi morate da imate kliker da bi to uradili bas onako kako zelimo.Samo strast...Gde ima toga,ima i svega ostalog.Mlakonje nikako!
ma lepo je to al' covek kaza ako je mnogo pametna ne moze da je yebe. Mislim da bi bilo od koristi da mu ona kaze da on lepo zaboravi da je ona toliko pametna bar dok su u krevetu, pa nek' joj se kasnije divi i postuje, a sad' nek je krese da leti perje.
 
Pametna na poslu,dama u drustvu a qurva u krevetu...san svakog muskarca.Pa valjda ga strah da je ne oskrnavi ili osteti.Ne boj se Banovan,ne curi znanje tamo dole :lol:
 
nivea_soft:
Pametna na poslu,dama u drustvu a qurva u krevetu...san svakog muskarca.Pa valjda ga strah da je ne oskrnavi ili osteti.Ne boj se Banovan,ne curi znanje tamo dole :lol:
i da kuva bar k'o mama, zaboravila si a veoma je vazno ;) ali muskarci nisu tema nego zene. Zelja mi je da bar jedna neuvijeno kaze istinu. Ti jesi rekla ali zamotano u parolu, gistro opet muskarci moraju ovo ili ono da bi vam udovoljili, ma 'ajde.
 
Mislim da je najvažnije da je dobro tucaš....
Znaš onu pitalicu:
Koja ja sličnost između žene i žive ograde.....
Ako ih redovno ne krešeš odoše kod komšije......
 
kO JE REKAO DA MORA DA BUDE PAMETAN I OBRAZOVAN DA BI ME HEBAO????????
Mora da bude VELIK i da ima neke strasti imzmedju.....Moze da bude lep i glup a da ima velik i to je vec razlog da zelim da budem s njim....
 
Lucky Luck:
Sta zene ustvari zele od muskaraca, mislim u krevetu: da ih dozivljavaju kao lepe pametne, inteligentne, obrazovane, emancipovane, samostalne bla, bla ili zele da budu prosto naprosto dobro izyebane, razdrmane ili kako god hoces? Naravno da je pitanje pretezno za zenski deo forumaske populacije.

Pa nije ti to Lucky baš tako jednostavno :lol: mislim, ja ne doživljavam muškarca samo u krevetu, meni je važan kompletan utisak, naravno da želim da budem dobro razdrmana :lol: ali teško će me neki idiot razdrmati, bez obzira na izgled i tehniku, mora da me privuče i psihički, ne samo fizički... :-D
Elem, šta sam ono htela da kažem...:lol: Bla bla bla bla... ;-)
 
nivea_soft:
Pametna na poslu,dama u drustvu a qurva u krevetu...san svakog muskarca.Pa valjda ga strah da je ne oskrnavi ili osteti.Ne boj se Banovan,ne curi znanje tamo dole :lol:

Ma jok more! Lepa i glupa! To je moj san! Ništa ti ne kapiraš (to je već 50% uslova :lol: ). Nije loše ni kad curi... al' kad sva krv ode u mozak... e to nikako ne valja...
 
whitenicky:
mislim da hmmm .... ipak muskarac treba da ima veliku kitu :lol: i ostvarice sve vase snove :roll:
Ej,ali nije sve bas tako...Znam decka koji je skroz sladak,cak smo se i muvali neko vreme dok nisam upoznala sadasnjeg.:D Elem,tip je super,ali ima veliki problem-to sto mu je veliki.I sad ne moze da nadje ribu.Makar i za kres.Sve ga se boje.Tako da,ako ima neka zainteresovana gospodjica ili gospodja,nece njemu smetati?
 
BanovanKorisnik:
Ma jok more! Lepa i glupa! To je moj san! Ništa ti ne kapiraš (to je već 50% uslova :lol: ). Nije loše ni kad curi... al' kad sva krv ode u mozak... e to nikako ne valja...
Pa kazem ja,niko mi ne veruje.Ja sam prava devojka za tebe. :lol: Moze onih preostalih 40% na poverenje?;) :lol:
 
zelenooka:
Pa nije ti to Lucky baš tako jednostavno :lol: mislim, ja ne doživljavam muškarca samo u krevetu, meni je važan kompletan utisak, naravno da želim da budem dobro razdrmana :lol: ali teško će me neki idiot razdrmati, bez obzira na izgled i tehniku, mora da me privuče i psihički, ne samo fizički... :-D
Elem, šta sam ono htela da kažem...:lol: Bla bla bla bla... ;-)
Dobro, na kraju je i zelenooka rekla sta hoce od svog muskarca, kompletan utisak vise manje.
Sinoc je na RTS 2 bila interesantna emisija o ljubavi ili o tome koliko mi ustvari pojma nemamo sta nas organizam radi sa nama, koliko su nase reakcije, izbori, odluke prosto posledica jednog praiskonskog programai par mikrograma razlicitih hemikalija, nadam se da je neko gledao, stvarno otvara oci i sva ova prica je bzvz.
 
Pa, Lucky, moj prvi utisak, kada npr. vidim nekog muškarca može biti wooooow, mislim konkretno samo na izgled, ali ako ne ume da sklopi par prostoproširenih rečenica od onog wow ne ostane ništa. :roll:
I druga situacija je obrnuta, znači ne mora da me obori s nogu svojim izgledom, ali ipak može da me osvoji pričom... :-D
A nekad neko ima i priču i izgled eeee... :-D Kao neki forumaši... :wink:
 
zelenooka:
A nekad neko ima i priču i izgled eeee... :-D Kao neki forumaši... :wink:[/font]
Ne preteruj... znaš da sam skroman i da lako pocrvenim! :oops:
Ovo je izjava nekog našeg biznismena, uspešnog u SAD, koju sam čuo na TV (parafraziram naravno, ne citiram):
Žene od muškarca zahtevaju da je u dobroj kondiciji i da je dobro gradjen, da vodi računa o higijeni, da pazi na garderobu, da je uvek sredjen; da je načitan, kulturan, da pazi kako se izražava; da bude osećajan, da pokazuje svoje i ima razumevanja za tudje emocije...itd
Nažalost, svi takvi momci već imaju dečka. :lol:
 

Back
Top