Да ли подржавате учешће српске војске у мировним мисијама у свету?

Да ли подржавате учешће српске војске у мировним мисиј

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
goxy:
Minimalno,znachi lekari,inzenjeri, par oficira .......Da

Мислим на борбене "мировне мисије", значи војници наоружани са пушкама и то
На то сам мислио - да ли подржавате или не?
 
Сад сви који су гласали "НЕ" на моју анкету у вези Косова, сада ће гласати "ДА"!!!!
Значи Војска Србије није ту да служи Србији него је ту да служи Америци!!!
Страаааааашноооооо!
И како онда не гласати за СРС???
 
wireless:
Мислим на борбене "мировне мисије", значи војници наоружани са пушкама и то
На то сам мислио - да ли подржавате или не?
Mi ,pre svega nemamo kapacitete za ''takvo shto''.....Mislim da ne treba da glumimo glinene golubove ......Ovi chlanovi misija koje sam nabrojao su savim ok......Imamo dobre lekare, bolnichare sa iskustvom nazalost kod nas, i oni mogu da make a difference
 
wireless:
Да ли подржавате учешће српске војске у мировним мисијама? (Авганистан, Ирак и сл.)

Никад !

И нећу да образлажем и да себи непотребно дижем притисак...... :evil:
А ви који се слажете ПОШАЉИТЕ СВОЈЕ СИНОВЕ, а не да тражите
да мењају нокшире по болницама.
 
wireless:
Сад сви који су гласали "НЕ" на моју анкету у вези Косова, сада ће гласати "ДА"!!!!
Значи Војска Србије није ту да служи Србији него је ту да служи Америци!!!
Страаааааашноооооо!
И како онда не гласати за СРС???
Koja analogija!Strašno.
Pa recimo, kad ih šalješ u rat na Kosovu onda idu u sigurnu smrt i sigurni novi vojnički i državni i nacionalni poraz, kad ih šalješ da budu sanitetsko, inženjersko ili neko drugo osoblje, onda idu u mirovnu misiju gde im se najverovatnije ništa neće dogoditi.
Protiv sam slanja za Irak, jer bi izginuli kao zečevi, ali Timor, granica Libana i sl.
 
B.A.L.:
Naravno da NE!A sta to onda znaci,ne ginuti za svoju zemlju ali za tudje interese moze?!

Па управо то ја питам!
И како онда ја да дозволим њима да гласају за ДС а ја да не гласам за СРС??????
Значи од сад СИГУРНО гласам сваки пут за СРС!
 
wireless:
Па управо то ја питам!
И како онда ја да дозволим њима да гласају за ДС а ја да не гласам за СРС??????
Значи од сад СИГУРНО гласам сваки пут за СРС!
Mislim da su se neki ovde izjasnili otvoreno i to je dobro...Ali posto je tema tek relativno sveza,valjda nece biti stidljivih odgovora ili izbegavanja da se odgovori na ovakvo pitanje...
Uglavnom ovi koji su rekli da bi ginuli za tudje interese a ne svoje,takav nacin razmisljanja cenim samo zbog toga sto javno kazu kakvi su,a ja nikoga ne bih ovde zeleo da vredjam i kacim mu razna pogrdna imena. :lol:
 
wireless:
Сад сви који су гласали "НЕ" на моју анкету у вези Косова, сада ће гласати "ДА"!!!!
Значи Војска Србије није ту да служи Србији него је ту да служи Америци!!!
Страаааааашноооооо!
И како онда не гласати за СРС???
Veoma lako.Samo ukljucis makar jednu mozdanu vijugu i sigurno ne glasas za SRS :-)
A sto se tice mirovnih misija,o tome treba pricati tek kad budemo imali profesionalnu vojsku i samo ako imamo konkretnih interesa za takvu misiju.
 
fortes:
A sto se tice mirovnih misija,o tome treba pricati tek kad budemo imali profesionalnu vojsku i samo ako imamo konkretnih interesa za takvu misiju.
slazem se.
nisam unapred ni za da ni za ne.
pre svega nemamo profesionalnu vojsku,a koliko ja znam to je preduslov za takve misije...
 

Back
Top